Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to nigdy nie zapomne jak sie uparlam na kolczyk w nosie i pojechalam specjalnie 100km do Wroclawia i facet 3razy mi przebijal nos i kolczyka nie mogl do konca wlozyc na koncu za 3cim razem jak juz slabo mi sie z bolu robilo wlozyl prosty kolczyk i mowi ze teraz bedzie ok a tu za 2min kolczyk sie wypychal...
no i po tym wszystkim wyjal go i powiedzial ze taka mam chrzastke w nosie i ze nie da rady i jedynie kosmetyczka da rade pistoletem ale tego mi nie poleca... no i dalam sobie spokoj...a plakalam jak dziecko jak wyszlam stamtad bo tak bardzo chcialam miec ten kolczyk 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bob obejrzalam tez inne 🙂) ja sie nie znam na tatuazach, moge tylko ocenic wzor jako ,,prace plastyczna" 🙂 Gdzies czytalam tylko, ze moda na wzory tez sie zmienia i jak ma sie jakis trendy wzor to za kilka lat lipa, tu chyba wlasnie triballe byly podane za przyklad, ale co komu do tego jak ktos sie wydziara? Jest cos takiego na serio jak moda w tatoo i ze pozniej jak chce sie ,,byc fajnym" to trzeba przemalowac wzor? 🥴
anitek, bo 9kg to faktycznie maja roczniaki 🙂)) ale taka uroda Olafa i juz 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo no fakt maja roczniaki ale dla mnie Olaf nie jest jakims kolosem.
Moze dlatego ze jestem z nim non stop i jak ktos inny go widzi i ma porownanie to tez inaczej.
No ale Fifi tez jest duzy wiec nie jestesmy sami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styl nieokreslony 😁 fajnie hehe 😜

co do tattoo no coz mysle ze wlasnie takie obrazkowe moga sie szybciej znudzic.
Ale oczywiscie to jest rzecz gustu tak jak pisalam 🙂
Moja kuzynka na szyji ma wrozke i osobiscie bym sobie nie zrobila ale na jej szyji mi sie bardzo podoba 🙂
a tak wogole to racja z tym ze jak sie zrobi jeden to kusi pozniej....ja juz mysle o kolejnym 😜 a ze chce jeszcze w 2miejsach to pewnie z czasem zrobie jeszcze 2 😜 ale musze sie spieszyc bo sie starzeje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bob napisał(a):
no właśnie te tribale to taka fala modowa podobnie jak chińskie napisy i biomechanika czy jak to się tam zwie a oni starają się żeby każdy wzór był oryginalny

Chinskich napisow czy biochemii bym sobie nie zrobila osobiscie.
Ja swoj tatuaz robilam 9lat temu i od samego poczatky tylko triballa bralam pod uwage a szczerze powiedziawszy nie interesowalo mnie to na co byla moda wtedy.
To Tobie ma sie podobac to co zrobisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bob napisał(a):
we wtorem p był z Michałem na szczepieniu i waży 7.800 przy wzroście 65 cm co mnie zdziwiło bo ubrania muszę zakładać na 74 😮, nie wiem może Go jakoś źle zmierzyli?

Bob Olaf ma 71cm a ubranka ma na 86cm 🙂 wiec spokojnie 🙂
mysle ze jak dziecko nieco bardziej puchate tez zabiera wiecej tego materialu.
Ja Olafowi na 74cm juz nie zakladam od miesiaca bo sie nie miesci w nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bob napisał(a):
anitek co miałaś na myśli mówiąc że się starzejesz i się musisz śpieszyć, ja jestem 5 lat starsza 🤨

No dobra przekonalas mnie 🤪 ☺️ 😎 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeszcze wspomnę że u mnie w grę wchodzą tylko plecy( które można schować) a to po tym jak zobaczyłam kiedyś strom babę z dziarą na nodze( łydce) i nic by nie było w tym dziwnego może gdyby nie fakt że ta pani miała braki w uzębieniu, nie sądzicie ze zamiast w obrazek mogła zainwestować w stomatologa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał(a):
JaiHo byla juz nawet taka akcja facet sobie zrobil tattoo chinskie napisy a tam napisane ch...wam w d...e wszystkim!!! i facet sadzil to studio hehe 😁


to jeszcze nic, a jak by miał napisane " kurczak w pięciu smakach" 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hhaahahahahahah Bob dobre dobre 😁
wiesz najpierw lukniecie na dziare a pozniej w buzie 😁 moze to jej sposob na podrywanie facetow 😁
Co do ubranek to czytalam zeby zakladac dziecku luzniejsze a nie na styk bo wiadomo dziecko sie duza rusza i jest mu wygodniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie tatuaże to temat ie d0o przeskoczenia, dziś wyglądają super ale za parę lat skóra zwiotczeje a tatu się pomnie 🙂
Anitek rozmiar 84 i powyżej to na dziecko ok roczku to chyba koleżanki miały rację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella tez wlasnie pisalam ze ja Olafa widze codziennie i nie mam porownania do innych dzieciaczkow a na zdjeciach to wiadomo.
Fakt ze moja siostrzenica miala Olafa ciuszki zalozone a ona ma 13miesiecy ale Blanka raczej to tych srednio malych nalezy 😉

Klaudia a Fifi jakie ciuszki nosi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella co do tattoo to wlasnie dlatego mowie ze musze sie spieszyc 🤪 poki skora mloda hehe 😜
mysle ze zanim sie pomarszcze jak pomaranczka minie jeszcze ze 20lat 😁
tzn taka mam nadzieje 😜 a zawsze pozniej bede mogla usunac zreszta w takich miejscach w jakich ja mam nic sie nie pomarszczy bo nie ma jak 🙂
a nastepny jak zrobie na stopie to tam rowniez nie bedzie sie mialo co zmarszczyc 🙂
ale wiecie co? podziwiam te dziewczyny co robia tattoo dookola pepka badz gdziesz na brzuchu.
Bo wiadomo po ciazy roznie to moze wygladac niestety.

Cruella GRATULACJE DLA ADRIANKA!!!!!!!!!!!!!! ZUCH CHLOPAK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...