Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

No ja tez bym sie wkurzyla...Ex mojego to temat zamkniety i na szczescie tak go nielubi ze juz nigdy nie napisze hehe :P
Ech zreszta co to za kontakty z bylymi ja tego nie czaje. Faceci wogole nie mysla taka kategoria...
Ciekawe gdyby im zrobic tak samo...Niby ze sie ma kontakt z bylym pewnie nie byloby im do smiechu...
My zmienilismy nr tel emaile nie ma nas na zadnych NK itd. i spokoj swiety 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dodi pamiętaj, że zawsze najważniejsza jest ta ostatnia czyli Ty! Nie ma po co się złościć, niech sobie utrzymuje z nią kontakt, wiem że to boli ale my też w sumie zawsze gdzieś tam mamy miejsce w naszym serduszku dla naszych byłych. Tak już jest. Ważne, że wybrał życie z Tobą! Reszta się nie liczy 🙂 🙂

Anitek heh..jaka ja głupia..no tak skopiować..heh aż tak ciężko było mi na to wpaść 😉 Za dużo złych rzeczy w przeszłości..szare komórki powypalało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe Jestes dobra CandyMonka 🙂 🙂 🙂
No i masz racje z tymi bylymi 🙂
Wazne to co jest teraz 🙂 🙂 🙂
Ech jakas zamulona jestem...przeszlabym sie na spacer ale ledwo rusze tylek to albo wc albo brzuch zaczyna bolec mam nadzieje ze jeszcze 3-4tyg i minie ten bol 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek minie minie ból! Musi!! Wstręciuch!

Idę się wykąpać, brwi muszę wyrównać 🙂 Pomaluję sobie też paznokietki 🙂 Koleżanka wczoraj do mnie z tekstem,że mam sobie kupić ciemniejszy puder bo jak trup wyglądam..esz..no to samoopalacz sobie walnę 🙂
Zajrzę do Was po SPA 🙂

Miłego popołudnia, głowa do góry po deszczu zawsze wychodzi słonko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to jej chyba wiecej osob nie lubi bo skoro mozna dodac lub zabrac oklaska raz na 6godzin to byloby to niemozliwe zeby ja jej kradla wszystkie oklaski hehe...
a tak naprawde ja nie zabieralam zadnych oklaskow od dobrego tygodnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kochana lec zrob sie cacy 🙂
ja wczoraj ladnie wloski wyprasowalam i wogole a dzis wstaje i wygladam jakbym sie pod 230V podlaczyla 😞
ech uroki falowanych wlosow bo one ani proste ani krecone ;>
No coz poradzic :P
ja sie polenie troszke i pozniej pojde sie doprowadzic do ładu 🙂
Buzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po SPA 🙂 długo mi to nie zajęło 🙂 a no i nie ma to jak robienie sobie samej fotek..heh..jak napalona 13nastkka 🙂 zmieniłam więc zdjęcie główne 🙂

Właśnie podgrzewam zupkę i zaraz będę szamać 🙂 powinnam odkurzyć ale mi się straasznie nie chce, zaczekam z tym do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uch zadnych horrorow jak dla mnie :p bo mam pozniej koszmary mega w nocy...ja ide sobie wloski zrobic na nowo chociaz sama nie wiem czy jest sens bo i tak nigdzie nie wychodze 😞
ech przeszlabym sie gdzies ale brzus boli odrazu i nic na to nie poradze...Nie wiem jakies zajecie zaraz znajde 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja siedze i gdzies mam wlosy nie robie nic!!!!!!!!!!jestem wsciekla bo oczywiscie cisza pytam o ktorej konczy ta cholerna prace i nic!!! bo tam tel uzywac nie moze!!!! jak mnie to jedynym slowem wku... mialo byc 4godziny wiedzialam ze tak bedzie ze bede siedziec sama caly zasrany dzien!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki widze że dizsiaj wszystkie mają jakiś dzień do d... Mój też od początku kiepski ale co tam - nie dałam się! Ryczeć mi się chciało non stop z byle powodu że słońce świeci, że nie świeci - sama nie mogłam wytrzymać (to pewnie ta uteina robi z mózgu sieczkę)
na dodatek jakiś robotnik zobaczył mnie z psem (ma chorą łapę z opatrunkiem) ubraną rano w to co się mieszczę + kurtkę pożyczoną od mamy (wyglądałam jak Pi i Sigma ale co zrobić - zimno było!) i powiedział że to pewnie ja mu tą łapę zgniotłam!!!! 😠 😠 😠 wrrrrrr!!
niewiele myśląc wskoczyłam do autka żeby po jakieś normalne ciuchy pojechać a ono w połowie drogi odmówiło współpracy!! 😠 😠 😠 wrrrrrrrrr!!
ale nie dałam się !! ha! porzuciłam samochód i pojechałam kolejką - wróciłam z zimową kurtką (!!! jejeejeje!!!!) dzinsami dresem 2 koszulkami i ciężarówkowymi rajstopami 🙂)) no i od razu mi lepiej :laugh: aha i jeszcze książki kupiłam :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Moj juz jedzie do domu nareszcie bo juz mam dosyc tego siedzenia ja tez chcialam jechac na zakupy ale wole jak Mariusz ze mna jezdzi bo zawsze mi cos doradzi...Wiec pojedziemy jutro i za kare za wczorajsze nadgodziny i dzisiejsza prace bedzie musial Nam cos kupic bo dla Synusia oczywiscie tez cos znajde 🤪 a ja sobie poplakalam chyba z 2godz szkoda tylko Dzidzi ale naprawde ciezko sie opanowac 😞
Ide sie doprowadzic do ladu bo wygladam tragicznie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co my dzisiaj wszystkie takie płaczliwe. Ja też przed chwilą płakałam, brat wychodził sobie po jedzenie to mu mówię aby wziął mi frytki, no i wrócił z zestawem dla siebie a o moich frytkach zapomniał..jak on mógł..ja o nim zawsze pamiętam..no i w ryk 🤨 Sama do sklepu wyjść nie mogę bo wyprałam wszystkie spodnie i czekam aż wyschną..buuu..co za dzień!
Anitek jak dobrze, że Twój zaraz będzie 🙂 biedna się wyczekałaś
A z Ciebie aaana jestem dumna, że mimo złośliwości rzeczy martwych i tak udało Ci się pojechać na zakupy 🙂 Jeszcze półtora miesiąca i też poszaleje w PL tyle, że w ulubionych ciucholandach hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki moje kochane coś nie w sosie jesteście dzisiaj 🤨
Ale nie martwicie się to mija-jutro znowu będzie nowy dzień i to pewnie lepszy 🙃 Wiem,bo dzisiejszy jest całkiem ok w porównaniu do wczorajszego-oj miałam taki podły nastrój,że musiałam sobie humor poprawić zakupami 😉
A humor popsuła mi komunikacja międzygminna-wyobraźcie sobie,że wpadli na pomysł,że do autobusu wsiada się tylko przednimi drzwiami,gdzie kierowca równocześnie sprawdza bilety,a wysiada ostatnimi. 😲 Absurd 🤢 Najpierw trzeba swoje odstać zanim się człowiek znajdzie w autobusie(ciekawe co jeśli złapie gapowicza-będzie go legitymował?_)a chcąc wysiąść trzeba przedrzeć się przez tłum ludzi by dotrzeć do ostatnich drzwi. 🤢 Mnie z brzuchem nie jest to wcale na rękę a co dopiero jakimś staruszkom.Baaa...a kobiety w wózkiem dziecięcym to wcale nie mają chyba szans by wsiąść,bo przednimi drzwiami się nie zmieszczą,a innymi nie zostaną wpuszczone 🤢 Byłam wściekła-nie dość,że kierowcy jeżdżą jak z ziemniakami,bez jakiegokolwiek rozkładu(nawet 8min wcześniej)zamykaja drzwi przed nosem to teraz jeszcze to 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmiany nastrojów to ja mam częściej doła niż się cieszę 😞 Właśnie widziałam przez okno laskę mojego z ich dzieckiem..kupili sobie nowe auto..normalnie tylko sobie w łeb walnąć!
Znalazłam jakieś dresy idę do sklepu naładować konto i zadzwonię do mamy. Nic mi tak nie pociesza jak rozmowa z nią! Zajrzę później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka masz rację co do tych śmierdzieli,ale ja niestety mam do czynienia z nimi nie koniecznie w komunikacji miejskiej,ale na co dzień w pracy,bo akurat przyjmuję interesantów no i muszę z nimi rozmawiać.No ale jak smród jest nie do zniesienia to wołam szefa,aby to on gadał z cuchnącymi a ja idę się dotlenić do innego pokoju 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka - pamiętaj o zbieraniu rachunków za dzieciaka - jeszcze ten samochód sprzeda 😠
a co do lumpexów to uwielbiam w nich szperać - mam 2 super na karwinach i jeden w oliwie ech... właśnie siedzę w golfie z tego w oliwie 🙂

jak porzuciłam auto (pod cmentarzem - hihihihhi) to żeby dotrzeć do celu musiałam jechać autobusem - pełen ludzi - nikt mi nie ustąpił - niby nie potrzebowałam ale jakoś tak przykro, następnie kolejką - to samo a jak stałam w kolejkach w empiku czy coffeheaven to tylko się wszyscy odwracali udając że nie widzą - ale wieśniaki 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titinka - ja takie zmiany nastroju miałam i przed ciążą tak więc u mnie to norma tylko teraz jakby więcej tych płaczliwych chwil a najgorsze że właściwie to nie wiem czemu płaczę

jak już w takim płaczliwym nastroju jestem to myślę że to ciążowe hormony i zaczynam się śmiać więc musi to wyglądać dosyć dziwnie ale przynajmniej przestaję płakać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...