Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

aaana masz racje ja tez jednak sie nie ruszam z domu.
Co do basenu to u nas w hotelu Gdynia są zajęcia co niedzielę ;-) też chcę iść z małą tylko kurcze pamiętam, że tam syf był zawsze straszny i się boję zarazków 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mąż był i mówi że witomino super czyste 🙂 linku nie mam - nieastety - dzięki za tem do h. gdy

ja już nie wiem czym młodą zainteresować więc zaczęłam machać jej przed nosem łapą psa który jak zwykle uwalił się obok nas. .. Domiś uchachana i pies przeszcześliwy że w końcu się nim zajmuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi ale dluga ta twoja panna 🙂) przy takim wzroscie to nawet z ta waga nie jest grubaskiem 🙂 Daj znac jak usg wyszlo, chociaz to pewnie tylko rutynowe badanie?

bob, my mamy 2 sprawdzone sklepy z eko zielenina, a juz niedlugo beda warzywa z gospodarstwa, facet jakies 6km od nas ma taka mini farme w ,,starym stylu" bez zadnej chemii itp. mozna sobie nawet samemu wykopac z ziemi co sie chce, zerwac z krzaka lub drzewa i pozniej mu zaplacic, tak wiec na 100% wiesz co jesz 🙂) i nie sa to rzeczy kupione w markecie a sprzedawane jako dzialkowe ( to juz tez widzialam 😉 ).

pogoda u mnie mimo slonca malo spacerowa, bo wichura taka, ze mogloby mi wozek przewrocic 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
u nas nocka super a po karmieniu o 6 spałyśmy do 9.30 🙂

Jai ho ja jak zwykle się pod Tobą podpisuje hihiih.

Sibi Marcelinka waży tyle co synek mojej koleżanki Twojej chyba też bzibzio, a on jest z początku lutego więc chyba dobrze, on jest super chłopak 🙂

Aaana wszystkiego najlepszego dla Domiś za te 3 miesiące, dziś kończycie hihiih 🙂

Co do basenu , ja będę zaraz dzwonić, u nas jest nie wszędzie ale po sąsiedzku od 4 miesiąca więc poczekam jeszcze te parę dni, ale już zapiszę Amelkę bo u nas straszne terminy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie
dziękuje za rady, jak zwykle można na was liczyć 😘
poczekamy jeszcze z jedzeniem natomiast dzwoniłam do swojego lekarza i poradził, abym starła pół jabłuszka na tarce przecisneła miąż przez gazę i podać soczek w proporcjiu 1:1 z przegotowaną letnią wodą
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propos mleka Nan, dzis rano T. kupil mleko dla malego Nan1 i drugie opakowanie Nan2 juz i jest na kartonie napisane, ze od 4 m-ca a teraz jestem na stronce Nestle i tam jest, ze 2 to po 6 m-cu. Cholera, zglupialam! Czy ktos cos wie na ten temat? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no dluga ale tatus 185 cm a ja 167 wiec nie jestesmy mali
tak u nas USG rutynowe ale dam znac 🙂

a ja czekam na marchewke z mamy ogrodka i kroliki z hodowli znajomych



aaana 100 lat dla Domiś 😘

podobno przy tym wzroscie waga ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał(a):
Mona a mam pytanie jakie paczuszki Ty dostałaś??

Dostałam jedną paczuszkę z hippa. Był tam słoiczek z marchewką i herbatka jabłkowa wszystko od 4 miesiąca, krem do twarzy i ciała i te kupony na znizki w rossmanie. Ale moja Milenka jest styczniowa dziewczynka więc troszkę starsza, wiec Wy może też niedługo dostaniecie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...