Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Bob oczywiscie ze sie nadaje na chrzciny takie cos tylko ze balabym sie kupic przez net bo niestety zrazilam sie tym co widzialam. 😞
do tego nie wiadomo jaka bedzie pogoda a to bardzo cienkie jest a u Nas w kosciele latem przy upalach zimnica jak cholera. Maly lekko przeziebiony wiec tez musze uwazac. no a w PL pogoda niestety jest jaka jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej u nas nocka do d..
mała poszła niby spać o 20 ale o 24 była już pobudka na cyca potem 1;30 3;00 4;00 5;00 noo kurde ile ona je?? 🤪 nawet o łozeczka jej juz nie kladlam tylko kimala obok mnie, o 7 przysnelysmy do 9, Nadi wygodnie w wyrku a ja wykrecona na fotelu, snilo mi sie ze z Wami pisze o ubrankach z H&Mu hehe

na spacer nie idziemy bo leje, a ja sobie wkrecilam ze jak przestne chodzic na spacery to przytyje dlatego jestem zalamana pogoda ;/

Anitek, dobrze ze maly nie mial nic na plucach i juz nim lepiej 🙂
jai_ho..już tyra??? ja mam jakiś paniczny strach przed praca.. musze znalesc jakiegos sponsora hehe

mialam Wam tyle rzeczy napisac i zapomnilam he!
ide zrobie sobie kawke moze mnie obudzi ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob oczywiscie ze tak 🙂 racja bo tutaj szukal ktos lnianego 🙂
ja nic nie mowie ze to wkleilas Glupolu 😜
ech czasem jak sie tu pisze to niestety nie mozna slyszec tonu w jakim dane zdanie jest i wychodzi jakies bla bla bla 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA PIERDOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tego inaczej nie da sie skomentowac 😲 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedne dziecko 😞 i co ze krzyczy i co z tego??? powinien nie dostac fajki i tyle w temacie!!! to jest dziecko do jasnej cholery 😞 dziwie sie ze sad na to nie zareagowal (jeszcze)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Candy ja siedze w bokserkach Meza jego koszulce zreszta tez do tego obsliniona przez Olafka hehe 😜 wlosy no coz wygladam jakbym sie podlaczyla po 230V i do tego zaczela miu schodzic skora z plecow....
wiec jestem przekonana ze Ty w pidzamie wygladasz 1000 razy lepiej niz ja teraz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
u Nas znowu noc do bani.

Dziewczyny czy miała któraś z Was paczkę Pampersa rozm 4 (7-18kg), szt. 82?? Kupiłam w promocji w Tesco za 49,90zł i wychodzi na to, że to 2 gatunek. Igor ma pełno granulek na tyłku, do tego jak się weźmie tą pieluchę w ręce to aż czuć ten granulat 😠 Porównywałam do poprzedniej paczki 4ek i nie było czegoś takiego.

Zaraz trochę ponadrabiam z czytaniem, dopoki Igorzasty śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek to są active baby.

Ja pier...le nie mogę z tego 2 latka 🤪

Dodi, książka jest rewelacyjna i podnosi na duchu 🙂 ja mam język niemowląt, zaklinaczkę i dostałam w pakiecie język dwulatka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek hehehe wygrywasz tą schodzącą skórą 😜
Matuś nie miałam tych pampersów ale dobrze, że piszesz to się na nie nie skusze

Wczoraj przy kompaniu zobaczyłam, że Nadi ma odparzoną skórkę na szyjce. Chyba za ciepło ją wczoraj ubrałam i pewnie to tez przez jej ciagle ulewanie, musze ja dokladniej wycierać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wiem ze np baby dry tutaj maja taki granulat i wlasnie jesli dziecko nie ma przebranej pieluchu to na skorze pojawiaja sie takie jakby krysztalki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka a za uszkami Nadi też się odparza? Igor non stop ma odparzone za uszkami i już nie daję z tym rady, a dbam szczególnie o Jego uszęta 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o te kryształki. Nawet jak pielucha jest godzinę na pupie to i tak się pojawiają 😠 miałam poprzednią paczkę 4rek tylko 70szt i nie było tego. Sama już nie wiem jakich pieluch używać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś za uszkami mamy spokój tylko ta szyjka, mega czerwone 🤨 tzn i tak jest juz lepiej niż wczoraj bo posmarowałam kremikiem dobrze

w ogóle przy kąpaniu a nie kompaniu .... chyba z Nadi wybiorę się 2raz do szkoły ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sudocream probowalas??? jest swietny 🙂
co do krysztalkow to wlasnie tez tak mialam przez to ich nie uzywam.
napisz do pampersa zazalenie moze Ty tez dostaniesz kupon 🙂 bo ja dostalam 60euro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyjkę Igor ma tylko czasami zaczerwienioną, jak się spoci, do czego staram się nie dopuszczać ale zdarza się.

Właśnie mi się przypomniało - wczoraj ta piguła środowiskowa co mnie odwiedziła, powiedziała, że jeżeli używam witaminę D w kropelkach, to należy zużyć tylko pół butelki i wyrzucić, bo reszta przez odkręcanie nie ma już swoich właściwiości 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...