Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej u nas deszczowo, Jula drzemie, a ja musze wyjsc kupic cos na obiad bo puchy w lodowce.
Zastanawiam sie nad nowym smoczkiem do kaszki, bo ten z tomme tippe to wielka locha i mala sie dławi, a jak ssie kaszke przez 3 to jej za slabo leci.
Widzialam z Lovi typowo krzyzykowy to kaszki i chyba kupie, zobaczymy 🙂
A bylam w piuatek na szczepieniu to babka powiedziala ze Jula malo przytyla od ostatniego szczepienia, ma teraz 8600 jakos.. ja tam sie nie dziwie jak byla na cycu caly czas i non stop cyc i cyc, a jak zaczelam podawac jej modyfikowane to poprostu schudla bo go jesz nie chciala.
Na szczescie lekarka powiedziala ze mala dobrze wyglada ze ma jeszcze waleczki gdzie niegdzie i najwidoczniej teraz poprostu wyrównuje swoja wage, bo wczesniej byla pulpetem.
Kupilismy w koncu auto, moze w czwartek juz bedzie.
A ja 6 pazdziernika do pracy, jakos mnie to przeraza, ale mam nadzieje ze bedzie ok.
No to chyba tyle.

Co do forum tamtego, to owszem wyskoczy w google ale jak nie jest sie zarejestrowanym do nic sie nie przeczyta, wejsc nie mozna,probowalam jakos ostatnio ale Anita bardzo szybko mnie usunęla wiec sie nie udalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zatkało mnie Dodi.... az tak sie pogryzłyscie ze Cie usuneła???:/ moze dowiedziała sie ze piszesz juz u nas.... ?????
a tak z ciekawosci spytam dlaczego odeszłas stamtad? najechały na Ciebie czy co? oczywiscie jak nie chcesz to nie pisz. ale super ze wrociłas tutaj do nas 🙂 🙂 🙂
jejku Dodi podziwiam Cie ja sobie niewyobrażam jakbym miała teraz do pracy isc. a co z Juleczką?? do żłobka czy rodzina sie nia zaopiekuje?? wybacz moze pisałas ale ja niedoczytałam.
ja musze zabrac sie za sprzatanie bo gosci od chyba jutra bede miala ehhhh 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
ja tak z grubej rury od razu, Dodi szacun dla Ciebie, chociaż Ty sie poznałaś na niektórych i dziekujemy że wybrałaś nas bo my sie nie podlizujemy nikomu i zawsze jestesmy, szczere 🙂
widzisz przez takich jak (a) to forum sie rozpadło i może sie tak stać ze rozpadnie się na dobre, staram sie jak mogę żeby tak nie było, ale niestety nie wychodzi mi najlepiej 🤢 super by było jakby wiecej dziewczyn sie poznało jak Ty i wróciły do nas
a jaką gęstą dajesz kaszkę, bo ja robie na 150ml. 2 łyżeczki i mała pije z 2 campola smoka bez problemu, chyba że masz gęsciejszą, a waga Julci jest moim zdaniem jak najbardziej poprawna jak pisałaś wczesniej była klopsik pewnie, a teraz to się normuje
a my wczoraj małą zasnela o 22 i wtałą o 8:30 ale juz pospała 1,5 h wiec jest wyspana a ja dzisiaj jej gotuje zupkę ze szpinakiem ciekawe czy jej będzie smakowałą, bo nie jadłą jeszcze szpinaku
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia ja caly czas z Wami bylam, pisalam i tu i tam 🙂
szczerze ..napisalam kilka razy o niani dla Julki, w koncu udalo sie ze znajoma sąsiadka zajmie sie mała , mieszka w klatce obok, po moim poscie od razu posypaly sie posty ze z niania nigdy by dziecka nie zostawily, wiec sie wkurzylam i napisalam ze Julka zostaje z sasiadka.
Potem znowu cos.. byla mowa o tym ze dzieciaki karmione piersia nie choruja czesto, ze cos w tym jest..i napisalam ze Julka ze dwa razy miala tylkokatar z raz miala 39 stopni bo zlapala od nas wirusa po naszym weselu wiec 32 tyg temu , a juz jej nie karmilam wtedy. i oprocz tego to tak naprawde nie byla powaznie chora,,( bo jednodniowego katarku nie zaliczam do choroby )
a Anita do mnie z tekstem ze " DODI Z TEGO CO PAMIETAM TO JULECZKA BYLA WIECEJ RAZY CHORA " i to zaważylo na tym ze odeszlam, nie bedzie mi nikt wyliczal ile razy moje dziecko mialo katar, wkurzylam sie bo ona przeciez wie lepiej ile razy Julcia byla chora prawda ???
noi niby jest szczera, kazdemu słodzi, a zawsze ma cos do powiedzenia, i docina dziewczynom niby tak bez obrazy ale zawsze cos napisze.
Jak ktoras napisala ze kupila dziecku uzywane buciki to ona za chwile zebysmy sobie kupily gazete dziecko bo tam artukul o tym ze nie powinno sie miec uzywanych butów.
Niby nie doslownie ale przysrac musiala, nie kazdego stac dziecku kupic i ja to rozumiem.
Jak kupilam Julce bujawke z fisher price, to ona ze jest tylko do 9 kilo ,sugerowala ze sie dlugo nia nie naciesze...
i wogole mozna wymieniac rozne inne posty na ktore ja zwracalam uwage a moze inne dziewczyny nie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Anita przegina czasem.. na prawde nie dziwie Ci sie ze odeszłaś...
Dodi czasem tak rzadko pisałaś tutaj ze juz zwątpiłysmy ze wrocisz 😞 a tu asz ci babo placek haha 🤪 🤪
no to tak jak kiedys pisała ze napisze skarge do pampersów bo jej mały sie nie dopina czy cos takiego:/ ehhh koniec tematu, nie wiem czemu reszta tam u mniej jeszcze siedzi???? 🥴 😮
ja mam bujak do 9 kg i sarulka jeszcze w nim troche posiedzi tym bardziej ze juz tak szybko nasze dzieci nie tyją jak kiedyś. . . .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej jeszce sie niewyrżnał ten ząbekl jej górny tylko tak mysle ze idzie bo spuchniete ma to miejsce bardzo i tak jakby zgrubione jakby sie przebijał już no ale gratulacje już moga być na zaś 🤪 🤪 dziękujemy
sara w goole nie lubi kaszek czy na gęsto czy na rzadko krzywi sie jakbym ja otruć chciała......macha głową ust nie chce otworzyć..... a jak juz otworzy to tak sie krzywi takie miny ze az mi jej szkoda wiec sobie odpusciłam....
a mam pytanko do was czy wasze dzieci piją juz z niekapków?? bo oja jeszcze nie kuma o co w tym chodzi.... 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja jeszcze ząbkow nie ma, dziąselka ma biale gdzie niegdzie czerwone i takie wypustki na dziaslach ale chyba to jeszcze nie to.,
Julcia nie chce sie przekrecac na boczki i na brzuszek z pleckow, ale za to slicznie siedzi, za tydzien p[ojadziemy z nia do rehabilitanta, zeby pokazal jakies ćwiczenia, i tak jestem z nioej dumna, a pediatra mi powiedziala ze nie mam sie czym w sumie martwic bo ladnie siedzi sama sztywno, i ze nie wszystkie dzieci sie obracaja w tym samym czasie ze moze Jula porrzebuje wiecej czasu..
Mimo wszystko pojedziemy z nia moze jak z nia pocwicze to zalapie i na pewno jej to nie zaszkodzi.

dziewczyny kupilyscie juz swoim maluchom foteliki ??
ja kupilam maxi cosi tobi 2010 , wlasnie do mnie idzie ciekawe czy bedzie ok, w sumie ma same 4 w tych testach Adac wiec chyba bezpieczny jest. Przedzial 9-18
a Wy na co sie decydujecie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
przyznam szczerze ze troche myslalm o tym wszystkim i chcialam sie dzis juz pozegnac bo zostalo nas 4 i wlasciwie non stop piszemy tylko ze soba wiec czasem mozna npaisac wiadomosc prv a nikt tego czytać nie bedzie!!!!!!!!
wku.... mnie takie zachowanie Anity jak Dodi napisala!!!!!!!!! co to do cholery ma byc prywatna autonomia czy co? ja gdybym ja tak chciała zacząć tam pisać to co nie przyjmie mnie??????????? chorym jest dla mnie to dziecinne zachowanie z "podczytywaniem"!!!!!!!!! jesteś ciekawa to miej jaja i sie odezwij TU a nie komentuj tematów na "swoim" forum-to nie jest skierowane do Anity ale do tych ktorzy tak wlasnie robia!!!!!!!!!!!
ja nie bede sie przenosic ani do Cruelli ani do Anity!!! tak w jednym jak i w drugim "obozie" są fajne dziewczyny a to ze z Tąd odeszly to ich prywatna sprawa!!!!! rok temu bylo nas tu pelno! przezywalysmy wszystko rowno! jak jedna wielka rodzina! wysylanie zdjec mieszkan, brzuchów, ubranek itd szykowanie do świąt, przezywanie pierwszych skurczy, porodow, zdjec itd a teraz?? czasem dochodze do wniosku ze bywamy żałosne chcąc odtworzyć tamten klimat ale wieżcie ze nam sie nie uda!! nikt nie zastapi Klaudi, CMonki, Bob, Jai_ho,Andzi, Nikosia,Anitek, założycielki wątku Malejleny i reszty o ktorych moze zapomnialam. Smutne to jest ale prawdziwe
do szlu doprowadza mnie to ze kiedys ktos tak mily i uczynny moze teraz smiac sie z nas i obmawiac
Dodi ty sama doswiadczylas "braku uprzejmosci" i zostalas wyrzucona!!!
to tyle na temat tego calego bajzlu i mysle ze czas skonczyc dyskusje na ten temat bo zostaniemy jeszcze nazwane zazdrośnicami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodi ja mam smoczek lovi kaszka i jest super! wogole przeszlam na lovi wywalilam aventa i TT - przereklamowane buble!!!! przez ten smoczek przechodzi kaszka + żółtko a jak daje samo mleko to tez nie zmieniam smoka

my dzis po rehabilitacji! mala na szczescie ladnie juz siedzi 🙂 teraz padla po cwiczeniach a ja lece brukul nastawic
milego dnia

Dodi wielkie brawa za odwage i silna wole zwiazana z praca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mała waży narazie 7700 wiec narazie jeszcze fotelik nowy odpusciłam ale za jakis miesiac trzebabedzie zakupić...
wiesz co moja kuzynka ma chłopca 4 dni młodszego od sary i jest małym pulpecikiem i tez mu ciezko sie przekrecic na brzuszek i na plecki potem. jak pisałas ze Julcia tez miała fałdki to oze cos w tym jest. cieższym dzieciom chyba to dłuzej schodzi zeby sie nauczyć,.... oczywiscie nie mam na mysli ze Julcia jest mega grubym pulpete ale tak jak pisałas miała troche fałdek 🙂 🙂 mzoe to dlatego?? no ale dobrze ze jedziesz do rehabilitanta on rozwieje wszystkie wątpiwości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh Sibi to ze ich nie ma to nie znaczy ze nikt tutaj nie bedzie pisał. powiedzenie jeden za wszystkich wszyscy za jednego nie ma tutaj nic wspolnego...... kiedys było fajnie no ale spierdoliło sie to przez jedną zawista osobe i tyle a ja lubie tu pisać i bede i szkoda ze odchodzisz.... znów kolejna... ehh 😞
moze jeszcze niektore przejada sie na Anicie i wroca tutaj....... ja tu bede pisac dopoki ktokolwiek bedzie... retana, dodi iwiokej i mam nadzieje ze Ty Sibi jeszcze tu zajrzysz....
mam nadzieje ze te posty nie będą przyczyną kolejnych kłótni 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli chodzi o fotelik to wzielam coceco
http://allegro.pl/coneco-zenith-az-5-kolorow-rowerek-gratis-i1213389195.html
jestem bardzo zadowolona, mala w nim jezdzi od ponad tygodnia
nie slyszalam dobrych opinii o tym Tobi ale sama nie probowalam wiec nie wiem

z niekapka juz probowala pic ale jeszcze jej nie lezy ja mam z aventa-szmira!!!!!!!!!!! cieknie i z Dyduś i jest fajny z silikonowym ustnikiem

moja kaszki lubi ale nie moze za duzo bo tucza a ona ma juz za tyle cialka ze wiecej narazie nie trzeba

Dodi jedz bo jak czytalas nasza historie to ja tez caly czas slyszalam ze jest wszystko ok!!!! a pozniej sie okazalo ze jest w rozwoju motorycznym na 5 mies a ma 8!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hola hola ja nie odeszlam wlasnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chcialam sie żagnać dziś z Wami ale jestem bo Dodi mnie do tego sklonila przyznajac ze byla i wrocila czyli jednak nie jestesmy takie zle 😉!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a mnie nie chodzi ze jak tamtych nie ma to nie warto!!! oj nie tyle ze nie bedzie juz jak bylo!!!!!!!! i ze u nas nie ma tak jak TAM ze kogos wyrzucimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o to mi tylko chodzilo!!!!
ja Anity nie moglam zniesc od samego poczatku!! pamietam jeden z pierwszych postow jak mi ktoras napisala "zapytaj Anitka ona tu wie wszystko" to juz mi sie nie spodobala bo nikt nie wie wszystkiego a ona z siebie taka robila!!!!!!!!! do tego jej ciagle pretensje do wszystkich o wszystko pieluchy, mleka ktos cos powiedzial itd szkoda liter na to wszystko!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przeczytałam wszystko 😜ale chyba nie wszystko zrozumiałam 🤨Sibi chce odejść ? 🤨
Darusia nie mogłam dzisiaj spać jak przeczytałam wczorajszą wypowiedz iwiokej ,miałam mieszane uczucia 🤨
Dodi super że do nas wróciłaś i myślę że z czasem wszystkie wrócą jeśli będziemy pisać .chciałabym jeszcze z wami popisać ,ale teraz nie mogę ,może wieczorem uda mi się napisać więcej. 😜 Piszcie kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spali się leczo ,ale co tam 😜
Kupiłam właśnie ze względu na cenę ,szkoda było mi wydać tyle kasy za aventa .może poprostu kupiłam jakieś zleżałe i się rozpadły .Kupiłam aventa po 6 miesiącu i zrobiłam malutką dziurkę nożyczkami ,robiłam tak wcześniej i dłużej wytrzymały niż to lovi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to fajnie Sibi, myslałam ze nas opuszczasz a jednak nieeeeeeeeeeeeee 🙂
Renata ty tutaj zadnych uczuc nie mieszaj hehe tylko pisz z nami i Ty iwiokej tez !!!
no i jest git
OLE! 🙂 hehe
ja mam niekapek z TT i tez ma fajny miekki ustnik 😁 dyduś..nie słyszałam o takiej firmie..hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi wiesz w sumie kolezanka ma ten fotelik i sobie chwali, zreszta tez patrzylismy na wygode i bezpieczenstwo. zobaczymy , mam nadzieje ze bedzie ok bo takto szkoda kasa w błoto i w dodatku nie mala.

lece malej zrobic jedzonko, i lece do sklepu, zajrze wieczorekiem do Was laseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusie wracają do formy 😁 jupiiiiiiiiii
kochane no jeśli wam nie przeszkadza, ze jakaś pinda czyta nasze posty , a później je komentuje na innym forum, no to ja nie mogę się wyróżniać i też to tolerować: 🤢 w sumie moze wróci tu wiecej mam a jak bysmy sobie poszły gdzie indziej to by nie było do czego wracać, a zazdroscić to mogą nam że nadal jestesmy razem i brzuszek sie nie rozpadł jak pisała któraś jak postało forum anityty 😠
my mamy tez niekapka z gumowym ustnikiem, ale dla małej ma chyba za dużą dziurę bo sie krztusi jak pije, więc sie wstrzymałam z podawaniem jej go bo jeszcze sie zrazi
a fotelika jeszcze nie kupuje bo mała sama zbytnio nie siedzi bo sie po jakimś czasie przewraca, a poza tym jest jeszcze maleńka i by sie w nim utopiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam od sasiadki, maz wrocil tez i robi obiad a ja usypiam mała.
Kupilismy tą buteleczke lovi i smok do kaszy wyglada ok, wieczorem wyprobuje 🙂

Ja tez mam nadzieje ze dziewczyny powracaja jeszcze 🙂 zawsze weselej jak nas tyle bylo 🙂
A jesli nie to trudno, ja mam sentyment do tego forum.

uciekam do mezulka pomóc w obiedzie, a wieczorem moze jakies winko 🙂
dzis serial usta, usta śmieszny jest , któras oglada moze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...