Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

anitek85 napisał(a):
Dzien Dobry
Cruella tylko odp mi na jedno pytanie dlaczego tylko do mnie sie czepiasz???
tutaj wiele razy ktos napisal wulgaryzm badz sie zali mocno na cos i nigdy nikogo nie atakujesz tak jak mnie...
mam prawo sie zdenerowawac i napisac tutaj jesli chce bo od tego tutaj jestesmy zeby sie wyzalic.
Napisalam tez ze Mariusz nie mogl odpiac kluczy bo musial by ich odpiac kilka a wtedy wiadomo ze latwiej je zgubic.
poza tym jesli komus dajesz cos waznego jak klucze warto ich pilnowac.
Gdyby mi ktos cos dal pilnowalabym tego jak oka w glowie.
co chwile znajdziesz sobie cos do czego sie doczepisz!!!
a teraz odwracasz kota ogonem zeby wyszlo ze ja zle napisalam czy nieslusznie sie wkurzylam!!!
slusznie sie zdenerowalwam!!!
CadnyMonka pisala przeklenstwa na brata i czemu wtedy nie pisalas o herbatce?
Dodi narzekala na Julcie prawie non stop i gdzie wtedy bylas z herbatka???
eweidentnie sie mnie czepiasz!!!
w tym tyg juz ze 3razy
Najpierw napisalam Wam z radosci ze Olaf zjadl caly pudding a Ty juz musialas napisac odrazu "anitek dalas dziecku pudding" nie pytajac wogole jaki co i gdzie....gdybym Ci nie wkleila linka jaki pudding juz bys powypisywala jaka to jestem nieodpowiedzialna itd.
Pozniej ze skaza musialas napisac ze moja lekarka mowi tak a Ty mialas inaczej nie moglas napisac poprostu jak bylo w Adriana przypadku (a sama kiedys pisalas ze ja niby wchodze i neguje Twoje posty)
a na sam koniec czytasz bez zrozumienia piszesz mi ze ja mam pretensje ze farba farbuje jak to wogole nie byla farba tylko szampon do mycia wlosow.
Wiec sie zastanow bo widze ze masz jakis problem do mojej osoby.
Do tego stwierdzam ze jestes dwulicowa osoba- ostre slowa? nie sadze
w lutym czy marcu jak sie zalilysmy tutaj na zmeczenie na bol itd weszla i napisasalas dokladnie to:
Dziewczyny możecie się na mnie obrazić ale coś Wam napisze.
Nie wiem jakie miałyście wyobrażenie o macierzyństwie ale czytam Was od wczoraj i głowa mi pęka.
Moje dziecko też się drze pól nocy drugie pól ją nosze, karmię piersią więc jem tyle co Wy czyli prawie nic, a mimo to jestem szczęśliwa, od 3 miesięcy siedzę w domu mimo że mam naturę pracoholika i nie narzekam, jestem szczęśliwa, w domu mam posprzątane, poprane i ugotowane. Mam jeszcze drugie dziecko którym trzeba się zająć i nikt mi nie pomaga.
Mój mąż w ogóle nie miał wolnego więc od 3 doby jestem zupełnie sama, tryskam radością humorem. Mimo tego że też się oczyszczam, też mam takie same upławy jak Wy, też mnie oblewają poty w nocy.
Na Boga dziewczyny stańcie obok i się posłuchajcie albo poczytajcie.
Dziecko to nie zabawka jak chyba myślałyście... "
po czym na marcowkach jak sie dziewczyny zalily to tak slodzilas ze szlo pasc...
mialam im wtedy wkleic ten text ktory napisalas Nam ale zrezygnowalam...
A teraz jestes wielka kolezanka do wszystkich zalacych sie czy tez nie tylko ze mna masz jakis problem...
Wiec nie odpowiadaj na moje posty wogole....bo bedzie ok 2dni a za chwile znow sie doczepisz do czegos!!!
mam dosyc takich osob jak Ty przeslodkich przemilych ale niestety o dwoch twarzach...
ja poprostu JESTEM SOBA!!! i niczego nie udaje ani nie ukrywam i skoro jestesmy tutaj juz tyle z soba to kazda wie jaka jestem.
Czasem wybuchowa ale co z tego? czy ja musze byc jak Ty??? jak JaiHo??? czy jak Martus albo inna dziewczyna stad??? nie musze...wiec jesli Ci sie nie podoba moj post to go nie czytaj!!!!
I nie oddzywaj sie do mnie...



Anitek masz oklaska,może włącz sobie...chętnie Cię obdaruję 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja mialam smieszny przypadek. Wtedy szukalismy domu do kupienia i znalazlam na stronie w internecie jeden ktory wpadl mi w oko wiec pojechalismy go zobaczyc. Wszystko super. Podeszlismy do garazu i zerknelam za siatke bo chcialam zobaczyc co i jak a tu ???? CMENTARZ!!! 🤪 Baaardzo stary cmentarz. Wcale nie bylo go widac od ulicy bo byl bardzo wysoki zywoplot. No i podziekowalam. Nie wiem czemu ale jakos nie bardzo bylo mi w smak miec za sasiadow... 🥴
Pomyslalam ze jak juz kupic to mam wybor. Chyba sie troszke balam ☺️ chociaz wiem ze nie ma czego no ale jakos tak. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai Ho moge sie z toba podzielic kompotami z zeszlego roku bo mam sporo . 🙂 A tu niedlugo znow owoce bo mam jeszcze dzialke z owockami . 🤪 Kto to bedzie pic???
Ale tak pomyslalam ze bede dziecko uczyc do kompotow bo przeciez zawsze zdrowsze i wlasnej roboty bez sztucznych konserwantow 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ogarnęłam, teraz robię obiad 🙂

Dziewczyny w jakiej ilości i w jaki sposób i jaką kaszkę podałyście swoim pociechom na pierwszy raz?? jaki smoczek do butli?? proszę o szczegółowy opis 🙂

Dziś dałam Igorowi pół małej truskawki z cukrem 🙂 dostał od rana i nic póki co Mu nie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai Ho nie pierwszy od porodu ale pierwszy gdy miałam wątpliwości czy go dostanę 😮
z tym cmentarzem to luzzz mam do niego ok 800m i to przez górkę, łączkę i lasek więc z domu nie widać i nie słychać hehehe pisze jakbym na wsi mieszkała a to środek gdyni! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś ja dodaję kaszkę kukurydzianą 1 łyżeczkę kopiatą na 180 ml jedzenia, można dać więcej ale ja daje nutriton więc miałabym za gęste. Smoczek mam albo do kaszki krzyżykowy albo teraz z aventu trój przypływowy

Jai ho z czego gotujesz kompoty, teraz Ty podziel się przepisem 🙂

Andzia ja wezmę kompoty chętnie, uwielbiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kompoty do tej pory byly trzy: dwa z samego jablka a dzis dodalam plasterek gruszki. Sama sie napilam 😉 Mysle za za niedlugo dorzuce kilka truskawek. ja robie taki mocniejszy, czyli dwa duze jablka na niecaly litr wody. A pozniej te owoce odcedzam i miksuje, dzis dodalam jeszcze do tego troszke kaszki waniliowej i deserek jak sie patrzy i byla taka walka o lyzke 🙂) sam chcial jesc, bo ja za wolno podawalam 🙂)
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/f144b2ae.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/282c3bf6.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus u nas pierwsza kaszka zjadl prawie 150 migiem, pozniej paw i mama sie juz nauczyla 🙂
Teraz daje na 4miarki mleka 2-2,5miarki kaszki kukurydzianej i do tego 150ml wody, dla malego sa to najlepsze proporcje. Smoczek normalny z lekko poszerzona nozyczkami dziura, krzyzykowym jednak nie umie pic. Wypija to na dwa razy, ok. 100ml, pol godz przerwy i reszta. 🙂
A jutro chce zrobic mu kleik ryzowy, kilka lyzek ryzu doslownie rozgotowac w wodzie, dodac troche mleka ( tego co je na codzien) jakies warzywo lub owoc i zrobic puszyste pure 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie, ze nie, ja na oko nie widzialam zadnej roznicy w konzystencji, ale maly gial sie i plul. On czasem tak cuduje z jedzeniem, niby zadna roznica a bedzie wymyslal 🙂) Generalnie to wogole nie jest jakos szczegolnie geste, dlatego tez sie nie obawiam, ze sie odwodni czy cos w tym stylu, zreszta duzo plynow przyjmuje. Pewnie jak za kilka dni zmienie proporcje to bedzie jadl normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello ;-)

jeden dzień i 35stron 🤪 dobre jesteście
u mnie chwilowy brak neta..ale już jest spoko ;-) nadal serfuje

zaraz nadrobię..no może nie zaraz bo mała marudzi a ja padnięta jestem po całym dniu nad morzem ;-) zrobię jakiś obiadzio, potem kawunie i Was poczytam ;-)))

melduję tylko że zyję ;-)
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai ho jednym słowem Victor ma charakterek i lubi postawić na swoim hahahah.
Cmonka masz trochę do nadrabiania 🙂

A ja właśnie wróciłam z cmentarza, dziś rocznica śmierci mojego taty, zawiozłam kwiaty i zapaliłam znicz.
Potem pojechaliśmy do mojej mamy, Amelia jak zobaczyła moją bratową to tak się wystraszyła że musiałyśmy wracać bo nie mogłam jej uspokoić. 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taki jest troche dziwak z jedzeniem, za duzo za malo, butelki z dnia na dzien zbojkotowane, pierwsze jablko z kawalka a nie papka, lyzka metalowa a nie plastik itd. ale to sa drobiazgi 🙂) podobnie jak z ubraniami wraz z wejsciem do domu musze go odrazu przebierac w pajace, bo jak ma spodenki, czy mawet jakis dresik, to sie tak prezy i ciaga, ze nie da rady 🙂)
teraz sie przekrzykuje z tata a ja zaraz zwariuje 🙂) 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...