Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ciotkami nie zostaniecie po raz kolejny 😜
Wlasnie dostalam okres 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
A wiec zaczynam branie tabletek prosze tylko trzymac kiukasy zebym nie przytyla po nich...
po ostatnich przytylam 10kg... udalo sie zrzucic tylko 5kg i waga stanela w miejscu...plus byl taki ze moglam jesc ile chcialam co chcialam i o ktorej chcialam i waga stala w miejscu 😜 ale co nie zmienia faktu ze te 5kg zostalo 😜
teraz bede brac yasmin jeszcze nigdy ich nie bralam i jestem ciekawa...czytam opinie ze cyce po nich rosna 😁 hehe Moj by sie cieszyl hahaha 😉
lalalalalala ale fajnie ze okres dostalam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
U Nas dzisiaj cudna pogódka 🙂 Zaliczylismy 5 godzinny spacerek i jest okey 🙂
Teraz wrócilismy juz do siebie i na 19 idziemy do znajomych 🙂 Dziś też chrzcili Franka 🙂 hi hi
Ogolnie to u Nas wszystko okey 🙂 Małemu juz zeszły te lrosteczki z buzki bo smaruje Bepanthenem 🙂 Cu miód malinka teraz ma buźke 🙂
Do spisanka Dziewuchy 😁
😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie 😉
My w końcu wrócliśmy od babci, pojedliśmy sobie za cały tydzień 😉.
Mała wykończona padała i mam nadzieję, że pośpi przynajmniej do 2 😉
CandyMonka napisał(a):
mona smacznego jedzonka, zjedz coś za mnie hehe ;-))))
Dzięki za oklask, łap tez dla siebie 🙂


Dzięki Monka, wciągnęłam za Ciebie również 😉mam nadzieję, że nadmiar kg podzielimy też po równo? 😜
Aaana, Gosia moja mała też ma ciągle gile w nosie. Czyszczę jej noska raz, lub dwa razy dziennie, właśnie Was miałam pytać jak to jest u Was. Wiem, że poprzez kichanie dzieckio się oczyszcza, a przez te gile też? Wasze dzieciaczki też jeszcze kichają parę razy dziennie?
No to faktycznie z tymi pampersami dziwna sprawa. Anitek, nie wiesz czy te pampersy są dostępne również w pl? Używałaś może active baby 3? też Ci śmierdziały? Dziewczyny pisały chyba, ze to zapach aloesu, ale mi to śmierdzi chemią. Wam też one śmierdzą, czy tylko mi się tak wydaje?może ja mam coś z węchem? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he dziewczyny, u nas weekend spokojnie, spacerowo, wczoraj ponad 2 godzinki az i nogi w pupe weszly, dzis pojechalisy do łazienek na dłuzszy spacer z generalnym prowiante wiec ogla spacerowac 🙂 piekna pogoda była.

Powoli ustalay date slubu, koniec sierpnia , poczaatek wrzesnia, ale terin konktetny wybierzay za kilka dni, bo najpier do koscioła pogadac trzeba, no to w suie w skrócie tyle sie dzialo.

Do juterka mausie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam,
my od rama buszujemy po domq
moja mala była tak wymęczona wczorajszymi wizytami gości i spacerami że zasnęła o 21 i spała bez przerwy do 6tej! 🤪 i teraz znowu śpi!!
tyle że po tej przerwie nocnej zjadła raptem 50ml!! 😞 cholera i nawet zwykłego mlekaj t bez zagęszczacza nie chciała 😞 ja już nie wiem co o tym myśleć czasem zjada 150-180 a czasem ledwo 50....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie 🙂
My spalismy z Olafiem do 11-45 w koncu sie wyspalam 😜
Ogolnie wszystko ok pogoda byla extra wczoraj wiec poszlismy spacerkiem do pubu 😜 wypilismy po 3 guinessy i wrocilismy hehe 😉
Maly wlasnie lezy i przemawia do zabawek ale pewnie nie za dlugo bo jadl po 9tej wiec pewnie zaraz sie kapnie ze jest glodny 😉
ale tu cisza od wczoraj 😜
Dodi gratuluje raz jeszcze 🙂
p.s. u Nas chrzest Mama zalatwia i ksiadz cos juz sie pytal o slub koscielny 😜 ale Mama powie ze w 2012 😉 hahaha 😉
uciekam na kawusie i Olafkowi dac papu bede pozniej 🙂
Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
wpadam sie tylko zameldowac, moze uda mi sie wejsc pod wieczór, nawet nie wiem ile mam do nadrobienia 🙂
Pogoda dziś oki wiec bedziemy spacerowac 🙂
Jestesmy po chrzcinach, Igor wrzeszczał w niebogłosy jak tylko weszlismy do Kosciola, nawet ksiedza nie bylo slychac co mowi 😉

Do poznej mamuski


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
nie było mnie kilka dni, ale zawsze coś to goście to my gdzies wybywamy,
ale muszę wam się pochwalić , że mała od kilku dni przesypia całą noc raz jak zasnela ok 23 to obudziła sie o 8:30 🙂
aaana moja mała zaraz po nocy jak tak długo śpi to też nie wypija za dużo, bo wydaje mi się że brzuszek jest jeszcze skurczony, ale koleja już całą wypija 120ml.
Dodi gratulacje Ślubu!!! też bym chciała ale szkoda mi kasy 😁
poczytam trochę co popisałyscie bo to pewnie z 50 stron do nadrobienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O iWIOKEJ dawni cie nie było - widze że nasze dziewczynki to prawie rówieśniczki - powiedz mi proszę ile na 1 posiedzeniu Amelka zjada? jak długo trwa karmienie? jak często karmisz? sorry za 100pyt do ale mam wątpliwości czy moja je normalnie bo od 2 dni po 50 pije ... co 4 godz!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana moja mała je co 3-4 godz. chyba że nie śpi to zgłodnieje szybciej, ale wtedy zje mniej ok. 60-do 90ml. zależy jaka przerwa między posiłkami, jak śpi te 3-godz. to zje od 90-120ml. ok.20min. ciągnie,ale czasem musi mieć przerwę żeby się jej odbiło, to zje wszystko,może twoja mała się zmęczy i niema siły już pić, spróbuj dać jej tak po 20min. resztę , może zje, ale ty chyba dawałaś jej coś zagęszczonego, może to przez to???
moja mała czasem jak pije to sapie jak parowóz, bo to picie takie jest męczące 😁
ale po szczepieniu przez tydzień jadła mi mniej od 70-90ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Ja juz zawiosłam sukienkę do krwacowej i musze Wam powiedzieć że profesjonalnie super wyglądałam 🙂 jak księżniczka 🙂 hi hi 😁 Bosko 🙂
Teraz z Małym znów jestem u Mamy bo mnie olśniło że jutro mamy wizytę w szpitalu bo Mały będzie mial badany słuch ponieważ przy tym badaniu w szpitalu przy porodzie wynik wyszedł kontrolny - Mały miał jeszcze za dużo wód w sobie.
Mam nadzieje ze jutro bedzie okey 🙂
Pogoda śliczna więc mamuśka grzeje pierożki i jedziemy na 2 juz spacerek 🙂 a co 🙂
Wlaśnie macie juz jakies kremiki z filtrem na Maluchów ?? Bo Moj wczoraj sie opalił i normlanie ma różową buźke 🙂 hi hi
Myślałam o takim :
http://www.doz.pl/apteka/p3718-Skarb_Matki_krem_z_filtrem_UV_20_dla_niemowlat_i_dzieci_75_ml

lub z Ziajki mają ciut droższy ale filtr ma większy. Co myślicie ??

no cóz zmykam jeśli nikogo nie ma 🙂 😁
Miłego Dzionka 🙂

Martuś Moj Fifol spał jak zabity aby oczka otwóżył jak ksiądz lał go wodą 🙂 Przynajmniej pokazał kto tu żądzi 😁

Fifi chyba jest jakiś inny bo jak z butli pije to po 180 -200ml czsem i 250 :/ A z cycka ciągnie jakieś 15 minut tak na raz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia ciesze sie ze sukienka sie podoba 🙂
jestem pewna ze wygladasz powalajaco w niej 🙂
Iwiokej w koncu sie pojawilas 😜
Co do kremow z filtrem wlasnie tez myslalam o nim bo Maly ostatnio jak bylismy to tez jakby zlapal troszke slonca choc staram sie nie wystawiac jego buzki na slonce bo wiadomo skora jeszcze bardzo wrazliwa no ale czasem gdzies tam promyk wpadnie.
Mam pytanko do Was:
prasujecie jeszcze ciuszki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie!!! Alez ten weekend przelecial!!! 🙂 U nas dzis pogoda cos niezbyt. Rano padalo a slonca w sumie brak. Za to wczoraj bylo przepieknie!!!!! Malutki spal dzis w nocy od 22.00 do 4.00,zjadl i spal do 9.00. Tylko pogoda uspypia.
Wczoraj obudzialam sie rok starsza 😞 wiec do wieczora mialam gosci. 🙂 Duzo spacerowalismy a na koniec byl gril i najadlam sie jak... 😜
Anitek ja jeszcze prasuje ale chyba tylko dlatego ze ubranka lepiej wygladaja wyprasowane bo na zadne zarazki juz nie patrze. Mam do ciebie pytanko -uzywasz juz pampers 4 czy 4+ ???? Wkleje dzis zdjecie jak mi sie uda mojego malucha z wczoraj jak spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej dzięki za odp - widzę że je tyle ile moja mniej więcej a ja cały czas miałam schizę że to za mało bo na opakowaniu i wszędzie piszą że teraz już powinno jeść 150-190! 🤪

hm.. Anitek ja w ogóle nie prasowałam ciuszków i gotowałam tylko w 1wszym miesiącu a teraz 40-60st tyle że zawsze wł dodatkowe płukanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
po udanym nawet, towarzyskim weekendzie ... my sie dalej lenimy 🙂 T. znowu chory, wiec mam dwoje dzieci w domu 😉 przy czym tak kaszle, ze budzi Victora non stop ( dziwne, ze nic tamtego nie budzi a czyjs kaszel tak)a ten jak caly dzien nie spi to juz mu sie nudzi i wola o towarzystwo, tak wiec biegam dzis z jednego pokoju do drugiego jak oszolom. 😠 🙃

anitek- przyznaje sie bez bicia, ze ubranka, posciel i tetry Victora prasowalam tylko raz... zanim sie urodzil 😁 ☺️ piore je tak samo normalnie z naszymi rzeczami i w zaleznosci czego jest wiecej albo my mamy prane w Loveli albo on w Arielu, nikomu nic nie jest, plyn mam jeden lenor.

do buzki mam Ziajke spf25, ale jeszcze nie uzywalam, bude mam caly czas podniesiona w wozku jeszcze, a jak swieci slonce to przekladam raczke i jedziemy tak aby mu nie swiecilo na twarz 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pierdziele z prasowaniem 😜
Ciuszki nie sa wygniecione bo zanim powiesza rozciagam je poza tym uzywam plynu do plukania dla dzieci rowniez i sa miekkie i przyjemne w dotyku 🙂
ech koniec z prasowaniem!!!
ja uzywam plynu do prania i do plukania dla dzieci Fairy nie chce prac z naszymi ciuszkami. Mam znajoma co tez pierze w proszku ale ja jakos nie chce...wole zeby mial plyn dla dzieci bo delikatniejszy 🙂
a ciuszki piore na 50stopni.
Andzia Olaf ma "4" active fit lub baby dry!
sa od 7-18kg 🙂
Maly wlasnie rozmawia z zabawkami ale pewnie nie za dlugo 😉
Kurde nie wiem czy nie wroce do mleka ktore dostawal na poczatku bo Maly robi takie rzadkie kupki ze przewaznie musze go kapac.I tak jakos zauwazylam ze meczy sie bardziej po tym mleku steka i pierdki go mecza a po tym pierwszym mleku tak nie bylo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no jestem 🙂
dzisiaj z 2 godziny spacerowałyśmy, a później spała na dworze przed domkiem 🙂 a ja co chwila do niej zaglądałam
ja małej piorę ciuszki w lovelli w 40st. i prasuje bo są wtedy ładniejsze ale tak szybko że całe pranie mam wyprasowane w 10min. bo prasuje tylko z wierzchu 😁
ja ma taką tabelkę, że dziecko w 3m-cu powinno pić mleko 130ml. a w drugim 110-130ml.
Klaudia cieszę sie , że sukienka już pawie gotowa 🙂 a Ty będziesz wyglądała jak księżniczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...