Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

No u nas tez dziś pochmurnie ;-( ogarnęłam mieszkanko, teraz idę ogarnę siebie póki mała jeszcze śpi ;-) i jak się obudzi też wyjdę na jakieś zakupy ;-)))

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej.
U nas dzisiaj nocka taka sobie. Mała ostatnio marudzi gdzieś od godz.4 i wyspać się nie daje 😉
Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa 😘
Jai_Ho postaram sie przynajmniej wpaść tu i postawić chociaż kropeczkę,ale usprawiedliwiam sie odrazu, że w piątek, sobotę i niedzielę mogę nie dać rady żeby tutaj zaglądnąć nawet na chwilkę i może jeszcze w poniedziałek 😉
Jak na złość u nas teraz zaczęli likwidować junkersy i w całym bloku wiercą w pionach. U mnie chcieli zacząć jutro, ale nie zgodziłam się, bo nie mam czasu z nimi siedzieć w chacie teraz przed ślubem, wiec w poniedziałek zacznie się 🤢 Na szczęście zaczna w poniedziałek, a we wtorek już skończą, nie wiem tylko jak malutka to zniesie. Jak narazie nie przeszkadza jej wiercenie w pionach obok, mimo, że jest głośno, to śpi słodko 🙂
No i mam nową sąsiadkę, która spodziewa się w lipcu dzidzi, podobno córeczki, więc Milenka bedzie miała koleżankę 😉
Uciekamy zaraz na spacer, u nas świeci słoneczko. Umówiłam się z kumpelą i jej 11 miesięcznym synciem 🙂 Muszę jeszcze kupić Milence na chrzest rajtuzki i sweterek, bo te co zamówiłam na allegro niestety za duże. Jakieś szerokie są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE DAM RADY BEZ WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Wchodze na gg a tu pelno wiadomosci od Was i od dziewczyn z innych watkow 😲 😲 😲
nie spodziewalam sie szczerze powiedziawszy ☺️ ☺️ ☺️

A tu myslalam ze tez Was deneruwje 😞 😞 😞
ale na spokojnie pomyslalam ze niby dlaczego mam Was zostawiac???
Wszystko od poczatku Razem przechodzilysmy i w sumie zaluje ze anulowalam konto 😞 ale z drugiej strony mozemy zaczac od nowa hehe i w koncu bez klotni 😉 prowodyra klotni nie ma i nie bedzie wiec i spokoj u Nas zapanuje 🙂 w koncu 🤪 🤪 🤪

Zaraz sie ogarne 😜
aaaa i zaczynam od poczatku nabijanie postow 🤪 bo bylo juz ich z 8500tys 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyCloud ja tez wlasnie sprawdzilam i za 91min Ty mozesz dostac 😜

No wlasnie az niepodobne do mnie hehe 😉 ale wrocilam 😜 nowka swiezynka i z nowymi pomyslami w glowie 🤪
nie moge zyc bez Was!!!!!!! powtorze sie hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi focie jak zawsze super 🙂
ja szukam wlasnie basenu z ozonowana woda w Cork moze uda sie cos znalezc 🙂
CandyMonka calusy dla Nadusi za 2zabki 🤪 🤪 🤪 idzie jak burza 😁
Mona124 jeszcze 4dni 🤪 🤪 🤪 fajnie fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellloooo ;-))

Ja po zakupach i spacerku ;-)))

Anitek nooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!
przyznaj, że przestraszyłaś się moich walk ulicznych i kung fu..nikt nie będzie się śmiał 😜
Super, że jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wierzę w Twoje możliwości, z postami i tak nas pewnie zaraz przegonisz hehe ;-)

Moja mama, juz z pracy wróciła dziś wcześniej bo na 15;30 idzie na tą gastroskopie. Współczuję jej bo od wczoraj nic nie jadła i pić nie może, po za tym ja ją trochę nastraszyłam tm badaniem i się boi biedna. Pójdę ją wesprzeć.
A Teraz kawunię sobie zrobie.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dziewczynki
czasem tu zagladam i czytam co piszecie ale wciaz musze kuć kuc i jeszcze raz kuć ale jutro mam ostatni egzamin jak narazie do przodu ale nie wiem czy jutro bedzie tak kolorowo... 3majcie za mnie kciuki. Teraz tutaj tak sie rozpisujecie chyba bardziej niż przed urodzeniem pociech 🙂 niewyrabiam juz z tymi waszymi postami i jak tu wroce to bede straaasznie zacofaaana 🙂
zycze duzo zdrówka i usmiechu dla was i waszych pociech:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia ;-)) powodzenia na egzaminach!

Ja się ubieram i idę z mamą na badanie.

Wiecie tak sobie myślałam, że marcówki wpadły na super pomysł z tym innym forum, do którego dostęp bedą miały tylko one same. Nikt nie będzie czytał ich prywatnych spraw. Szkoda, że na Brzuszku fora nie są zamknięte.

Ok dam małej cyca, i lecę ;-))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam ze spacerku Maly padl wlasnie i spi 😜
jutro ide do kina na Sex w wielkim miescie 2 😁
nareszcie!!!!!!!!!!!
tzn mam nadzieje ze ide bo juz sie umowilam z kolezanka ale jak Moj bedzie pracowal gdzies dalej to chyba wyjde z siebie... ma sie dowiedziec gdzie pracuje 😜 bo normalnie w domu jest o 5tej a ja w kinie musze byc o 6-30 😜

Candy masz racje wystarszylam sie tych walk ulicznych 😜
Powodzenia na badaniu z Mama oby wszystko bylo dobrze!!!!!
Darusia powodzenia na egzaminach 🙂

a co do forum zamknietego to nawet nie wiedzialam ze takie cos jest 🥴 forum to forum hehe 😉
ja tam zamknietego miec nie musze bo nie mam nic do ukrycia 😉 a jak cos bardzo wstydliwego to zawsze mozna na priv napisac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!
no w końcu męska decyzja anitek
mała wczoraj padła o 20 i spała do 9 rano 😁 😁 😁 😁 ja to mam dobrze 🙂
dziewczyny moja czasem zabeczy raz w nocy to wtedy daję jej dyda i śpi dalej, bo jej dydol wypada czasem i jak się jej przypomni że go chce to woła przez sen że go chce
Darusia połamania pióra 😉 oczywiście powodzenia
a mała znowu nie miała dziś szczepienia , bo znowu wczoraj miała lekki wyciek z uszka, ale poszłam z nią do laryngologa i na szczęście to nic groźnego, ale był wyciek i nie może już mieć szczepienia, na szczęście obyło się bez antybiotyku i za tydzień do kontroli, ale dostaje te same kropelki do uszka co wcześniej, w sumie sama już jej dawałam jak zobaczyłam że zaczyna coś się dziać
u nas słonecznie i znośnie
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej lap ode mnie 🙂 Dodi Tobie juz dalam 😜
Meska decyzja hehe 😁
Szczerze to nie sadzilam ze az tyle osob by za mna tesknilo 😉
ale faktem jest ze bez Was to dzien nie bylby taki sam 😞
juz sie tak nauczylam ze jestescie 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej, trzymam kciuki za Amelie, biedne te jej uszka! Moze matka za duzo gada 🙂)) ? U mnie maly cyrk, bo Victor pieknie sie podciagnal na moich dloniach do siedzenia w wozku jak bylismy na spacerze, i tak sobie sam siedzial i ogladal wszystko i lapal nogi a one w dole a nie jak zwykle w gorze, no i pozniej jak przyszlo jechac to dupa... maly nie chcial lezec, podnioslam zaglowek gondoli tez zle, za malo, calkiem do pionu sie balam, bo przeciez on nie siedzi jeszcze i zreszta nie wolno jeszcze i ciekawe dla mnie bylo jak mam pchac wozek trzymajac kiwajace sie dziecko z araczki, bo inaczej byla awantura na pol ulicy, az warczal na mnie! 🙃 Dopiero mi sie przypomnialo jak Igor od Martus jezdzi na brzuchu w wozku i pomoglo, znow swiat byl piekny 🙂) A do tego dziecko poznalo nowy smak: banan. Pyszka! 🙂) W domu tez tylko siedzenie mu sie podobalo ( to sobie ladnie strzelilam w kolano pokazujac, ze mozna siedziec! 🙂 ),spalby tez na siedzaco najlepiej 🥴
lece prasowac wrrrrrrrrrrrrr............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe JaiHo jakbym o moim dzisiejszym spacerze z Domi czytała!!! hehehehe też niestety od paru dni odkryła że można siedzieć więc na leżąco już nie chce jeżdzić i... warczy ze złości 🤪 hehehhe no więc już chyba czas na spacerówke!!! 🙃

Darusia powodzenia na egzaminach!!

Iwiokej ja też mam wszystkie szzczepienia o ok 1 mieś przesunięte i jest oki - ważne że Amelcia nie czuje że coś z uszkiem nie tak

CMonka mam nadzieję że gastro nic złego nie wykaże !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noooo witamy 🙂

ja wlasnie wrocilam od kosmetyczki drobne poprawki przed wyjazdem 😎 hmmm w koncu hiszpanie sa bardzo przystojni 😉 😎 dodatkowo poprawil mi humor fakt ze Marcelina odstawila pierwszorzedna kupe ktora zmienial tatus 😎 dala mu dzis popalic a jak ja wrocilam to zjadla i spi a chcialam ja na spacer jeszcze zabrac no ale trudno.... jak teraz spi to mnie pewnie czeka siedzenie do pozna z nia a taka nieznosna jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...