Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Darusia GRATULACJE 🙂 super ze wszystko jest w porzadku 🙂 🙂 🙂
Ja czekam na swoje usg w sobote o 12stej 🙂
Jai Ho no wlasnie on mi mowil ze lepiej zebym sobie dala spokoj ze wzgledu na to ze moge sie zarazic jakims swinstwem wiec wole nie ryzykowac...lece odgrzac jedzonka bo Moj zaraz bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hmmm... czytalam o tej wyprawce i tak sie zastanawiam, o co chodzi z tymi spiochami i kaftanikami osobno? czy nie lepiej tylko body? mniej sie chyba zwija lub rozlazi? to tak na moj rozumek, ale moze sa tu dziewczyny juz z doswiadczeniem i cos podpowiedza w tym temacie. 🙂) to samo zastanawia mnie czy takiemu malemu dziecku (0-3 m-ce) potrzebne sa spodnie jeansy itp. i typowe bluzy ( gniotace gumy i kaptury) czy lepiej jakies fajne cieple pajace welurkowe np. bo ja juz zglupialam, co jest dobre dla dzieciaka a co sie podoba rodzicom. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja sie ta wyprawka nie sugeruje...sa tam rzeczy ktore na pewno juz mam i cos dokupie ale nie wszystko. Co do kaftanikow moja siora ma 5cio miesieczna core i mowi ze najlepsze sa body i na to jakis sweterek najlepiej bez kaptura. No a co do spodenek to mowila ze ona miala jeansy sztruksy i to niewygodne niestety. Najlepsze dresiczki takie welurowe albo bawelniane 🙂 🙂 🙂
ja tam tylko jedne sztruksy kupilam i sweterk 🙂 ale przeciez kilka moge miec hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

ja troche siedze w necie, mój luby oglada mecz wiec mam toche czasu. Wlasnie iedawno wróciłam z centrum handlowego bo padła nam zmywarka i trzeba było podbic gwarancje, chciałam wejsc do jakiegos sklepu poogladac jakiś namiot w postaci okrycia wierzchniego dla mnie 🙂 ale mój ukochany mnie nie puscił i nie poszlam 😞 a tak wogole cały czas pada snieg 🙂 jest biało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawialam czy wrocilas ze sklepu cala po tej wyprawie po cos do picia :P
no ja w weekend pojade po jakas kurteczke 🙂
ech wlasne sie umowilam na odbior sukienki slubnej w piatek na 7wieczor bo sobote babka miala juz cala zawalona ale to dobrze bo wizyte u clooneya mam w sobote na 12sta wiec sie wyspimy z Moim 🙂 jejkus jeszcze dwa dni i bede wiedziec jak tam Dzidzia rosnie 🙂 oczywiscie fotke wkleje 🙂
Dodi ja tez chce sniegu troszke a tu slonko bylo dzis a zas chmurki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na ja mam wizyte w poniedziałek na 15:30, a jutro rano badania.
Fajny ten pierwszy snieg, ale pododno do weekendu ma byc, a potem poprawa pogody nawet do 15 stopni, wiec generalna kołomyja pogodowa, pewnie dlatego boli głowa.
A wyprawa po wode zakonczyła sie zmoczonymi skarpetami, bo wyjełam kozaczki które najwidoczniej juz po zeszlej zimie nie dały rady tej wodzie prawie do kostek i przesiakły, wyladowały w koszu :P hihi tera mam pretekst by kupic nowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba nic mi nie bedzie, do sklepu mam tylk przejsc przez osiedle ,bliziutko,nawet nie zdażyłam dobrze zmarznąc 🙂
od razu wskoczyłam w cieple skarpety do kolan i do łóżka.

Jak widze snieg za oknem to mysle ze juz niedlugo świeta, lubie świeta , a te będą takie wyjatkowe 🙂 juz sie nie moge doczekac,, 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mmmm barszczyk bardzo lubię 🙂

No ciekawe czy przy stole wigilijnym będę w stanie sróbowac tych wszystkich pysznosci... czy zmieszcze je w siebie 🙂
moze uda nam sie wyjechac w góry na przelomie listopada-grudnia 🙂 ale byłoby SUPER

juz połowa pazdziernika, listopad czmychnie szybko, a grudzien to juz szał zakupów i prezentów.
Mnie czeka jescze prezent imieninowy dla M. na 11 listopada ,musze cos wymyslec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj ma imieniny 31grudnia hehe :P wiec dostanie i gwiazdkowy a za pare dni imieninowy 🙂 fajnie mu :P
No ja tam zmieszcze wszystko co mi podadza 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
ale te uszka z grzybkami tak za mna chodza ze beda jutro nie dam rady wytrzymac do swiat :P
a lubisz makielki?
ech tez bym chciala gdzies jechac ale my mamy slub 1grudnia wiec wiesz finanse pewnie nie pozwola na wyjazd ale odbijemy sobie za rok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!
Ja też wczoraj miałam wizyte u gina i również jak Darusia jestem zadowolona 🙂
Mój Jaś( a jest to oczywiste bo siusiaczek był bardzo wyraźisty a lekarz zrobił jeszcze powiększenie i wyglada jak u "starego" 🙂 )waży 366 g w normie. No i wszysko jest ok więc i ja jestem spokojna!
Pozrowionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry ja dzisiaj wstalam o 8smej 🙂
czekam na kuriera z obraczkami no a do tego jeszcze przyslali internet zaraz zainstaluje nowy sprzet zobaczymy jak zadziala 🙂
Slonko swieci 🙂 a u Was pewnie snieg :P
ciekawe jak tam CandyMonka z 2letnim bagazem hehe 😉
ciesze sie z nia ze juuz bedzie w domciu 🙂
Ach wczoraj bylam ostatnia a dzis jestem pierwsza :P
W domciu juz posprzatane 🙂 zaraz zjemy sniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w tym problem ze nie wiem czy mi sie podobaja 😞 czekam na Mojego az wroci i zobaczymy co on powie.
Ech moze przez to ze sa wlasnie inne takie oryginalne...No coz najwaznijesza jest milosc a nie tam jakies obraczki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka a ja dzis tak zaszalałam i obudziłam sie o 11 🙂 troche sie w nocy budziłam bo moja kruszyna sie wierciła , cos czesto czkawke ma nawet dopadła ja wczoraj na wizycie mała łobuziara.
ja zaraz spadam uporzadkowac domek bo troszke juz ze tak powiem syfik sie zrobil no i potem na zakupki musze cos upichcic na obiadek 🙂 🙂 :P miłego dzi8onka wam zycze 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mi sie podobaja 🙂 mysle ze tylko mialam szok jak je zobaczylam pierwszy raz :P
mnie cos brzus jak na okres boli...wzielam wlasnie nospe.
Choc normalnie w tych dniach mialabym okres wiec moze dlatego. No coz. Darusia ja jeszcze czkwaki nie czulam i sie zastanawiam jak to jest??? Moj tez sie wiercil w nocy ale tylko raz sie obudzilam 🙂 a teraz sobie spi smacznie Malenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny wlasnie wróciłam z badań, ale sie nerwów najadłam, wchodze do placówki medycznej z próbeczka siuśków i wogole na czczo a panie mi mówią ze nie moge u nich korzystac z usług medycznych bo moja firma zmienia pakiety i nic z tego !!! (mam wykupione prywatne ubezpieczenie)

co najlepsze w poniedziałek wizyta u gina, usg połowkowe i wogole ...a oni mi mówią ze bede musiała zapłacic bo mój pakiet juz nie obsługuje tej placówki.. ja za telefon i dzwonie do mojej firmy ,po godzinie rozmów telefonicznych pani z recepcji i pani z mojej firmy okazuje sie ze nadal moge korzystac z ich usług,tylko występuje jakis bład systemu który nie daje potwierdzic tego ze moge u nich korzystac...JAKAS MASAKRA POPROSTU, w końcu mnie przyjeli...

co najlepsze był ze mną mój M.którego zapisałam do internisty na wizyte, i chciał sobie zrobic podstawowe badania krwi ,moczu, jakies ekg i przeswietlenie klatki -profilaktycznie, wiec wpadłam na pomysł zeby od razu w domku przygotował sobie siuśki do analizy i zeby tez byl na czczo.
Jak w przychodni dowiedział sie ze go tez nie przyjmą , zanim sytuacja sie wyjasnila to napił sie soku i zjadł pączka, po czym go przyjeli i nie mogł zrobic tych badan bo zjadł,a mamy prawie godzine drogi do przychodni 😞

JAJA POPROSTU JAJA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...