Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

A to profil no i wlasnie tutaj widac ze tak jakos zaczyna ze ten brzus juz od samego lona sama nie wiem czemu tak... [img size=270]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzus_13-9b6979f821a49c4fe947354c4b50101b.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Madzia ja tez mam polowkowe w sobote nie moge sie doczekac a zarazem sie boje czy wszystko ok itd...ale wierze ze jest dobrze 🙂 wiec glowka do gory 🙂
ja tez siedze w domciu sama do 5tej! Dzis jablka robie na 100% mialam robic wczoraj ale walczylismy z zamrazalka przez 4godziny!!!juz nie mialam sily na sam koniec napislismy sie za to mleczko z miodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
Rzeczywiście ostatnio to rośnie jak na drożdżach mi ten brzusio 🙂
Ale za to mam problem z zaparciami 😞 😞 nic nie pomaga a nie chcę brać tabletek, nawet metoda na mydło zawiodła chyba nie obędzie się bez lewatywy okropność 😞
dzisiaj poszłam zrobić sobie paznokietki bo tak ładnie rosną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moje paznokcie sa mega dlugie hehe :P ale musze je troszke przypilowac no coz ja sobie hoduje do slubu 🙂
normalnie nie lubie takich dlugich bo wiecznie sie krzywdze i drapie niestety...
No moj brzusio tez rosnie szybciej ale jak sama widzisz jest jakos nisko ech mam w sobote wizyte to zapytam :P
Co do zaparac kup sobie tabletki espumisan i bierz 2tab 3razy dziennie a do tego pierwsza rzecz rano jak wstaniesz to wypij kubek cieplej przegotowanej wody pomaga 🙂
do co espumisanu jest 100% bezpieczny i to jest pierwszy srodek na ktorym jest napisane ze mozna go stosowac w ciazy bo on nie wchlania sie z jelit. Wiec smialo mozesz brac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam ale nie na tym kompie mogę wkleić wieczorkiem dopiero, a pomaga on chociaż ten espumisan?
a może ten moj brzusio tak jest przez te zaparcia?! ale on nie jest dużo większy od Twojego anitek może wkleje bardziej z boku to zobaczysz może akurat to zdjęcie tak wyszło, ale to wieczorkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ja jak mialam zaparcia to mialam 3cm extra w pasie wiec na pewno ma to wplyw jakis poza tym jelita juz sa raczej po bokach bardziej i to tez moze pozniej wywolywac bol jak bedziesz miec ciagle zaparcia 🙂 pomaga 🙂 ja bralam teraz 2dni bo sie meczylam i teraz juz drugi dzien z rzedu bez problemu 🙂 no i wzdec nie mam a mialam mega jeszcze kilka dni temu 🙂 no i ta ciepla woda na pusty zoladek 🙂
bo ja jakos w te sliwkowe cuda nie wierze na mnie to nigdy nie dzialalo wiec dalam sobie spokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi boli Cie tak w miednicy mocno???jakby w gornej parti pachwin?
Bo ja mialam 4ataki takie i wlasnie lekarz mowil ze pewnie to wiazadla ale moga tez tak jelita bolec niestety...a na to nospa nie pomaga wogole.
A teraz odkad zaparc nie mam bol brzucha z bokow minal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba lubi hehe 🙂 wiesz co? jak dziecko ma kolki suszarka jest mega pomocna nie dosyc ze nagrzewa brzusia to jeszcze ten dzwiek uspakaja 🙂 serio 🙂 udowiodnione naukowo i tak samo jak odkurzac uspakaja dziwne ale prawdziwe cos musi byc z czestotliwoscia dzwieku hehe 🙂
no ja mam 175cm wiec jest roznica jakby nie patrzec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek a jak z twoim brzusiem nie boli cię już możesz już spać?
a ja myślałam że jak ona kopie to jest jej źle,
a wczoraj tak kopnęła że było widać gzie, tak w tym miejscu brzuch mi się mocno poruszył, i ta czkawka była cudna, a pomyśleć ze to dopiero początek szaleństw:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamuśki!!
Iwokej ale masz ślicznusi ten brzusio, piłeczka fajna heh 🙂
Anitek cóż za odważna fotka bez majtek heh..żarcik 🙂 też masz słodziasny brzuszek 🙂 i widać, że masz taką fajną gładką skórę b moje poślady niestety mam w rozstępach buuu 😞

U mnie też już widać czasami jak kopie, wczoraj jak leżałam na lewym boku dokładnie widziałam jak brzuch z prawej mi podskakuje 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka witaj 🙂 ech odwazna hehe i tak nic nie widac bo mam noge akurat tak :P zreszta wszystkie mamy to samo ale nie bede na forum pokazywac hehe :P
No skore mam ok ale stosuje BioOil jest chyba najlepszy z tego co slyszalam w aptece zawsze go brak tak schodzi :P
Iwiokej brzus nie boli juz w nocy od tygodnia 🙂 no i od 2dni wogole mniej boli wiec jest szansa ze najgorsze minelo ale nie chce zapeszac bo zawsze jak mowie ze jest ok to zas cos boli :P
No moj brzus chyba nie bedzie duzy z tego co widze. Ogladalam galerie tutaj na brzuszku i niektore mamy w 9tym maja bardzo male wiec moze akurat zalicze sie do tych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup espumisan a powinno pomoc 🙂 🙂 🙂 🙂 I mam nadzieje ze poczujesz sie lepiej 🙂
mnie tez meczylo prawie tydzien i nie wiem ile tych jogurtow sliwkowych zjadlam i nic wiec jak widzisz nie dziala na wszystkich jednakowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz je tak dlugo az Ci przejdzie ale jak bedzie dobrze to bierze sobie jedna na dzien do posilku glownego wiecej nie. Bo oczywiscie jak juz wszystko wroci do normy to lepiej nie brac za duzo bo wtedy Cie przeczysci 😉ale tabletki nie kupuj kropli.
zreszta tam na opakowaniu masz dawkowanie. Moja siora tez je bralam 6na dzien a pozniej 1-2na dzien i bylo ok 🙂
Czopki czy cos takiego mysle ze nie sa zbyt dobre bo jednak przeczyszczaja bardziej a lepiej trzymac sie z dala od biegunek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...