Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mialam w planie spacer z malym, ale pogoda sie popsula, bedzie padac zaraz, wiec robimy sobie dzien domatora 🙂)
Victor dostal jakiejs wysypki na boczkach, tak powyzej bioderek, po dwoch stronach takie czerwone drobniutkie krosteczki 🤨 i nie mam pojecia z czego to moze byc, posmarowalam bepanthenem, zobaczymy co dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
ale się z rana rozpisałyście, coraz lepiej Wam idzie 🙂
Klaudia sukienka piękna, gratulacje i buźkę masz śliczną więc z fryzurką nie będziesz mała problemu
anitek ale sie naśmialam z tej fotki Olafka i komentarz Klaudii fryzurka a Olafka 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Jai_Ho współczuję wczorajszego dna, mam nadzieję, że wszystko szybko się ułoży i T. szybko zrozumie swój błąd, a jestem tego pewna, bo przecież nie jest z Niego egoistyczny małolat 🙂

a u nas mała zasnęła wczoraj po 21 pobudka o 3 i 6 później 10 super noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak jeszcze na chwile i ide sprzatac. Wlasnie dzwonil T. z pytaniem jakie chce kwiaty, wiec powiedzialam, ze teraz juz nie chce zadnych. No to zadzwonil po 5 min. i powiedzial, ze jak nie chce kwiatow to mi kupil... SLEDZIE W OCCIE!!! bo niedawno mialam na nie ochote!! 🙃 🙃 🙃 i jak tu sie gniewac 🙂))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia bedziesz wyglądała bosko 😆 😆 😆
Jai_Ho cieszę się, że już smutek minął i śledziami w occie będziesz sie dziś opychała 😜 😉
My też chyba dzisiaj posiedzimy w domu, bo pogoda nieciekawa, choć rozpogadza się chwilami, ale ja jakaś śpiąca i leniwa jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob jedna ma z prawej druga z lewej :P hehe 😜
Wlasnie wrocilam i mam takiego nerwa ze zaraz pojde chyba sobie zapalic papierosa!!!!!!!!!!!!!!
MOj mi napisal smsa ze jeszcze jest opcja ze jutro pojdzie i wroci w piatek a weekend wolny ale jeszcze nie wiadomo!!! tak sie wku.....lam ze szok!!!!!
on jest odpowiedzialny za Dublin i okolice a nie jakies zasrane miejsce 200km od domu!!! nie czaje tego!!! ktos mowi ze tylko Dublin i okolice sa jego a pozniej jakies wysylanie do pracy tam gdzie nie powinno go byc 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 zaraz mnie krew zaleje 😠 😠 😠 😠 😠 😠mam juz qrwa dosyc tego siedzenia w domu i czekania az wroci z pracy i wiecznie to samo!!!!!!!! a nie on sobie pojedzie ma wszystko w dupie i jeszcze sobie z kolegami do pubu pojdzie|!!!!! a kiedy ja wyjde?????? czy juz mi sie nic od zycia nie nalezy????????
na przyszlu tydzien jesli jutro pojedzie ja ide z kolezankami na drinka a niech on sobie siedzi z dzieckiem bo ja juz mam dosyc bycia uwiezionym 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
no to sie wyzalilam!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo juz mam dosyc naprawde...wiecznie jak sie cos planuje to za chwile on musi jechac i pewnie wroci w piatek i sie jakis dublin usra w przyszlym tygodniu z czyms i znow go nie bedzie 😠 mam dosyc takiego siedzenia non stop sama z dzieckiem!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no teraz to raczej i tak samoloty nie lataja i co gorsza nie wiadomo jak dlugo beda zawieszone. nie wiem jak z Ir.
anitek rozumiem Cie doskonale, coprawda ja sie zawzielam i prowadze wzglednie normalna zycie towarzyskie, z T. czy bez niego, ale czasem odbywa sie to kosztem Victora, bo go targamy wszedzie, no i ,,nachlac" sie nie moge, w przeciwienstwie do T. 🙂)
Co do wyjazdow, to Twoj ma wyjazdy sluzbowe, wiec... chcac nie chcac musi, a mi ostatnio T. zaanonsowal, ze w czerwcu leci na 10 dni grac w karty!!!!! turniej jakis, no i oczywiscie on musi byc dzien przed rozpoczeciem i zostac dzien po zakonczeniu!!cisnienie mi poszlo do 1000 chyba, po czym stanelo na tym, ze lecimy razem, albo ja lece do polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo ale on mial nie jezdzic sam sie na to godzi i to mnie wkurza najbardziej 😞
Ku...wa mam dosyc musze sie zrzec spadku ja to ok bo musze leciec do Polski ale co z Olafem ktory ma irlandzkie obywatelstwo i paszport!!! musze sie zrzec za niego rowniez a nie wiem c zrobic w polsce bo moja Mama ma jakas niedorozwinieta pania notariusz ktora miala sie dowiedziec od stycznia juz co z tym zrobic i jest pieprzony kwiecien i wiesz co dzis powiedziala? ze ona nie wie i ze mam dzwonic sobie do ambasady~!!!!! myslalam ze mnie krew zaleje 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny widze że powoli u wszystkich podobne myśli i problemy -też mam wrażenie uziemienia w domu mimo iż staram się min 1x dziennie wychodzić sama no ale wtedy mam wydzuty sumienia bo to jest zawsze kosztem dziecka...
ale tak sobie myslę że lepiej że dzieciak trochę niedomyty ale mający szczzęśliwą matkę niż super czysty z matką-frustratką 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej cala ciaze siedzialam sama i teraz tez siedze sama calymi dniami z Olafem mam juz czasem dosyc bo tez chcialabym wyjsc gdzies to wiecznie problem bo on musi sie drzec jak tylko wejdziemy gdzies i juz chce pic itd.... dzis w tesco sie darl i trudno musialam zrobic zakupy na kolacje no mowie Wam!!! albo przymierzam spodnie a on sie drze oczywiscie!!!a ledwo wyjde na dwor to spi... oki rozumiem ze na dworze lepiej ale jak ja mam cokolwiek zrobic?????????
nie mam takiej mozliwosci zeby zostawic go z mama czy kims innym...Wam to dobrze naprawde docencie wszelka pomoc bo ja tu jestem sama z Mezem i dupa!!!!!!!! nigdzie sie ruszyc nie mozna...a do tego on mi oswiadcza ze moze znow pojedzie jutro 😠 😠 😠 😠 😠 a ja chyba padne na ryj bo jestem w jednej osobie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bob napisał(a):
Anitek ta sukienka na zdjęciu ma kokardę na prawym biodrze modelki , tak?

No tak a u Klaudii na lewym to jest fotka odbicia lustrzanego i nawet sama Klaudia napisala ze kokarda jest na drugiej stronie ale ze jej to nie przeszkadza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia86 napisał(a):
No kokarde zrobili mi z innej strony ale mi to nie przeszkadza 🙂 A ramićzka są na stałe ale mozna je schować nie ma problemu tylko ja chce je miec zeby se ciagle gorsetu nie poprawiać :/

Bob dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej.... super bluza!!! 🙂))))
a tak oza tym to zazdroszcze spokoju. 🙂
Ja sie pieknie wyciszylam w ciazy i nawet nie potrzebowalam towarzystwa zbytnio, ba! nawet lubialam byc sama 🙂) ale jednak nie potrafie byc tylko mama, mimo, ze kocham Victora ponad wszystko, dla swojego zdrowia psychicznego potrzebuje realnego kontaktu z innymi ludzmi, coraz bardziej brakuje mi pracy....
aaana to widze, mamy podobne podejscie, dlatego zrezygnowalam zanim zaczelam, z jakichkolwiek schematow dnia itd. wole jak dziecko spi kiedy chce, je kiedy chce, czasem my go przeczolgamy caly dzien poza domem i jest tak padniety, ze nawet go nie kapiemy... ale jak sie budzi to widzi usmiechnieta mame a nie zestresowana tym, ze wstal 15min. pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej a co jest napisane na tej bluzie? bo ja nie widze 😞
napisz no 😜
co do kokardy ja problemu nie mam hehe
JaiHo ja tez zrezygnowalam z ukladania planu dnia bo ja to jestem taka ze jak gdzies idziemy to nie lubie byc ograniczana czasem ze np kapanie o 7dmej a jedzenie o 8smej...
niech je kiedy chce i spi kiedy chce byle zeby w nocy spal 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...