Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moje albumy sa tylko multimedialne bo nie byloby mnie stac na wywolanie wszystkich zdjeci!!!!!!!! jak bylismy razem w Egipcie to przez tydzien zrobil ok 2 tys zdjec 🤔 🤔 🤔 ja juz mialam dosc!! bo zawsze na szarym koncu!! masakra
dobra bo zaczynam sie rozpisywac o zdjeciach 😜 temat rzeka....
dobranoc jutro wstapie na poranna kawe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
dziękujemy za Życzonka dla Amelki, na razie jest wszystko ok oby tak pozostało 🙂
a ja ma w nosie ten cały spór i proszę nie piszcie już nic o tym, a z resztą wali mnie to
anitek szkoda, że wył.okl.
słodkich snów,bo padam.
popiszę jutro bo ma zaj.... bo sie przeprowadzam na 80m/2 z 70m/2 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki,dawno mnie nie było...nawet nie nadrabiam,za szybkie jestescie...
U mnie jak zwykle jest co robić a dziś to już szczególnie bo auto naprawić musiałam no i przegląd...ehhh nie lubię tego ..

Mężuś szczęsliwy bo dziś na Dzień Ojca dostał życzenia i laurkę na oficjalnej stronie MON-u a w poniedziałek ja z dzieciakami wystąpiliśmy w Teleexpresie i składaliśmy Mu życzenia do Afganistanu.Łezka Mu popłynęła...ale nie dziwię się...
Pani redaktor własnie wysyła nam pamiątkowe nagranie na płycie 🙂

Ogólnie wszystko dobrze-odmeldowuję się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello ;-)))

Po wczorajszych niektórych wypowiedziach przestaje czytać forum wstecz!!!!!!!!!
Powiem tylko tyle, że nawet w średniowieczu nie zabijano posłannika!

Nie zagladalam bo pojechala jednak do GDA przejsc sie po starowce, uwielbiam tamtejszy klimat ;-)
A jak wrocilismy mala sie rozszalała z ząbkami, krzyk był niesamowity,normalnie jak by ktos ją nozem dźgał, moja mama to az sie poplakala. Nic nie pomgalo, zel, zimne oklady, masowanie nic! Dopiero gdy podalam jej Panadol sie uspokoila, tzn juz nie plakala ale lezala na pol przytomna pojekujac bo nie mogla zasnac, dopiero ok 23 padla biedna.

100lat dla Amelki ;-)!!!!!!!!!!
Nikoś kuuuurcze trzeba było na informować..chętnie bym Was obejrzała ;-))) ale to musiało być miłe dla niego!! No i dla Was, bardzo fajnie ze mieliscie taka mozliwosc! super!!!]
aaana ooo Boże odwazylas sie isc do dupologa!!!!!!!!!! PODZIWIAM!!!!!!!! Strasznie strasznie było??? Ja nadal zwlekam z wizyta.

Dziś idziemy na spacerek z moja kolzanka z LO ..kupe lat nie rozmawialysmy ;-) tez ma coreczke, 1,5 roczna ;-) wiec wspolne tematy beda ;-))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
U Nas koszmar jakiś w nocy normalnie. Maż miał wypadek autem 😞 Na szczeście nic mu nie jest. Głupi dzik wyszedł mu na drogę i skasował prawie połowę mojego auta 😞 Mowie Wam masakra. Juz mieliśmy odłożyć pieniążki na konto bo przeciez zaraz konczy sie macierzynski i zostajemy bez jednej wypłaty 😞 aaaah mówie Wam jak nie urok to sraczka 😞

Pogoda piękna 🙂 ale wyjść z domu nie mogę bo kurier z nowym aparatem foto ma przyjechać i nie wiem o której 😞
Mały chyba wyczuwa moje poddenerwowanie i sam jest maruda 😞
Pies jęczy bo na spacer chce iść a ja nie mam jak bo Maly nie spi i dupa 😞
ojej cieżki dzien sie zapowiada 🙂

Monka Ty jak masz nadal te problemy z "siedzeniem" swoim to pędź do lekarza ! i to biegusiem 🙂
wiem ze to nic przyjemnego pokazywać dupę facetowi ale może a nóż będzie przystojniak 😁 😁
Nikt Cie tu nie linczuje Kochana za to że wkleiłaś pozdrowienia od Cruelli 🙂 Przynajmniej nie ja 🙂
Biedna Nadinka 😞 Moj jeszcze zębowych problemów nie ma 🙂


Dodinka ja za kamerzystę płacę 2500zł. W tym mam nagranie wesela do godz 2. Zdjęcia z kośćioła na sali w plenerze itd. I do tego jeszcze fotoksiążkę która kosztuje 880zł. Także samo filmowanie nie jest aż takie drogie.
Zobacz sobie tak wygląda moja foto książka 😁
http://picasaweb.google.com/studiokoziolek/KC15SZAMOTUY11062010#5482691590458504898

Nikoś szkoda że się nie pochwaliłaś 🙂 Obejrzałabym sobie 😁 musze w necie poszukać czy jest archiwum 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chwilowo pisze od taty...

Klaudia dobrze ze maz caly!!!!!!!!!
Monka Marcelina tez widze ze cierpi i ta sa raczej zeby wiec swietnie Cię rozumiem wczoraj plakalam razem z nia 😞 😞 ale dalam jej panadol w syropie i troszke pomoglo!!!

Jesli chodzi o to co Monka napisala - o poslanniku! to sie zgadzam w 100%!! caly ten spor tyczy sie dwoch osob i uwazam ze nie powinno sie w niego wciagac innych a to ze ktos kogos pozdrawia nie oznacza od razu zlosliwosci! pisze i pisalo nas tu wiele i milo ze strony Agnieszki ze nie obrazila sie na wszystkie i ze nas pozdrawia. Widac jednak ze niektore zachowania sa bardzo dziecinne i z mojej str jest to ostatnia wypowiedz w tym temacie reszte zostawie dla siebie. Szkoda zeby sie forum rozpadlo przez niedogadanie dwoch osob! ale uwazam ze powinnysmy byc poza tym. Jai_ho dobrze wczoraj napisala ale nie chcialam ruszac juz tego tematu! Anita piszesz ze ktos tu bruzdzi itd a sorry ale troche ty nas swoja niechecia do cruelli atakujesz bo ja poza Twoimi wypowiedziami na jej temat nie widzialamich od nikogo innego, jesli boli Cie przekazanie pozdrowien od niej to juz chyba Twoj problem. Ja sie w wasz spor nie wtracalam, ale nie uwazam zeby az taka reakcja byla na miejscu. Mozecie sie gniewac ale ja mam gdzies to wszystko i nie mam tu zamiaru z nikim sie dochodzic i obrazac.To sa moje ostatnie slowa na ten temat! dziekuje 🙂

uciekam do Marcelki bo ja ciotki znudzily 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Nie wiem czy mnie pamiętacie ale czasami z Wami pisałam, częściej tylko czytałam jako mamy bardziej doświadczone o jeden miesiąc 😁 Czytałam co mnie czeka!
Ja tylko na słówko, nie prowadź my wojny Marcówki kontra Lutówki, przecież nigdy nie było między nami nie porozumień! Nie sprowadzajmy konfliktu dwu osób do całego forum 🥴
Zmieniłyśmy forum bo Cruella nie chciała wzbudzać nie potrzebnych emocji z tej sytuacji która wynikła między dziewczynami.... nasze nowe forum nie jest tajne 😮 A z drugiej strony nie które z nas pisały również na innych wątkach Brzuszka i dalej piszą!
Nie warczmy na siebie bo nie mamy powodu!
Anita nie jesteś znienawidzona prze marcówki, nie wiem dlaczego tak piszesz! Wasz konflikt to Wasza sprawa, wiele razy z nami pisałaś i było fajnie, razem z Tobą przeżywałyśmy jak miałaś problemy w ciąży,Ty przezywałaś Nasze, niesprawiedliwie teraz Nas osądzasz! Uwierz nie zmienił się Nasz stosunek do Ciebie, a te posty które pokazały się później to już była konsekwencja tego co pisałyście że was podglądamy, że chcemy zamieszanie wprowadzić, że oklaski zabieramy. To bez podstawne oskarżenia bo nie mamy powodu żeby tak robić, przecież całe forum Marcówek się z Tobą nie sprzeczało!!!!
Przepraszam Was, że znowu ten temat ale musiałam to napisać bo wstała jaki dziwny wyimaginowany konflikt Marcówki-Lutówki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czasc dziewczynki!!!
U nas dzis pieknie slonko swieci i ma byc 27 stopni!!! 🤪 😎
Mialam z malym isc na spacerek ale chyba jednak zostaniemy i posiedzimy na tarasie 😜
Dzisiaj Sebastian zrobil mamusi niespodzianke i dal sie wyspac wiec zycie jest piekne!!! 😁(dwie pobudki zasnal o 21.00 a spal do 9.00 😉
100 latek dla Amelci,duzo zdrowka i usmiechu na buzce!!!
Klaudia dobrze ze mezowi nic sie nie stalo 🙂 Nam niedawno gosciu tylowal i wjechal w auto. A nie macie ubezpieczonego auta????
Candy Monca biedna Nadinka. Dzieci sie biedne musza nacierpiec 🤔
A co do pozdrowien od Cruelli to ja tez nic do tego nie mam. Nie wtracam sie bo do nikogo nic nie mam. Wydaje mi sie ze milo ze o nas pamieta. 🙂 🙂 😉 Lece cos przekasic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jatylko na chwilkę bo mała marudzi.
Noc jakas MASAKRA , wogole z M, nie moglismy usnac do 2 w nocy , mała chyba tez cos nie teges bo jadla o 22 potem 1 potem 4 potem 7 nigdy jej sie to nie zdraza 😞 MY nie wyspani na maksa, ale cóz są dni lepsze o gorsze.

W nocy lało caly czas , tak glosno, ze az pukało o szyby, teraz marna pogoda , zimno i jakas mrzawka pada, ale i tak wyjdziemy , ubralam cieplej mała , zaloze folie i troche swierze powietrze troche nas orzeźwi mam nadzieje.

Klaudia super ta foto książka 🙂 bardzo bardzo ladne zdjecia 🙂
Sibi ja za 1500 bym sie zgodzila za taki pakiet 🙂 🙂 zapytaj tate moze by sie zgodzil wpasc do Warszawy 🙂

Ode mnie tez sto lat dla Amelci 🙂 nie wiem czy pisałam juz czy nie 🙂 🙂

Co do sporu... hm mi milo ze Cruella pozdrawia, a w dalsze sprawy sie nie wtykam , nie moja broszka ze tak powiem.

Candy , ale smieszny ten tańczacy bobas, ale wymiata 🙂
pozdrowionka i buziaki dla Was i malo bólu dla Nadinki.

Sibi jakbys juz nie wpadla to udanej pozdrózy i wypoczynku.

Ja zmykam pod prysznic i przejde sie na poczte po kartke na dzien taty, bo wczoraj nie wyszlam w koncu, a jak dzis puszcze to nic sie nie stanie takiego 🙂 a tacie bedzie milo.

p.s Mój M, poprostuwciska we mnie jedzenie mówie Wam ..mam apetyt a on jeszcze i jeszcze... chyba chce ze mnie zrobic kulkę hi hi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka u Nas nocka super Maly wstal o 5-30 na mleczko i spalismy do 9-30 🙂
co do pozdrowien to tylko moja wypowiedz i tyle i mialam prawo ja napisac tak jak Wy komentowac 🙂
napisalam co mi sie tylko nie podoba i dlaczego ale nikomu nic nie zakazalam...bo nie mam ani checi do tego ani prawa Gluptasy 😜
Candy nie mialam pretensji do Ciebie bo i co?

Elwira dziekuje za mile slowa ale zostalam obrazona na NK i tak samo zostalam obrazona na Waszym ukrytym forum...to ze niektore osoby tam sa nie oznacza ze nie maja ze mna kontaktu. I bylo mi przykro ze wszystkie bylysmy tutaj razem a przez Cruelle sie wynioslyscie...i nie sprowadzalo sie do do klotni mojej z nia bo z innymi dziewczynami tez sie wdala w pyskowke...a teraz niektore dziewczyny od Was pisza o mnie to co pisza a kiedys ze mna rozmawialy normalnie i bylo milo...i nie wiem jak mam teraz z Wami pisac jak pewnie cokolwiek napisze bedzie skometnowane ze sie Wam podlizuje 😞 😮
i tylko o to mi chodzilo ze bylo ok a nagle sie zmienilo o 180stopni...

i prosze nie poruszajmy juz jej tematu tutaj bo jak widac poszla sobie My nadal tutaj o niej piszemy...
Chcemy spokoju jak kazdy inny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IWIOKEJ BUZIAKI DLA AMELCI DUZZZZO ZDROWKA

Dodi podobaly mu sie pewnie ksztalty w ciazy 😉
co do meczy u mnie to samo tyle ze ja mowie ze ma neta i sobie moze tam sledzic wiec tv jest dla mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia cale szczescie ze Maz caly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szkoda ze teraz bedziecie musieli w naprawde wlozyc kase 😞
a powiedz mi w miejscu w ktorym wyskoczyl ten dzik byl znak "uwaga na zwierzeta lesne" ???
bo pamietam jak Mamie sarna wyskoczyla i tez caly przod auta skasowala i wlasnie burmistrz miasta skontaktowal sie z Moja Mama i mowil ze jak nie bylo znaku ostrzegajace o tym to moja Mama moze miec naprawione auto na pieniadze panstwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to chcialam tylko dodac ze oczywiscie ze ma prawo Was pozdrawiac i pewnie tylko ja widze te pozdrowienia przez pryzmat tej calej afery...
na nastepny raz nic nie skomentuje zachowam dla siebie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/62f236d5.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/1d9822f1.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/c69c0cd9.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/d7bc4fbe.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej jednej foci ale Julcia patrzy 🤪 co do dlugosci to mysle ze gdybys ja obciela moglaby stracic fason bo ma marynarke rowniez.wiec za krotka sukienka nie moze byc.
no i mysle ze definitywnie szpileczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...