Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Iwiokej tez dlugo widze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a My jestescmy razem od maja 2008 i moze dla niektorych jest to mega zaskoczenie ze tak szybko zdecydowalismy sie na dziecko ale odkad spotkalismy sie na moscie na glownej rzece w Dublinie wiedzielismy ze juz nic ani nikt Nas nie rozdzieli 🙂 od pierwszego wejrzenia!!! a nigdy w to nie wierzylam hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech no to fajnie tak 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 mam tez takich znajomych co sa razem 11lat choc raz sie rozstali na kilka miesiecy. Czasem mysle ze w taki zwiazkach chodzi o ciekawosc jak to jest byc z kims innym...To nie moj pierwszy zwiazek, a Mojego pierwszy zwiazek powazny (mam na mysli mieszkanie razem itd)
I tez wiele sie uczyl od poczatku ale to takie mile bylo 🙂
Co do pogody na nasze spotkanie no cos bylo pieknie i goraco mialam tydzien wolnego przed egzaminami wiec zamiast sie uczyc oplalam sie w ogrodzie 🙂 Moj przyjechal 250km specjalnie po to aby sie spotkac ze mna 🙂 i tak juz zostal a Nasza pierwsza randka trwala od piatku 7dmej do soboty 8smej wieczora hehe bo ja wtedy szlam na pozegnanie kumpla z pracy 🙂 no i mielismy sie zobaczyc w poniedzialek bo on akurat mial pracowac w Dublinie przez najblizsze tygodnie, a ja w niedziele zadzwonilam i mowie ze smutno bez niego a on na to ze moze wsiasc w auto i byc u mnie za ok 4godziny 🙂 no i przyjechal a ja cieszylam sie jak dziecko 🙂 ech fajnie tak wspominac to wszystko i pierwsze "kocham" ten blysk w oku 🤪 🤪 🤪 🤪
Fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a w pazdzierniku przeprowadzilam sie do Niego 🙂
i tak oto jestem w Cork hehe 🙂
i nie zamienilabym tego za nic w swiecie a teraz jeszcze Dzidzia 🤪 🤪 🤪 🤪
To nagroda za moj ostatni skrzywiony zwiazek...Tak mysle ze los w koncu i do mnie sie usmiechnal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam taki ból ale tylko w tych dniach co powinnam mieć miesiączkę ale nie są one takie straszne ale dają o sobie znać, a po tych dniach wszystko przechodzi, najśmieszniejsze było ostatnio 🙂 byłam taka rozdrażniona i wszystko mnie wkurzało , i mówie mojemu czy to miesiączkę mam i spojżałam do kalendzarzyka i faktycznie pierwszy dzień powinnam mieć, ale się naśmiałam:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz nie sa straszne choc dzis rano mnie obudzily bo nawet w krzyzu mnie bolalo :>
ech moze zadzwonie zobaczyc czy ma ginek jakies wizyty na dzis i pojde najwyzej dzisiaj zamiast w sobote chyba te 2dni az takiej mega roznicy nie zrobia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro tez nie przyjmuje!!! szkoda ze wczesniej nie pomyslalam bo moze by cos mial wolnego no trudno musze czekac...Moja prowadzaca juz skonczyla prace jutro bedzie po 2giej to najwyzej zadzwonie i zapytam o ten bol...no i o luteine...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny moja córka chyba bedzie baletnica :-) 🙃

słucham cały czas tej muzyki powaznej a ona kopie ale tak szybko jakby gdzies biegła 🙂 ale FAJOWO, chyba ze jej sie nie podoba i dlatego tak wierzga 🙂

A ten facio od zmywarki, jeszcze mi okap sprawdził i powiedział ze działa za głosno i zamówił czesc do niego, amontuje za 2 tyg, i dodatkowo dostałam instrukcje jak prawidłowo korzystac ze sprzetów, bo widac nie wszystko wiedziałam 😞 najsmieszniejsze jest to ze teraz rura od znywarki wisi z pod szafki na zewnatrz i pompuje do zlewu, bo hydraulik nie ma czasu w tym tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kłapoucha - ok 16 tyg czułam jakby bulgotanie w brzuchu - myslałam że to niestrawność ale to raczej dzieciak był a pod koniec 16 tyg poczułam takie delikatne pukanie - ale to bardzo wcześnie było - moja znajoma poczuła dopiero w 22 tyg tak więc nie stresuj się - jak poczujesz to będziesz wiedziała że to jest to 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kwietnioweczke 🙂 ja poczulam w 17stym tyg i od tego czasu czuje codziennie 🙂 pierwsze to byly takie delikatne jakby drgania miesnia na srodku brzuszka no a teraz to juz czuc wszedzie a najbardziej Synus kocha moj pecherz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...