Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

dobry ;-)

Anitek super ubranko dla Olafka ;-))
Ja jeszcze nie myślę w co małą ubiorę bo nadal nie wybrałam chrzestnych ;/
Smutne to trochę, że nie mam kogo ;-(

W nocy znowu szarpanina była, to mała na klacie u mnie spała to obok na poduszce, nie mogła sie wespać biedna.
Teraz bawi się na macie, czekam aż zaśnie wtedy pójdę się myć i musze koniecznie dzisiaj pójść bo odbiór papierów z US a potem do UM pojechać, bo mi dodatek na samotną matkę przepadnie ;/

Miłego dnia.

a i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA MATKI DLA WSZYSTKICH NASZYCH LUTOWYCH MAMUSIEK
Dzień Matki jest raz w roku,
Szczęśliwy i pełen uroku.
W tym dniu pragnę złożyć Ci życzenia:
Zdrowia szczęścia i powodzenia.

[URL=http://img29.imageshack.us/i/380020080006.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9337/380020080006.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej lasencje!
wszystkiego naj MAMUSIE! 😘 😘 😘

hihiihhi ale mi się wczoraj nastrój poprawił - byłam u ortodonty i chciała mnie odesłać do domu bo bezzgody rodziców nie może mi założyć aparatu!!! 🤪 🙃 🤪 🙃 🙃 🙃 myślałam ze ją wyściskam z radości!! KOCHAM BABECZKĘ 😉!!!! 🤪 HIHIHIHIHIHI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Wszystkiego najlepszego mamuśki, dla większości po raz pierwszy to tym bardziej milej 🙂

U nas nocka z pobudka a teraz mały widz telewizor ogląda hehehhe.

Monka zgłaszam swoją kandydaturę 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy bobry 😉
100 lat dla wszystkich mam!!!!!!![color=purple][/color]

ja rok temu juz wiedzialam o mojej córuni 🙂 pamietam ze test zrobilam przed praca ok 6.30 🙂

dzis jade do mojej mamy na nocke 🙃 wiec pewnie dopiero jutro wstapie na brzuszek wiec prosze duzo nie pisac 😉 bo nie nadrobie 😜

Titinka u mnie podobnie moj B. tez od samego urodzenia Marceliny widzial w niej koszykarke, siatkarke itd ale sport bedzie na 100 % jakis uprawiac bo ja plywalam a moj gral w kosza wiec wszystko przed nia 🙂 sadzac jeszcze po jej dlugosci to moze cos z tego bedzie tym bardziej ze moj tesc zapalony kibic i obiecal ze bedzie ja wozil na mecze siatki!! ale po jej "umiejetnosciach" to narazie mysle ze bedzie spiewac 😉 bo buzia sie jej nie zamyka tylko jak ma mleko 😁
a powaznie to na pewno ja chce nauczyc plywac jak najszybciej i na nartach tez nauczyc jezdzic tyle ze z tym moze byc trudniej poniewaz ja zjezdzalam kiedys ale nie pamietam jak sie to robi i moj sprzet stoi i czeka na sprzedaz, moj nie jezdzil nigdy - a to taki piekny sport!

zaraz sie wybieram do biegronki bo od dzis sporo promocji np 4x chusteczki nawilzane za 11 z gr uzywam je i uwazam ze sa ok! plyn do plukania lovella ok 6 zl itd sporo ciekawych rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WAS MAMUSKI 😁
u Nas kolejna nocka super Maly poszedl spac o 20-30 i wstal dzis o 7-10 dopiero 🙂 wiec sie wyspalam 🙂
ale kurcze cos kaszlal w nocy i teraz mierzylam goraczke i wyszlo 37,6 i pozniej znow mierzylam i bylo 37,4 😞 katarku nie ma no i apetety wrocil bo wczoraj nie bardzo chcial jesc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana tylko sie cieszyc 🙂 tez bym ja za to kochala hahaha 😉
co do kompletu z H&M to widzialam cos takiego al'a lnianego ale do mnie wygladalo to jak szmatka...
ja Olafowi lakierek zakladac nie bede 😉
Bedzie mial ladny bialy garniturek i na przebranie wezme tylko jakis spodenki i koszulke.
Tym bardziej ze w PL jest zimno i pada (w moim rejonie) i nie zapowiada sie na lepsza pogode wiec tez musze miec to na uwadze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkiego najlepszego dla wszystkich mamusiek!!!
u nas nocka ok od 23.30 do 8 🙂 niedługo zmykamy na spacerek musze kupić cos dla mojej chrzesnicy bo ma 2 urodzinki ma jazde na teletubisie ale cholerka w tym zadupiu nic fanego nie ma!!!:/
potem musze posprzatac i ugotowac obiadek bo moja mamusia przyjezdza do odwiedziny 🙂 🤪 🤪 kupiłam jej białego storczyka i ide dzis na polowanie jakiejs ładnej doniczki, oczywiscie ak nas nie zwieje bo pizgawica jest nieziemska:/
sara tez od rana pokaszluje i odrazu zaczełam podawac jej syropek DROSETUX troszke sarcia nie lubi tego smaku ale kaszel ostatnio minał jej po tym bardzo szybko...
tak wiec mnie dzis chyba za czesto nie bedzie
miłego dzionka papunie:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podaje wit C co drugi dzien wiec najwyzej dam codziennie zadzwonie tylko do mojego lekarza.
Syropkow nie chce dawac bo moze to tylko delikatne drapanie w gardle. bo to taki kaszel jakby sie troszke zmuszal do niego.
Nie jest mokry ani suchy nic z tych rzeczy.
Tak samo kaszlal od dawna tylko ze od wczoraj kaszle wiecej i w nocy jakies 6razy mial napad kaszlu co sie nie zdarzalo poprzednio dlatego obserwuje teraz co sie bedzie dziac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
u Nas noc średnia, już nie mogę się doczekać kiedy Mały pośpi od 20stej do 7mej rano.

Pogoda szaro bura, rano gdy M. wychodził do pracy były 3 stopnie 🤪

Anitek - ta małpka, którą męczył Olaf, to ulubione zwierzątko Igora 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek normalna, troszkę inny kolor ale gęstość ta sama.
My w ogóle od jakieś 1,5 tygodnia mamy problem z kupą, ale wydaje mi się że to od jedzenia bo od jakiś 2 tygodni jesteśmy na bebilonie comfort,
Dziś dostanie jabłuszko, zobaczymy może akurat jej rozluźni kupkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus Olaf lubi takie zwierzaki hehe 😉
wszystko co ma nogi lub ogony 🙂 pewnie dlatego ze moze zlapac dobrze 🙂
a wczoraj bardzo zainteresowal go lisc z maty 🙂 ten szeleszacy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam czy jak podam Olafowi np 4lyzki jablka to czy nastepnym razem moze dostac 1/3sloiczka czy lepiej ograniczyc.
w niedziele dostal sok jablko gruszka i brzus go nie bolal ale jakos tak stekal i sie prezyl przy jedzeniu.
Wiec gruszki mu nie dam teraz. Poczekam troszke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelia dostała łącznie może 2 łyżeczki, tak ze niewiele.
A ty podawaj mu na razie pojedyncze rzeczy w razie czego wiesz z czego zrezygnować a i jemu łatwiej trawić 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sok jablkowy dostal i bylo super 🙂
wiec dalam mu jablko z gruszka bo tu jest tez od 4tego miesiaca no i wlasnie widzialam ze stekal wiec to musi byc gruszka bo skoro po samym jablku nic mu nie bylo.
Ale wlasnie widzialam na stronie ze np. kaszki ryzowe gruszkowe sa od 6stego miesiaca.
ale soczki w PL z gruszka tez sa od 4tego.
No ale moze akurat jemu to nie pasuje. wiec gruszka odpadla jak na dzien dzisiejszy 🙂
po marchewce z ziemniaczkiem nic mu nie jest 🙂 A tutaj juz innych samych warzywek nie ma a miesa nie chce mu jeszcze podawac. Poczekam z miesem jakies 2tyg.
kupilam mu jablko z brzoskwinka moze to dostanie jutro i zobaczymy 🙂
ja wlasnie brwi sobie zrobilam a Olaf obserwowal co robie hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

Martus, Anitek ta małpa to tez ulubiona zabawka Julci, ona sie do niej smieje i ciagle na nia patzy.
Kurna u nas 3 raz koło poszlo os wózka, nie wiem moze M. nie potrafi tego porzadnie skleic , skoro ciagle puszcza.Zla jestem na ten wózek wrrr

Myslicie ze po tym zageszczaczu moze Julka miec problem z kupa ? bo nie zrobila dzis 😞

A TAK WOGOLE WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI DNIA MUMUSIEK 🙂

[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/ba9d1b57.gif[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszła ode mnie pielęgniarka środowiskowa. Zdziwiłam się Jej odwiedzinami, bo wiedziałam, że położne do noworodków przychodzą ale że pielęgniarka środowiskowa nie. Obejrzała Igora, mówiła że ładny, zdrowy i czysty (chodziło o skórkę) chłopak. Zapytałam przy okazji o pokarmy, więc tak: teraz mogę podać marchewkę ze słoiczka tak na próbę,
w 4 miesiącu już więcej, 5 miesiąc - jabłko i soczki, 6 miesiąc - zupki jarzynowe z mięskiem, a 7 miesiąc - pół żółtka 🙂 🙂 i tak też zamierzam zrobić 🙂

Anitek powinnam napisać, że Igor uwielbia ogon tej małpki a nie małpkę 😜 idealnie celuje nim do swojej buźki 🙂

Anitek jak Ty karmisz Olafka, że zawsze masz jedną rękę do dyspozycji kompa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...