Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Mamusie 🙂
Cruella musze poszukac tego linka bo sama gdzies go zapodzialam :P
co do pieluchu ja jestem bardzo zadowolona z pampersow 🙂
aaa i jak kupka wylatuje to moze macie je za duze? albo zle zakladacie?
mi sie to nigdy nie zdarzylo... a teraz Olafek ma pampersy "4" active fit 🙂
U Nas nocka kiepska Malego brzuch meczyl i stekal od 1wszej w nocy i sie krecil ze spac nie szlo...kimlam dopiero od 6stej rana...ech musze uciec na chwile bo Maly wyzywa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bób, bo nie kumam 🙂 czyli 3 to są te różowe tak? 😉
Milenka przeważnie robi 2kupki dziennie od jakiegoś czasu, chyba tygodnia, może trochę dłużej, a wcześniej to było też ok 5 na dzień. Wiec wszystko u Was w porządku 😆
Anitek za duże napewno nie są. Ja właśnie muszę kupić większe, bo te mam za małe, ale jak były dobre to też się osrywła 🙂 a Olafek może tak się nie osrywa 😜 😉bo kupka po sztucznym jest inna niż po karmieniu piersią. Jest taka rzadka jak jajecznica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny 🙂
My nocka norma, czyli mało śpimy hihihi.
Anitek znalazłam jakiś inny ale też może być dzięki 🙂
Zaraz wkleję zdjęcie z dziś mojego aniołka 🙂
Co do pieluch my używamy papmers bo przy huggisach się osrywała, tych biedronkowych jeszcze nie próbowaliśmy ale słyszałam pozytywne opinie.
Klaudia wyślę ci dziś które bym wzięła bodziaki 🙂

Co do kupek moja jest na bebilon pepti i robi 1-2 dziennie 🙂


[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/276/e08024adb3663745med.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
mój mały jest w polowie na sztucznym i na moim i robi kupki co drugi dzien 🤨
a stosuje bebilon 1

a co do pieluch to uzywam huggies bo w pampersach przeciekały siuski

aaaa i musze sie pochwalic moj mały spi od 2 dni po 7h w nocy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella Twoja Córcia jaka laseczka 🙂 W minióweczce ah ah muszę Filipkowi pokazać 🙂
Czekam zaten na info co i jak wybierasz 🙂

Ja właśnie się zastnawiam czy nie przejść na sztuczne mleko ale z drugiej strony to koszt dodatkowy :/ zobaczymy co powie pediatra w czwartek bo moze to skaza co ma Filip na buźce i na nózkach kilka krostek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ MAMUSKI, nie mam na nic czasu, nawet do Was zajrzec, mała ma ciagle kolki, stosuje juz wszystko co mozna a ona wciaz placze ;( biedne dziecko, juz nie wiem jak jej pomóc, teraz juz ma 2 razy dziennie kolkę o podobnych godzinach, juz mi rece odpadaja od jej noszenia 😞 i plecy siadaja.
Swieta u nas spokojnie nie patrzac na kolki .
Mała warzy juz 5,5 kg ale dokladnie bede wiedziec jutro bo idziemy na szczepienie, troche sie boje tego dnia, bo nie dosc ze kolki to i pewnie bedzie marudzic po szczepieniu 😞

Julka tez przesypia 6-7 godzin w nocy od jakis 4-5 dni, jest zmeczona po wieczornej kolce i pada i spi.

Diete stosuje, nawet chyba ostrzejsza niz Candymonka mi napisała, jem tylko kanapki z piersią gotowana lub schabem pieczonym wlasnej roboty, ryze, kasze, buraki marchewkę, wafle ryzowe i to tyle.

Pozdrawiam Was gorąco dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daje małej INFACOL, wczesniej dawałam BOBOTIC, teraz to juz do takiego stopnia krzyczy ze dostaje czopek przeciwbólowy , MASAKRA 😞 spróbuje ESPUTICONU, ale jak skoncze INFACOL, bo podaje dopiero 2 dzien INFACOL wiec moze jakas poprawa bedzie, oprócz tego dostaje BIIGAYA probiotyk krople starczaja na nie caly miesiac a kosztuja 43 zł 😞 masakra.

Co do karmienia,tez przeszlo mi to przez mysl, ale polozna powiedziala ze przy kolkach najlepiej z cyca jednk bo z butli jeszcze wiecej połuka powietrza 😞

pampersy stosuje PAMPERSA premium care bo Julka ma delikatny tyłek, i 72 szt za 59 zł starcza na 2 tyg, no cóz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mojej smakuje 😜 i Bobotic tez lubila bo byl malinowy.
Kurde bronilam sie przed smoczkiem, ale chyba w tej sytuacji bede jednak dawac małej, mimo ze wypluwała jak probowalam, musze kupic awenta bo jest bardziej jak sutek.

A wogole to juz skonczylam oczyszczanie , minelo 6 tyg, i musze isc do gina na konsultaacje.
ale wogole nie mam ochoty na seks, ostatnio chyba w 39 tyg i nic od tamtej pory, nawet pocałowac sie nie daje czulej 😞 mój M. wyposzczony i smutny ze nie mam ochoty 😞 nie wem co ze mna 😞 kiedys to prawie codziennie chcialam .

Noi zostalo mi 6 kg do zrzucenia, warze 59 ,wyjsciowa waga 53 ,szybko mi spadlo z 25 kilo na plusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Dodinka chociaż jakies plusy w tym całym jednym minusie 🙂 Gratuluje zżuconych kilogramów. I tak niech zostanie 🙂 Ja już wróciłam do wyjściowej wagi 🙂 I mam nadzieje ze dalej nie schudnę :/
Ja też mam Esputicon ale nie podaje bo Małemu nic nie jest. Czasem postęka sobie no ale nie tak żeby krople dawać.
Ja niestety jeszcze się oczyszczam 😞 Dziś 7 tygodni i szlak mnie trafia 😮
Widzę ze ide za Anita bo nie dość że ciezki porod to i oczyszczanie wieki trwa 😮

a ochoty też jakos nie mam :/ U Mojego Meza jeszcze co weekend jest oblewanie Małego :/ Whhh szlak już mnie trafia bo jak czuje ten alkohol to odechciewa mi sie wszystkiego :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja na chwilke bo ogladam sex w wielkim miescie znowu 😜
Dodi nie slyszalam zeby dziecko przy piciu z butelki łykalo wiecej powietrza 🤨
ja mam butelki avent i tommee tippee i jestem mega zadowolona 🙂 Maly kolek nie ma na szczescie!!! ale to tez dlatego nie chcialam karmic piersia bo niby mowia ze to nie ma znaczenia czy butla czy piers ale ja mysle ze na piersi dzieci czesciej maja kolki 🤨
Co do Infacol ja uwazam ze to jest bubel jakis i dawalam to 3dni i w sumie Maly stekal bardziej i meczyl sie bardziej!!! daje mu espumisan i spoko 🙂
My dzis wizyta u ortopedy i zobaczymy jaka zapadnie decyzja w sprawie usg w dublinie...dam znac...
Tak patrze Wy tu o wadze a Olaf wazy 6,5kg bo byl wazony weekend 😲
idziemy w piatek do innego lekarza i zapytam ta jego zarlocznosc zapisywalam ile wypija dziennie i wychodzi 1,2litra do 1,4litra mleka na dobe...
straaaasznie duzo!!!
Klaudia co do oczyszczania u mnie to trwalo 8tygodni ponad i od 3dni juz jest spokoj 🙂 aby dzis zauwazylam zolta wydzieline i to podobno ostatni etap 🙂 glowka do gory Kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...