Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Martus Olaf w kolysce spi 🙂 odlozylam go 🙂 musial chyba dobrze zasnac ze nie wyczail hehe 😉
Igor na cyca mowisz dobre dobre 😁
Titinka no wlasnie a jak tam Twoj cyś? lepiej cos?
Dodi lap oklaska Titinka tez bo cos malo masz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cholera u mnie też pada śnieg 😠
Wczoraj nie wychodziliśmy nigdzie i dzisiaj chyba też nie pójdziemy 😠 No właśnie czy w taką brzydką pogodę ruszacie się z maluchami czy nie bardzo bo ja spieram się z mamą jak ubierać małego
I przez tą pogodę to Filip jest taki marudny-wczoraj w dzień spał tylko 3,5 godziny i wieczorem padał więc musiałam go godzinę wcześniej wykąpać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek dzięki choć nie jestem kolekcjonerką tych oklasków
Dzięki za troskę z moim cysiem już lepiej-przez dwa tygodnie po cięciu jeździłam na zmianę opatrunków i zakładaniu nowych sączków aby wszystko spłynęło.Do tej pory mam niewielką grudkę ale ma się ona sama wchłonąć.Troszkę nie podoba mi się ten dołek który został ale wolę dołek niż wielkie cięcie.Cieszę się,że wreszcie mnie nic nie boli i mogę się cieszyć tak jak powinnam macierzyństwem.
Właśnie się dowiedziałam,że jak miałam anemię a potem problem z tym cycem to mogłam wziąć L4 i wówczas wydłużył by mi się urlop macierzyński a tak...do bani 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja z mamą stoczyłam bój w niedzielę,bo nie chciałam zbyt grubo ubierać małego aby go nie przegrzać.Za to moja mama podpatruje inne maluchy wożone wózkach i porównuje.Baa...do tego są to maluchy które na maska są zamaskowane tak,że ich nie widać.Temperatura w niedzielę wynosiła ok 20 stopni a one pod kocami i okryciami wózka.Ciekawe jak do cholery te mamusie będą ubierać swoje pociechy jak będą upały albo co lepsze mrozy 🥴
To chyba tylko w Polsce tak maskuje się bobasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia ty szczupaku! jak dam rade wieczorem to strzele sobie sesje foto i pokaze sie 🙂

Titinka moja mama z nami nie mieszka, ale jak ma tylko okazje to zaraz owija malego w koce, bety itp, wiecznie twierdzi, ze napewno jest mu zimno bo za cienko go ubieram 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia86 napisał(a):
HE he Anita bardzo wiele cech Nas łączy 😁 😜 😜 może coś z tego będzie 😁 🤪 ☺️


Hahahahaha moze jakis czworakat hahahahahahahaha 😜
Ty to wogole mega podobna jestes do mnie lub ja do Ciebie....inne buzie mamy tylko 😜 no i wlosy 😜

Martus wytlumacz Mamie jak sie sprawdza tempke u dziecka zeby bylo wiadomo ze jest ok...Mi polozna mowila ze wlozyc palec pod body z tylu na karku i przod na klatcce i jesli jest cieple to oznacza to ze dziecku jest cieplo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...