Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jesli chodzi o zabki.... dostalam cynk ze wchodzi niedlugo do apteki nowy lek homeopatyczny na zabkowanie camilla firmy boiron jest w takich ampulkach jak VITA-K cos jak krople do oczu jednorazowki i podaje sie go dziecku bezposrednio do buzi nie smaruje dziasla ale daje jak kropelki i to ma dzialanie przeciwbulowe, przeciwgoraczkowe i przeciwbiegunkowe koszt to ok 16 zl, mam dostac probki wiec jak juz przetestuje to napisze o wynikach
zbieram sie spac bo mnie glowa nadal sadzi a nie wiem o ktorej sie moj maluch obudzi

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie Wam dziewczyny ze ruszace sobie na wczasy.
My przez ten slub , chrzciny, nie mozemy sobie pozwolic chyba, a jak cos z wesela uzbieramy to trzeba dolozyc do auta, bo mojemu M. Firmowy zabieraja od 1 wrzesnia, a bez samochodu ani rusz.
Chcielismy jechac gdzies do Grecji we wrzesniu ale nie wyjdzie chyba.
Wogole to dzis wyliczylam sobie urlop na maksa, zalegly plus z tego roku wyszlo mi 43 dni plus 2 dni okolicznosciowego na slub i wracam od 21 wrezsnia do pracy...coraz gorzej sie z tym czuje.
Julka sie nie dostala do żlobka, jest 69 na liscie rezerwowej, pozostaje zlobek prywatny za minimum 1200 zł miesiecznie lub niania, ale po filmiku od JaIHo odechciewa sie niani.
Dzis spotkalam sąsiada z góry , jego córa chodzila do żłobka tydzien,po tygodniu z odpażną pupą i sińcami pod oczami od placzu i z glodnym brzuszkiem rodzice zabrali dziecko do domu, i sciagneli babcie, szkoda ze u nas nie ma jak liczyc na babcie 😞

Nie mówilam Wam ze Julka od piatku dostala smoczka i teraz duzo spokojniejsza jest, przee wszystkim ja mam troche czasu na oboawiazki domowe i poczytanie ksiązki w wolnej chwili, troszke załuje bo 4 miesiace bez smoczka i teraz jej dalam , ale moze nie nauczy sie za bardzoi szybko go odda 🙂 🙂

U nas slub snatął w matrwym punkcie, wlasnie sie scielam z moją mamą, obecywala całe zycie " ja Ci wesele wyprawię " a tu slysze teraz ze nawet na złamanego grosza liczyc nie moge, moja rodzina nie jest dosc zamożna wiec pewnie nawet za przyslowiowy talerzyk sie nie zwróci.
Kurde teraz troche zaluje tego wszystkiego.. mialo byc przyjecie dla najblizszej rodziny razem z chrzcinami a to wszystko przez roziców M, staneło na glowie i sie wyczyscimy ze wszystkich oszczednosci zeby komus przyjemnosc zrobic... a niech to ...
Sukienke chyba wypozycze jednak, ze wzgledu na koszty.

No troszke sie pożaliłam wieczornie he he
Generalnie damy rade mam nadzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho napisał(a):
mona124 super zdjecie profilowe! Z suknia to faktycznie troche poszlas po bandzie 😉 ost. przymiarka na dzien przed slubem 🤪
CMonka pozdrowienia dla mamy! 🙂


Jai_Ho jakoś nie chciałam mieć tej sukni wcześniej w domu. Trudno jak będzie coś nie tak, to nie wyjdę z tamtąd dopóki jej nie dopracują 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi ja byłam 2 lata temu w Grecji i faktycznie było b. gorąco. Nastawiam się na to, że malutkiej może się to niepodobać i bedziemy musieli siedzieć w hotelu, ale na godzinkę, czy dwie pwnie uda nam się wyjść na plażę czy na basen. Najwyżej będziemy się szwędać dopiero wieczorkiem jak mała uśnie wsadzimy ją do wózka i w długą 😉 Jakoś będziemy musieli dostosować się do dziecka. Wiadomo z dzidzią, to już nie odpoczynek, zauważyłam to już w Pobierowie, ale może też być przyjemnie 😉
Chciałam lecieć we wrześniu ze względu na temperatury, ale wtedy niestety będę musiała wrócić już do pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,
niestety jestem ostatnio zalatana i nie mam zbyt wiele czasu by zajrzeć do Was w ciągu dnia 😞 do tego piszecie jak szalone 🙂sporo miałam nadrabiania 🙂a jakbym nie doczytała Waszych postów to bym chora była 😁

JaiHo bardzo się cieszę, ze "wymysł" Igora spodobał sie Victorowi 🙂

Aana pytałaś co z moją szanowną nie tak.. miejsca szycia (blizny) mnie bolą przez co tracę ochotę nawet na sex 😞
Co do karmienia nocnego, u Nas to standard i mam wrażenie, że to się nigdy nie skończy a mnie zaczyna brakować sił przez brak snu. Karmię o 20stej, potem ok23ciej, 2-3w nocy i 5-7 rano. Masakra!

Sibi Twój tatko wygląda jak profesor 🙂 jest Nim?

Anitek wiedziałam, ze wrócisz 🙂 I dobrze, że jesteś. Bałam się, ze to forum umrze bez Ciebie 😉

Mona POWODZENIA!! Co do kiecy, ja bym miała pełne galoty, dzień przed kiece odbierać. To nie dla mnie 😉 🙂

Lecę spać, bo padam na pysk, a moje kochane dziecko pośpi pewnie max do 5tej 😞

Dobrej n ocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry noc dobra choc bol glowy nie minal!! Marcynia spala od 18 do 6.30 😎 😎 z przerwa na mleko i pieluche po 21 (pisalam wczoraj)

Dodi dobrze z Wami wszysto dobrze a slubem sie nie martw wszystko sie ulozy

Martuś moj tata jest fotografem 😜 ale fakt wyglada powaznie a jajcarz z niego niezly 🙂

Mona ja swoja suknie mialam cala do poprawki bo masakra byla 😉 zartuje bedzie dobrze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamunie!!! 🙂
Na poczatek wszystkiego co najlepsze i najcudowniejsze dla Marcelinki z okazji 5 miesiaczkow!!!!! Rosnij zdrowo skarbie!!!
Martus kochana nie jestes sama 😉 ja mam identycznie i juz myslalam ze tylko ja zostalam na lutowkach ta co wstaje pare razy w nocy na jedzenie. Co 3 godzinki to pewne czasem sie zdarzy ze mam 2 pobudki ale rzadko 🥴 Po nie przespanej nocy mam dosc ale co zrobic. Zazdroszcze dziewczynom ktore przesypiaja cala noc ale u mnie moze to sie zmieni jak zyczne karmic butla. 🙂 Zobaczymy.
Dodi,CANDY Monca jak u was z wstawaniem i karmieniem w nocy????
Ja przedwczoraj bylam zmuszona dac Sebastiankowi cos zeby zrobil kupke bo juz nie szlo 😞 Wczoraj do porzadku sie wyrobil pare razy i dziecko znow usmiechniete i szczesliwe!!! A do tego czasu marudzil prezyl sie i plakal. Teraz nie te dziecko calkiem spokojny. 😁
Dzis na nogach jestesmy od 7.00 wiec posprzatane juz malo wiela jest takze wybieramy sie dzis na kawke do cioci Ali czyli mojej siostry 😉 😜
A c o tam.
Anitek witamy w domu.!!! Wiedzialam ze dluuugo bez nas nie wytrzymasz!!!! 🤪 😉 🙃
MILEGO DNIA MAMUSIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Proszę o przedłużenie urlopu macierzyńskiego o przysługujące mi 2 tygodnie, zgodnie z art. 182 Kodeksu Pracy, par. 1 pkt. 1, w terminie od 11 czerwiec do 25 czerwiec 2010 roku.


trzeba tez podan nip i pesel

wlasnie Dodi ja tez mam suknie moge odstprzedac komplet z welonem, kwietkami do wlosow,podwiazka, bolerko za 450 zl nie jest zniszczona jak chcesz to moge ci wyslac zdjecia na maila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej ;-)))

Mała marudna od rana...
Dziś dzien ojca nie wiem czy jechac na cmentarz czy do Gdańska na Starówkę się przejść bo mama jest na szkoleniu w GDA i mogłabym się z nią po wszystkim umówić na spacer.

W ogóle zaczynam być zla na brackiego znowu, kurde jest miły stara się, opiekuje się małą itp. itd ALE nie szuka pracy k... ciągle mówi, że poszuka jutro i tego nie robi! NIe chce się z nim kłucić ale możecie mi wierzyć lub nie od piątku wydałam ze swoich pieniędzy 450zł na samo jedzenie i lodówka pusta bo on je co 5min 🤢 🤢 🤢 dzisiaj muszę skrobac na bilety bo wypłate mam znowu w pt 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

Andzia
Dodi,CANDY Monca jak u was z wstawaniem i karmieniem w nocy????

Moja idzie spać tak 20-22, potem wytrzymuje do tej 5 🙂 czasami uda mi się ją jeszcze ululac i śpi potem do 7-8 🙂
teraz przez te ząbki budzi się jeszcze ok4 na karmienie i potem ok6
W sumie to się wysypiam ;-))))
Sibi 3mam kciuki za pakowanie! ;-)

wiad z NK od Cruelli : I jak zwykle pozdrów wszystkie ode mnie 🙂
ta dam!
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki z apozdrowienia 🙂

jezu mnie glowa peka od wczoraj nie wiem co mam juz robic, co zażyc zeby przestalo tak bolec, do tego zawroty glowy i swiatlowstret a Marcelina jakby sie wsciekla!!!!!!!!!!! nie wie sama co chce!!!!!! chcialam isc sie ubrac zeby na spacer isc ale nie pozwoli wyjsc z pokoju!!!!!! 😮 😮 😮 co sie dzieje z tym dzieckiem??? juz widze moj odpoczynek 😮 😮 😮 😮
torba malej spakowana prawie cala
Monka to sie nie dziwie ze sie na brata wsciekasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi a brałaś coś przeciwbólowego? Biedna jestes z tym bólem.
A zaglądałaś Marcelince do buźki może tez ząbki jej idą.

A i Wszystkiego najlepszego dla Marcelinki z okazji 5msc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc

na poczatek sto lat dla Marcelinki 🙂

Sibi mnie tez czasem glowa boli, ale ja nie moge nic wziasc oprócz paracetamolu ktory nie pomaga,ale moge Ci polecic CEFALGIN to jest tabletka od bolu i ma chyba kofeine tez, mój M.ma migreny i bole glowy codziennie i na niego dziala.

Andzia moja je okolo 22 potem usypia okolo 23 i spi do 3.30 cyc potem sen do 6-7 rano cyc, i czasem kima jeszcze do 8-9

CMonka wez brackiego za dupe niech sie bierze do roboty !!!

Dziekuje za propozycje Klaudia i Sibi ale mam juz swoja wymarzona kiecke i postaram sie ją miec albo wypozycze podoobna albo uszyje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂
lapcie po oklasku za wspracie na sam poczatek 😘

Sibi WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MARCELINKI

Co do wiadomosci Kini: dziwne ze bylam bardzo lubiana przez Was...jak mnie nie bylo dluzej to sie martwilyscie gdzie Anitek czy cos sie nie stalo a teraz nagle jestem znienawidzona 😮 moze musialabys przejrzec nasz watek od poczatku do konca to zmienilabys poglad na niektore sprawy ktory tu zaistnialy...mam nadzieje ze kiedys Wam sie oczy otworza...a tymczasem wspierajcie swoje Guru...
I popieram wypowiedz BOB!!!niech sobie siedza w swojej piaskownicy 😜 i tak to tajne forum zna chyba kazdy z tego forum hehe 😜
No i teraz ide zrobic sobie kawke i dac Malemu jabluszko 🙂
dal popalic w nocy 😜 nie wiem co mu sie stalo 😮 spiewal polowe nocy 😜 wyzywal smial sie i nie chcial spac no ale coz raz na jakis czas musze wiedziec ze mam dziecko w domu 😉
Jeszcze raz Kochane Dziekuje Wam za wsparcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka napisał(a):
I to niby Anitek ich atakowała i mieszała..jak na razie to one nękają nas!


Same Marcowki powinny rowniez swoj watek tu przestudiowac bo nikogo nie atakowalam ani tam ani na zadnym innym watku i dlatego sie dziwie jak tak wiele osob moze wierzyc komus kto wypisuje bzdury bezpodstawnie...Nie potrafila chyba zniesc tego ze w koncu ktos jej powiedzial prawde... prawda w oczy kole jak to mowia 🙂 gdyby mi ktos nawtykal ze jestem taka czy owaka nie wynioslabym sie stad i tak 🙂 bo wiadomo ze sa tu osoby ktore darza mnie sympatia badz nie 🙂i zaluje ze skasowalam konto w sumie nie wiem po co 😠 a nick Cruella no coz adekwatny do jej osobowosci...
zawsze mialam swietny kontkat z marcowkami do czasu az Guru sie nie pojawila...
Co do przekazywania wiadomosci to niech sobie na NK je pisze a nie jeszcze wtyka swoja mordke tutaj znowu...skoro sie wyniosla stad to milo by bylo o niej nie slyszec ani nie czytac wcale 🤪 ( ale to tylko moje skromne zdanie)
No ale tak jak tutaj napisalas Kochana mam w to juz wy....e 🤪 🤪 🤪 i niech mi ktos tu zwroci uwage o wulgaryzm to CandyMonka zna kung fu 😜
i OBIECUJE ze juz wiecej tego tematu nie porusze!!!

KONIEC TEMATU 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny! 🙂
Marcelinka rosnij zdrowa i radosna mala syrenko! 😘
Dodi dacie rade, zawsze jest jakies wyjscie z sytuacji, najwazniejsze, ze macie siebie i coraz grzeczniejsza coreczke, reszta... niewazne. Ja na Twoim miejscu jakbym miala wybierac lepszy samochod, wczasy a wesele zrezygnowalabym z wesela, zwlaszcz, ze jak narazie to wiecej stresu niz radosci. Ja bym sie uparla, w koncu bez panny mlodej wesela nikt nie zrobi, ale to ja.... 🙂) a za Wasz slub trzymam kciuki. 🙂)
Andzia27 i Martus jeszcze ja! jeszcze ja! 😁 ja tez wstaje w nocy i spanie koncze o 5-6 rano 🙂) Niestety zaczynam widziec tego skutki juz na twarzy 🤢 jakbym sie cos zmarszczyla bardziej 😉
Pogoda calkiem fajna dzisiaj, ale zrobilam dwa podejscia z malym do wozka i bylo wydziwianie juz na starcie, wiec teraz spi sobie przy otwartym oknie w domu, moze pozniej 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...