Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ta dziurka jest na górze , tak jak powinna 🙂 tylko jak mała jadła to musialam co jakis czas wysunac jej smoczka z ust i wtedy odpowietrzylo, ale mala chyba glodna bardzo byla,bo tak ssała ze prawie calego smoka do buzi wlozyla i az sie poprostu zginał jak ssala, bo cyca jak ssie to przeciez inne mięsnie pracują pewnie dlatego.

Emocje spoko, przeciez to nic strasznego dac dziecku butle, gorzej sie boje co bedzie potem czy brzuch nie rozboli albo cos...
teraz mala spi az chrapie 🙂 a mi cyca rozwala , chyba ide zaraz odciagnąc troche bo juz twardy jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry ja na chwilke....

Dodi ja tez mam butelki z TT i jesli mam byc szczera to poza ladnym wygladem wg mnie sa do d..... kiepsko sie je myje, przez dziurke czesto sie wylewa zawartosc i wlasnie sie zasysaja smoki w podobnej cenie sa z aventu (mam do mleka) i jest zdecydowanie lepsza. teraz zamowilam jakas inna zobaczymy jak przyjdzie... ale jak bedziesz przechodzic zupelnie na butle i bedziesz chciala kupic wieksza to pmysl o innej bo ja mam i duza i mala z TT i wg mnie sa fatalne, wiecznie mam zalana torbe jak mi sie butelka z sokiem przechyli

Marcelina tez na poczatku miala Nan HA a raz tesciowa jej kupila bebilon i wymiotowala po nim pozniej stopniowa przechodzilam na Nan activ i bylo ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie mam innej buteleczki, a ona ten smoczek ma wyprofilowany jak sutek, i dlatego ja kupilam, a z aventu tez sa takie smoczki ??

Ja narazie spoko jakos przezylam pierwsza butle, zobaczymy dalej..
podalam zwykly bebilon mimo ze mam 3 puszki pepti, jak narazie mała ok, spi , nic nie wyskakuje na buzi.
A dzis 2 razy przed butla byl cyc, a na sniadanie zjadlam jogurt mały i nic , nie ma zadnej wysypki , ale zle zrobilam chyba bo jak cos wyjdzie to nie bede wiedziala czy po bebilonie czy jugurcie ?ale chociaz sprawdze czy skazy nie ma 🙂

A Julka po butli i tak cyca szukala, odwracala glowe do piersi, i juz mialam jej dac, ale sie na szczescie zainteresowala zabawką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzis juz butli nie podaje, dopiero jutro dam, tylko nie wiem ile odczekac w takim rytmie jednej porcji,bo wiem ze potem sie zastepuje kazde karmienie butla, na koncu karmienie nocne sie odstawia chyba.
Kurde musze isc obiad jakis zjesc bo glodna a nic nie przygotowane, i mala sie budzi ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodinko Olafowi tez sie czasem sie tak zdarza z TT ale to wtedy kiedy lapczywie pije 🙂
teraz np pil sok i tez mu sie tak zrobila ale zdarza sie to bardzo rzadko. Mysle ze Julcia sie musi nauczyc bo zeby ciagnac z cycka to musi dziecko mocniej ssac i dlatego pewnie przyzwyczajona cycem ciagla mocno i sie zassalo 🙂
co do butelek AVENT nigdy w zyciu!!!!!!!!!!!!! 12 butelek wyrzucilam bo to gowno cieknie jak sie zle smoczek ulozyl w nakretce 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
z TT jestem bardzo zadowolona Olaf rowniez nic nie cieknie i nie ma zadnego problemu 🙂
myje je gabka a nie szczoteczka i jest super 🙂
Olafowi sie cos pomylilo bo dostal sok i spi dalej a spal 2godz ech chyba go zaraz rozbudze bo pozniej nocka bedzie z glowy.
JaiHo ten filmik juz widzialam tutaj na forum byl nawet watek o niani i ktos wkleil ten sam filmik.
Suke bym udusila normalnie!!! 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do reakcji na mleko no coz mi lekarka mowila ze reakcja jest juz po jednej butelce.
inaczej jak dziecko jest male i sie karmi zwyklym mlekiem bo skaza wystepuje zazwyczaj dopiero ok 4-6tyg zycia dziecka. i mozna karmic pierwsze tygodnie i nic nie bedzie a wlasnie moze wyjsc dopiero ok tych tygodni.
Musisz teraz obserwowac bo nic innego nie zrobisz.
Pepti nie dawaj bo to na skaze wiec nic Ci to nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf sie sam obudzil hehe 😁 pewnie sie musial wypierzyc 😜
caly czas mnie zaczepia zebym na niego uwage zwracala maly cwaniak 😁
a teraz probuje gryz palce od nog 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitko Tobie lekarka mówiła a ja przeżyłam, i nie wyszła nam skaza po 1 butelce ale dopiero po kilku tygodniach stosowania, ale za to okropna wyszła. Natomiast nic wcześniej nie zapowiadało takich cudów.
Na diecie był do 4 roku życia tak silną alergie miał.
Nie życzę nikomu takiej alergii, leczymy się do dnia dzisiejszego i pewnie będziemy leczyć się jeszcze długo 😞 😞 😞

Ale za to mogę się pochwalić bo moje dziecko skończy szkołę podstawową ze świadectwem z czerwonym paskiem oraz średnią ocen 4,9 🤪 🤪 🤪 🤪
A w zeszłym roku na 10 miesięcy szkoły chodził 3 resztę był w szpitalach z powodu alergii oczywiście 🥴 🥴 🥴

Jai Ho matko co za film, aż mnie brzuch rozbolał z nerwów, kryminał dla takeij baby.
My dziś po zakupach, kupiłam Amelii gąbkę do kąpieli tak że będzie się kąpać w wannie a za parę tygodni na basen 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 8-10 tydzień.

Dodi ja wczoraj kupiłam z aventu butelkę ze smoczkiem trój przepływowym i super Amelia zjadła.
Słyszałam ze ciekną więc może fuks ale mi nie ciekła 🙂
Dziś też na kolacje jemy z aventu.
Choć wszystkie inne mamy z TT 🙂 musisz przetestować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella a ja pisalam o innym przypadku Olaf byl na nutramigenie bo podejrzewano skaze i wlasnie lekarka mowila ze jak podam jedna butelke zwyklego mleka po tym calym nutramigenie to reakcja powinna nastapic juz po pierwszej butelce.
Dodi kompletnie odstwila bialko a teraz podala butle z mlekiem i reakcja rowniez powinna byc szybka co nie oznacza ze w 100% nastapi ona po jednej butli trzeba obserwowac.

I napisalam rowniez ze cos innego jak sie wlasnie od malego karmi mlekiem i dopiero wystepuje zazwyczaj ok 4-6tyg pomimo ze predzej nie bylo nic. Ale oczywiscie moze sie pojawic i pozniej tak jak w Adriana przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc już Ci tłumaczę, Adrian była na piersi potem na bebiko potem przeszedł na nutramigen potem lekarka kazała zrobić "test" czy ma skazę i wróciliśmy do bebiko i po ok 3 tygodniach wyszłam reakcja, ale za to duża. Wcześniej nic, ani plamek ani krostek ani rumienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
no więc nareszcie Dodi znalazła odpowiedniego lekarza 🙂
a mała wczoraj dostałą mate no i oczywiście wszystko co na niej musiało być wycałowane 😁
ale była w szoku, aż znieruchomiała jak ją do niej włożyłam, ale ina rzecz mała lubi tą łyżeczkę od leków, też metalowa jak pisała Jai_Ho okazała sie lepsza, ale gorzej z jej zawartością, marchewka jest paskudna i więcej samej marchwi nie dostanie bo jak ją wzięła do ust to się popłakała i nie chciała, ale zanim włożyłam jej ją do buźki i widziała tylko łyżeczkę to sama otwierała buźkę, chyba poczekam jeszcze trochę z wprowadzaniem nowej diety
a film straszny aż się płakać chce jak można tak traktować takie maleństwo, wiedźma zabić takiego babsztyla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jula sie uspokoiła troche , a teraz wieczorna drzemka, jak narzie zadnych krostek .. zobaczymy jak dalej, zaraz idziemy sie kąpac, jutro jeszcze raz lekarz, ten sam, bo wyniki moczu poprawione i mamy sobie dluzej pogadac na temat, pokarmów stałych i co i jak i wogole mi powie wszystko, bo dzis nie bylo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...