Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejka ja juz wrocilam zmiana opatrunku oki 🙂
Bylam tez w mojej pracy i same komplementy hehe 😉
co do kreski ja tez ja mam ale wiecie co jest smieszne? ona zejdzie pozniej jak skora schodzi normalnie...
ja potarlam i w pepku mi zeszlo hehe 🙂 smiesznie tak 🙂
co do fajek ja uwazam ze jeden nikomu nie zaszkodzi no chyba ze ktos nie moze wytrzymac...ja tam nie mam pociagow 🙂
co do oponki i skory na brzuchu to ja mam skore jedrna i nie zwisa nic ale jak zaloze spodnie to mam wrazenie ze mi sie sciska brzusio i tak jakos dziwnie to wyglada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud wszytsko to robie, na brzuszek klade, po pupci klepie, suszarka, masuje brzuszek, termoforu nie lubi i placze ale suszarka podgrzewam lekko, to sa dobre metody ale na chwilke 😞
daje tylko INFACOL bo debridatu nie chciala mi zapisac, a ja karmie jeszcze wiec ona nawet z butli ciagnac nie potrafi i nie wiem czy mozna kupic sab simplex bez recepty ?? moze jej dam, mam nadzieje ze to szybko minie, cały dzien nosze ja na rekach , tylko na spacerze pospi troche, a takto nawet obiadu nie robie, a co dopiero sprzatanie czy pranie, nie wiem moze ją przyzwyczailismy do noszenia 😞 bo cały dzien chce byc tylko na rekach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi Debridat podaje sie na lyzeczce albo ze strzykawki wiec to ze karmisz nie jest przeszkoda. SabSimplex jest bez recepty ale upewnij sie ze kupujesz niemiecki a nie opakowanie ze slonikiem czy tez produkcji czeskiej. SabSimplex kosztuje 35-40zl zaraz Ci linka wkleje 🙂
termoform moze masz za goracy ze nie lubi??? bo ja dawalam Olafowi i oczywiscie woda byla mocno ciepla ale nie goraca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslalam maila do Admina na temat oklaskow i prosbe i wylaczenie ich u mnie...moze ta dzieciarnia w koncu zajmie sie czyms innym...
Mam nadzieje ze jak urodza wszystkie to w koncu zajma sie czyms pozytecznym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
my po szczepieniu, Mały troszkę zapłakał i to wszystko 🙂 teraz ma 37.6stopni i płacze biedny, tak mi Go szkoda. Ale przynajmniej czopek glicerynowy zadziałał i zrobił kupkę 🙂 🙂 więc mam chociaż pewność, że ten płacz to nie ból brzuszka. Właśnie M. się nim zajął, włączył suszarkę i jest chwila spokoju. Mały waży 5700gram i ma 62cm 🙂
Apropo fajki, to poki karmię nie odważę się jej zapalić, a potem przy piwku kto wie 🙂

Anitek racja z tą kreską na brzuszku, że będzie schodziła. Ostatnio szorowałam swój pępek, bo myślałam, że jest w nim brudek a to taka zaschnięta skóra ale już jej się pozbyłam 😜

A.. jak już się chwaliłyście to ja też - wchodzę w spodnie z przed ciąży 😜 😜 😜 a te które kupiłam, żeby mieć w czym chodzić po porodzie lecą mi z tyłka 😜

I widzę, ze wszystkie się już sekszą, my z M. również (zaczęliśmy niecałe 5 tyg po porodzie) i jest super, nawet mogę powiedzieć, że przyjemniej niż przed ciążą. Jak pytałam M. czy czuje luzy, stwierdził że nie 🙂

Dodinka biedulo, współczuję kolek, ale pomyśl, że już niedaleko do 3miesiąca Julki i kolki znikną!

Uciekam mamusie, bo muszę obiad na jutro przygotować, bo jak zostaję sama z Igorem to szans na to nie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi_W napisał(a):
Mycloud wszytsko to robie, na brzuszek klade, po pupci klepie, suszarka, masuje brzuszek, termoforu nie lubi i placze ale suszarka podgrzewam lekko, to sa dobre metody ale na chwilke 😞
daje tylko INFACOL bo debridatu nie chciala mi zapisac, a ja karmie jeszcze wiec ona nawet z butli ciagnac nie potrafi i nie wiem czy mozna kupic sab simplex bez recepty ?? moze jej dam, mam nadzieje ze to szybko minie, cały dzien nosze ja na rekach , tylko na spacerze pospi troche, a takto nawet obiadu nie robie, a co dopiero sprzatanie czy pranie, nie wiem moze ją przyzwyczailismy do noszenia 😞 bo cały dzien chce byc tylko na rekach


Dodi dziwna kobieta,że nie chciała debridatu przepisać.

Chce być maleńka na rączkach bo ją boli brzuszek i tylko w twoich ramionach czuje się dobrze,bezpiecznie.Wtedy dzieci najbardziej potrzebują czułości i spokoju.Dasz radę!!! jeszcze troszkę to mija uwierz.Ale ta lekarkę posłałabym do diabła.Infacol nie pomoże na takie ostre jazdy.Sab Simplex możesz szybko też kupić na www.ebay.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia zebys wiedziala 😜 ja sie wstawilam za Nami nie piszac niz obrazliwego i zegnajac sie kulturalnie i widzisz hehe 😉
nikt nie bedzie pisal o Nas ze jestesmy niewyrozumiale!!!!!!! nie zycze sobie czegos takiego...
ja napisalam rade dotyczaca brania kwasu foliowego w 3trymestrze i "uslyszalam" ze nie jestem swoja tylko obca i ze one sa razem tyle i tyle i bla bla bla...kurcze to jest forum wiec chyba normalne ze ludzie pisza miedzy soba...
no i komu tu brakuje wyrozumialosci i przyjaznego nastwienia......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wieczorkiem
Dziś znowu przeżyłam chwilę grozy! Mała tak jak Julcia Dodi tez jest przyzwyczajona do rączek przez te kolki, mama zwolniła się dzisiaj z pracy wcześniej bo miala skok ciśnienia(choruje na nadciśnienie) i biedna leżała z okropnym bólem głowy w łóżku, prawie zawsze to ona robi obiadek ale dzisiaj chcialam ja wyręczyć, mala oczywiscie płacz bo nie da sie odlożyć to wzięłam ją do wózka i postawiłam ją obok kuchni aby co chwile ją pobujać, niestety nie przestawała płakać więc wzięłam GŁUPIA PINDA odczepiłam pałąk z melodyjkami od leżaczka i oparłam o budę w wózku gdy mocniej bujnęłam wózkiem pałąk uderzył z całą siłą Nadię w twarz, wyleciały tez jej na buźkę baterie. Nagle był okropny krzyk potem zrobiła się sina, wyciągnęła rączki do przodu i zesztywniała!!! Wyciągnęłam ją z wózka migiem i walnęłam w plecki przez kilka minut nie mogła złapać oddechu, wybiegłam z nią na balkon i dopiero tam po chwili cucenia doszła do siebie, matka na mnie krzyczała co jej zrobiłam, ludzie na ulicy przystawali a ja się drę Nadia Nadia oddychaj..k.. zawał normalnie! jak wyciągałam ją z wózka była sztywna jak deska! W sumie to nic jej się nie stało na szczęście, tylko mocno się przestraszyła..ja pierniczę ale naprawdę mogłam jej zrobić krzywdę!!
Moja głupota nie zna granic!!!

Klaudia dziś kupiłam ziemię na balkon ale mama powiedziała abym poczekała jeszcze z sadzeniem kwiatków bo jest jeszcze za zimno i wymarzną tylko.
Dodi gratuluję udanego sexiku ;-) !!!
aaana Ty to jesteś superwoman!! Wszystko tak ogarniać! Respect ;-)))

Co brzucha to mam okropny! Jest cały czas wielki, pępek strasznie głęboki i ta brązowa linia również nie schodzi!
A do papierochów na razie nie wracam, choć kilka dni temu śniło mi się, że palę. Pewnie wrócę jak zacznę znowu pić alk, w jednym reku piwko w drugim faja..jakoś nie wyobrażam sobie inaczej ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to nie po tyłku powinnam dostać tylko cegłowką w łeb..albo rozbieg i głowką w ścianę..może to pomoże ;-)

Kurde coś mnie żołądek boli..może będe mieć biegunkę..juupiii!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj CandyMonka bidulo ty to masz przygody! no i nerwy ze stali!! mam nadzieje że z mamą już lepiej chociaż jej pewnie też po tej akcji ciścienie skoczyło!!

my wszystko zdażyliśmy dzisiaj zrobić tyle że czułam się jak kierowca rajdowy 😜 tylko u notariusza wpadka bo zapomniałam $$ wypłacić i zbieraliśmy po kieszeniach i na dnie torebki i jakoś tam się uzbierało to co brakowało ale wstyd tak w groszówkach dawać hehehe na szczęście notariusz już nas zna i małą też bo była u niej jak miała 2 tyg 🤪 (nie miałam jej wtedy z kim zostawić bo mama też po operacji i o kulach chodzi więc dzieciaka na ręce nie weźmie) i była b wyrozumiała co do dziwnego sposobó zapłaty 😜

co do psitki to wczoraj... 🤪 no i niestety ja czuję różnicę chociaż mój przysięga że nie ale jakoś mu nie wierzę! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do brzucha to mój jest nadal wielki miękki i ciemniejszy niż reszta ciała - o kresce nawet nie wspomnę od psitki aż do cyców!! ech... niby nie ma rozstępów ale co z tego jak wyglądam jakbym była w ciąży.. no i waga ani drgnie - 12 kg ++ 😞 mam postanowienie zacząć ćwiczenia od przyszłego pon bo nie mam zamiaru się odchudzać - za bardzo lubię jeść 😜!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella nie ma zadnej walki... ja sie nie udzielam wogole na zadnym innym watku...Mi przedwczoraj zniklo jakies 12oklaskow...no ale jak dzieci ktore zaraz beda mialy dzieci maja na to czas zeby co 120min wchodzic i zabierac oklaska to nie bede im odbierac tej przyjemnosci 🙂
poczekam az Admin wprowadzi opcje wylaczenia ich i bedzie spokoj 🙂

Klaudia no wlasnie widze ze ktos Ci podprowadzil hehe 😉
MyCloud Tobie tez? a Tobie za co? przeciez Ty Styczniowa Mamusia 🙂 ech....moze za udzielanie sie u Nas hahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...