Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bob no ja tu myslałam że naprawde spadne z krzesła tu mi wyjeżdza jakiś patyk kurde mol z niby wielkim brzuchem no i jeszcze z ogromnym biodrem !! Ech a myslałam że chociaż trochę adrenalina mi podskoczy.. Do bani 😁 🤪 🤪 🤪

Dobrze wygladasz 🙂 Kobito nie jedna po 2 dzieci chciałaby mieć taki tylko brzuszek 🙂 Noga zgrabna wiec o co chodzi !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia hahaha dobre dobre dobre 😜
Ja kiedy pytalam Mojego i tylko pod warunkiem ze ja bym chciala ale pozniej zaszlam w ciaze a teraz to juz sama nie wiem hahaha 😉


patrzccie na to...
http://wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/pielegnacja/medycyna-estetyczna/plastyka-brzucha/21072-5-pol-PL/Plastyka-brzucha_large_lead.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob jestem rozczarowana! tak pisalas, ze zle wygladasz! NIEPRAWDA! cycków Ci zazdroszcze, brzuch mam w podobie, no tylko uda mam troche mniejsze 😉

Anitek, mojej mamie mozna w kolko to samo, ona nie czai ze tak to sie sprawdza, dla niej zimne rece oznaczaja ze małemu zimno i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia chcesz nas pozabijac :P 🙂 jejkus co to jest !!!!


Pozatym Klaudia Ty chudzielcu !!!
Bób sexy babka z Ciebie serio mówię, mojemu by sie podobało bo on lubi troszkę gragłosci, i mi gada non stop zebym jadła wiecej.
Ale przez tą diete tk nietety jest, jem sporo ale i tak chudnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi wkleilam Klaudii focie grubasa i dla Bob rowniez 🙂
Dla Klaudii bo chciala poczuc adrenalinke a dla Bob zeby sie lepiej poczula 😜
I masz racje faceci wola kraglejsze hehe Moj mi mowi caly czas o tylu ze taki mam miec ale ja jakos sie nie czuje a najwazniejsze zeby sie czuc dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał(a):
Klaudia hahaha dobre dobre dobre 😜
Ja kiedy pytalam Mojego i tylko pod warunkiem ze ja bym chciala ale pozniej zaszlam w ciaze a teraz to juz sama nie wiem hahaha 😉


patrzccie na to...
http://wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/pielegnacja/medycyna-estetyczna/plastyka-brzucha/21072-5-pol-PL/Plastyka-brzucha_large_lead.jpg




ja mam taki łeeeee 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia nie jesteś pierwszą która o to pyta , ale cóż jeszcze raz wyjaśnię, otóż :
wszyscy mówią że w ciąży na początku maja fasolkę w brzuszku a jak ja się logowałam to byłam w 9 tyg, ciąży bodajże i Misiek miał już jakieś 3 cm wielkości a to za wiele na fasolkę i na początku mój nick brzmiał " to już raczek bób" potem skróciłam go żeby było łatwiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...