Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia

dzieki za opinie Anitku, łap wirtualnego oklaska 🙂
he he Julcia razem z mamą sie stroi a co 🙂
wiec musze po wyplacie po jakies butki ruszyc 🙂 bo w pantoflach to sie faktycznie upiekę, a zakietu pewnie nie zaloze, bo pewnie bedzie goraco 11 lipca.

lece sie umyc i zaraz wracam.

aaaa Kaludia przepraszam, dobrze ze męzus cały 🙂 gorzej ze auto nie 😞 kurde zawsze tak jest, u nas podobnie, jak juz cos kasy uzbieralismy to jakies niespodziewane wydatki sie pojawiły esz w mordeczke 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio z pogoda nigdy nie wiadomo niestety 😞 oby Wam swiecilo sloneczko 🙂
uciekam sie pobawic z Malym i na spacer 🙂
dzis do kina idziemy 🙂 kolezanka z rana pisala ze czuje sie dzis dobrze 🙂 wiec w koncu zobacze Sex w wielkim miescie 2 🤪
Kocham ten film 😜
do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodinko Kochana wyglądasz rewelacyjnie 🙂 Kiecka super i żakiet też nic nie zmieniaj. Podobnie jak Anita uważam że czarne szpileczki lakierowane i paseczek taki sam i jesteś jak modelka 🙂 Super ta sukienka 🙂 i jak najbardziej się nadaje na chrzest 🙂 Ja tez na ciemno byłam ubrana 🙂

Andzia nie mam auto casko zeby dostać odszkodowanie.

a znaku nie było to fakt muszę powiedzieć Mezowi o tym 🙂

ide na spacerek 🙂 buuuuziolki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski

ja jak zwykle odzywam sie od czasu do czasu ale poprostu mam tak zawalone dni a to rehablitacja, lekarze no i korzystam z ładnej pogody Dzis no niestety pada dlatego mam chwileczke 😜
dzis byslimy na szczepeniu mały wogóle nie płakał az sie zdziwiłam wszystkie maluchy płakały a on dzielny nawet nie zajeczał 😜 waży 7100 to jeszcze nie tak satrasznie pomimo ze jest na sztucznym wczoraj dałam mu poraz pierwszy 2 łyżeczki zupki jarzynowej tak mu samkowała ze płakał jak sie skonczyło 😜

Dodi boże jaka ty chudziutka jestes normalnie szczuplak musisz wiecej jesc
ja własnie jestem na diecie Ducana od poniedziałku i juz spadło mi 3 kg normlanie dieta rewelacyjna a je sie tyle ile sie chce 😜

Klaudia super fotoksiazka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia86 napisał(a):
Dodinko Kochana wyglądasz rewelacyjnie 🙂 Kiecka super i żakiet też nic nie zmieniaj. Podobnie jak Anita uważam że czarne szpileczki lakierowane i paseczek taki sam i jesteś jak modelka 🙂


ale bardziej sandałki ??
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/8fca6445.jpg[/IMG][/URL]
czy kryte ?
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/38b9c8c0.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak np. na piłce lub takiej hustawce ale to tylko 20 min i pozniej nastepne dziecko czasami jak ktos nie przyjdzie to mam 40 min

my to chodzimy państwowo jezdze do Marek do takiej przychodni

dobra zajrze pozniej bo mały sie juz denerwuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej melduje sie tylko i poki mały BinLaden zasnął - przpraszamnie czytam wszystkich postów bo zaraz muszę się zbierać
CMonka - proktolog w onclinic - kolo klifu - Witold Puzdrowski - rewelka - badanie NIC nie boli właściwie nic nie czujesz, trwa ok 45 sekund - najgorszy jest twój wstyd że takiemu fajnemu kolesiowi (myślałam że to będzie jakiś stary piernik) d... pokazujesz ☺️ tyle że ta "przyjemność' kosztuje 170PLN 😠 ale warto dla świętego spokoju

Dodinko ty chudzinko - zazdroszczę !! szpilki z zakrytym palcem bo bardziej wytworne i adekwatne do sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilismy juz ze spacerku 🙂
Maly spi jeszcze w wozku...
na obiadek zrobie kurczaka w sosie miodowo musztardowym 🙂

Dodi do tego zdecydowanie cale butki bo sandalki beda male eleganckie. no i jak cale to mysle ze gladkie bez zadnych wiazan itd.

Kikos Synus sliczniutki i jakie ma wlosy 🤪 🤪 🤪


Aaana mi sie dupka sama naprawila 🤔 ☺️
tzn czuje ze tam cos jest ale nic nie boli ani nie krwawi...
no coz czekam co bedzie dalej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko mozna sie rozpuscic.!!!!!! 😎 Kurcze mi to nie mozna dogodzic 😜 😉
Wlasnie poszly ode mnie dzieci mojej siostry bo byla w robocie a maja juz wakacje do tego Sebastian marudzil jak widzial ich wyglupiajacych sie i mialam juz sama nerwa. Do tego szybko obiad i tak jest wlasnie na karku 16.00 i po dniu. 🙂
Dodi popieram dziewczyny - buciki pelne i bedzie super. A szczuplusia jestes niesamowicie 😉 😆
Anitek mi tez jakos dupa ulzyla. Zobaczymy co bedzie dalej ale poki co nie ma zle. 🙂 Ale juz raz mialam badany tylek u ginekologa i mam jedna zylke a po porodzie to juz nie wiem. Badanie nie jest wcale takie zle. Candy Monca zawsze mozesz isc do kobiety jak masz mozliwosc jesli sie wstydzisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My tez juz po jednym spacerku jestesmy, i zaraz ruszamy na drugi 🙂
Ogolnie to wszystko dobrze, Mały właśnie kima. Kupilam sobie w lumpku białeho t-shirta za całe 2,50 z Orsaya 🙂 hi hi
Aparat przyszedł ale formatuje baterię wiec sienie nacieszylam.

Dodi buty oczywiście pełne szpile 🙂 i nie ugotujesz sie Kochana bo w kosciołach zazwyczaj jest zimno a w restauracji klima 😁 Dasz rade 🙂 Zreszta czego sie nie robi by być piękna 🙂

Kikoś ale słodziak z Twojego Malca 🙂 Jaką czuprynkę ma 🙂 Moj taki łysolek jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...