Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monka nie mam pojecia co na prezent, my kolezancez pracy kupilismy taki ładny duzy wazon zdobiony pod kolor kuchni i dużą kartkę ślubna, ale nie wiem czy to dobry pomysł heheh
Kurde mała juz sie obudzila, bede musiala teraz ja nosic na rekach pol dnia 😞
Juz zaczynam nawet wierzyc w jakies zabobony typu "uroki " bo od piatku mała jest okropna a w piatek taka jedna znajoma sie nad wózkiem zachwycała , mało Julkci nie zjadła, moze jakis urok żuciła :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gdyby miała zapelenie ucha to ciągle by ryczała to jest ponoc okropny ból. moja sarcia tez sie łapie z tyłu głowy czasem za uszko jak lezy to tak smiesznie wygląda. mi sie wydaje ze to jest odkrywanie własnego ciałka przez dziecko:-) powoli dzieci zauwazająze maja np uszy czy stópki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia slicznie focie 🙂
Martus pisalam pare dni temu ze Olaf chyba bedzie modelem bo pakuje piastki tak gleboko ze zaczyna sie dlawic 😜 cos jak bulimia hehe stad ten model 😉
Dodi PRZESTAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Julcia sie lapie bo poznaje siebie tak teraz juz coraz czesciej bedziesz to zauwazac.
Olaf maca sie wszedzie gdzie dosiegnie 🙂
gdyby Julcia miala zapalenie ucha to by krzyczala w nieboglosy to tak boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jednak nie poszłysmy zanim sie ubrałysmy zaczeło lac jak z cebra;/
zamulamy wiec w domu.dzwoniła do mnie mama i mowiła ze z mała mojej siostry znow cos nie tak. w nocy miała 2 razy bezdech lezy w inkubatorze teraz podłaczona do aparatury lekarze nie wiedza o co chodzi:/ jest mi tak smutno 😞 a zarazem jestem taka wkur.. na tych lekarzy!! :/
w dodatku teraz wqr... sie na maxa. w sierpniu robimy chrzciny ale w moim rodzinnym miescie razem z moja siostra i obiad w restauracji nad morzem mamy zamowiony mariusz miał na ten czas wziac urlop a teraz mi napisał ze jego kumpel sobie wział w sierpniu wiec on wtedy nie moze!!:/ mowie wam mam takiego nerwa ze szok! a dokładnie jego współpracownik co prawda wyzszy stopniem ale sa na stopie kolezeńskiej:/ dobrze wiedział ze mariusz bierze w sierpniu bo on chciał w lipcu , wiedział ze robimy chrzcyiny a teraz qrwa nagle zmienił zdanie bo jemu sie tak podoba!;/ i jeszcze sam prosił zeby mariusz wział sierpień bo my woleliśmy w lipcu ale nie qrwa... i tak to jest isc komuś na ręke.. wrrr
dzieki ze mogłam sie wyżalić.
juz mi lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejkus Darusia przykro mi 😞 najwazniejsze ze jest pod opieka lekarzy wszytsko bedzie dobrze!!! musi byc!!!
co do chrzcin to mozecie przelozyl? no bo chyba nic juz teraz nie zrobisz biedna 😞
ja siedze z mokra pielucha na plecach bo boli jak cholera 😞 Maly zjadl 1/3sloiczka warzywek popil herbatka i teraz sie wyglupia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kurde musi cos wykombinować. tym bardziej ze ten koles co mu "ukradł" ten urlop to kolega jeszcze do nas przychodzi i wszystko było ok normalnie lubiłam go i miałam o nim dobre zdanie a to taki frajer yhhh.....
smutno mi jak cholerka , szkoda mi tej malutkiej odrazu wyobrazam sobie jakby Sarcia miałabyc jakas chora... tfu 😞 kurdęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę
Saritka teraz lulcia znów. co sie dziwić nudziło sie dziecko tym bardziej ze takak pogoda..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nadrabiam póki co zaległych postów ale wklejam Wam obiecane zdjęcia z dzisiejszej zupki
[URL=http://www.fotoo.pl/][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/a28a2e25.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotoo.pl/][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/2cc2c725.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotoo.pl/][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/6d8bd605.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane lutowe mamusie
dawno mnie nie było, ale jak tylko moge to sledze wasze wpisy i musze powiedźieć, że okres ciązy spędzony z Wami bardzo mnie wciągnął w wasze problemy, radości, smutki rodzinne potyczki itd 🙂, dlatego staram sie byc nabieżąco ale rzadko wyrazam swoja opinie.
Dzisiaj bardzo chciałabym was poprosic o rade:
moja Marlenka dzisiaj skończyła 3 miesiace i bardzo chciałabym dawać jej do jedzenia coś innego nisz tylko pierś i mleko w butli - co radzicie na początek? od czego zacząć? może jakies kaszki lub soczki?
a dziewczyny co zrobić żeby odstawic małą od piersi mam juz dość karmienia i wielkich cyców 😜 poza tym mojej małej podbijaja juz ząbki i ucisk dziąseł na brodawke boli niesamowicie.

jak zwykle czekam na dobre Wasze rady: pozdrawiam wszystykie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar ja karmie butla tylko wiec od 4tego miesiaca sie wprowadza mniej wiecej Olaf dostal kaszke ale to dluga historia z ta kaszka i nie byla to moja decyzja tylko lekarzy.
i w zeszlym tygodniu dostal pierwszy raz marchewke z ziemniakiem (ze sloiczka oczywiscie)
w sobote dalam soczek jablkowy oczywiscie te dla dzieci spcejalne 🙂
i dzis juz zjadl 1/3sloiczka marchewki z ziemniaczkiem 🙂
za jakis tydzien wprowadze kolejna rzecz 🙂 i tak to wyglada 🙂
ale Ty jak karmisz tylko piersia i dziecko ma dopiero 3miesiace to raczej za predko na wprowadzanie pokarmow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego dla Marcelinki 🙂
p.s. jesli masz jakies pytania dotyczace wprowadzenia pokarmow moze lepiej zapytaj swojego lekarza???
bo wiadomo kazde dziecko jest inne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziekujemy za życzenia 🙂

mam pytanie czy Wasze maluchy obracaja sie na boki? albo z brzuszka na plecki?? Marcelina nie i martwi mnie to! na brzuszku ladnie leży i wysoko trzyma glowke ale na plecach tylko glowa obraca! mam prosbe jesli wiecie jakie stosowac ciwczenia to podpowiedzcie bo ja nie bardzo wiem co mam sama wymyslec

jutro idziemy na USG bioderek wiec tam zapytam moze mi cos podpowiedza

Marcelina tak juz gada ze potrafi przez godzine non stop gadac, krzyczec i piszczec czasem to az glowa boli 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi Amelia też się nie przekręca, ale nie przejmuje się.
Nie wszystkie dzieci rozwijają się równo.

Anitek czy jak dawałaś Olafowi pierwszą zupkę to płakał jak skończyłaś??
Moja cieszyła się jak nie wiem jak jadła ale jak zabrałam to był straszny płacz a nie mogłam jej dać więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...