Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

No ja wlasnie tego placka nie lubie 😞 blleee wogole plackow takich suchych nie bardzo...Uwielbiam jakiegos sernika na zimno albo cos z bita smietana i owocami Mmmmmm pychotki 🙂 🙂 🙂
Ja robie te jablka jutro 🙂 az mi slinka leci na sama mysl hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!!!!!!
Wiecie co się wydażyło 🙂 wyspałam się spałam jak zabita i wtałam o 10 wyspana 🙂 🙂 🙂 nareszcie 🙂 🙂
czytałam że ktoś tu chciasł mnie opitolić 🙂 czy to ty anitek? 🤪
A Wy znowu o pieczeniu czy Wy nie zrozumiecie że nie mam piekarnika i męczę się czytająć o tych pysznościach 😞
Ale suchych placków tez nie lubię, chociaż babkę piaskową ostatnio polubiłam, aha śliwki nie pomagają 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka mamuśki 🙂

My wczoraj ze współlokatorką udka z kurczaka piekłyśmy i coś z tym piekarnikiem nie tak bo plastikiem śmierdzi, więc z ciast na razie muszę zrezygnować 😉

Co do wózka to Jumper fajny wybór, jestem jednym z których będę wybierać.

Tak po za tym jak bym miała mało na głowie to mojego brackiego dzisiaj wywalili z roboty! Rzucał się do kogoś psychol! No i wyjdzie na to, że jeszcze we dwójkę wylądujemy u mamy. A mam już dość mieszkania z nim naprawdę! 🤨
Idę zaraz na zakupy jakieś, gaz muszę doładować bo w nocy się skończył. A no i wysyłam dzisiaj formularz dzięki któremu będę mogła być ubezpieczona w Polsce na czas wyjazdu 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka może coś zostawiłaś w piekarniku że tak śmierdział, bo ja kkiedyś włączyłam piekarnik i też coś tak capiło a później się okazało że patelnia była schowana bardzo głęboko i jej nie widziałam jak odpalałam piekarnik:laugh:
Wracaj do Ojczyzny ona Ci nie pomoże ale i nie zaszkodzi 🙂 ale chociaz jakieś oparcie w rodzinie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem cholera co tam w środku jest bo sprawdzałyśmy dokładnie. To w sumie nowy piekarnik, może jakieś zabezpieczenie tam jest albo cuś. 😉 Dwie babki (i jedna w brzuszku he) i biedne nie możemy sobie poradzić.

wracam wracam do ojczyzny na pewno, wróciłabym wcześniej ale tu zwolnienia lekarskiego nie chcą mi nigdzie dać. Już mam dość nawet załatwiania i proszenia się ciągle. Niestety dopiero od 30listopada mogę iść na macierzyński i do tego czasu muszę tu pracować 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej ma racje - ja też nie mam piekarnika a wy tu taaakie rzeczy wypisujecie no i będę musiała do cukierni póść po jakiś placek ze śliwkami bo mam przez was strrrraaaszna ochotę 😠 haahhaa

CandyMonka - chodź, proś, ściemniaj nawet - objawów na naszym forum ci u nas dostatek - dla dzidzi!! na pewno ktoś ci da zwolnienie - nie masz tam polskich lekarzy? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek ja tu cały czas w ruchu 3xdziennie z psem do lasu + dzisiaj to sprzątanie a miałam leżeć - cholera ale ja nie potrafię! no a placek to zdecydowanie bardziej wolę domowy...ech! jeszcze 6 tyg! 🤢

czy jak brałyście luteinę to też was tak głowa bolała? czy to pogoda taka że mi łeb pęka? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anitek mój brat właśnie taki jest, że nie można na niego liczyć, nie wiadomo co on sobie w tej głowie wymyśli 🤨 Nie wiem dokładnie co zrobił bo jak weszłam do jego pokoju zapytać się czemu tak wcześnie wrócił to on, że rzucał się do jakiejś dziewczyny i go wyrzucili, mówię mu że nie myśli itp. to zaczął na mnie krzyczeć, że mam wyjść o na mnie się rzuci. I taka gadka z nim!

A Polskich lekarzy tu nie ma, bo to wiocha heh 😉

Właśnie skończyłam pisać prośbę o ten formularz na ubezpieczenie ale się napociłam hehe 🙂 Idę go zaraz wyśle, tylko sobie jakiś make up walnę a w drodze powrotnej też kupię ciasto aby rosnąć razem z Wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka Ty to masz tam przeboje widze ;>
Aaana Ty to przynajmniej sie ruszac moze mnie od rana kluje w brzuchu i ani nospa ani magnez nie pomogl...Mnie tez glowa bolala do 19stego tygodnia a pozniej przeszlo a moze Cie boli przez zmiane cisnienia albo cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamuski ide sie polozyc moze to klucie minie...Bo to takie nieprzyjemne...brrrr zimno :P to do spisanka pozniej 🙂
p.s. a ja wciagne grzeska 🙂 [img size=188]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/grzesiek_w_czeko-df44e9f5fccd08f502cfeef44a60dc9a.jpeg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek jak rano z psem idę to w pół zgięta no ale co mam zrobić - pies sikać musi ale zauważyłąm że ta luteina pomaga i już lepiej
a na głowę to pomogłoby mi na pewno to co zakazane czyli a)sex b) super mocna aromatyczna kawa
ech rozmarzyłam się ... od bólu głowy się nie umiera - przeczekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂)
zajrzalam tylko na chwile, aby odetchnac 🙂)Dzis mam dzien pod znakiem WSZYSTKICH PRAW MURPHY´EGO 😠 Od rana mam jakas depresje, wylam cale rano, oberwalo sie T. za zale calego zycia i pewnie za efekt cieplarniany tez 😉 pozniej jak postanowilam powalczyc z dolina poprzez sprzatanie skonczylo sie na zlamanej rurze od odkurzacza i przypalonej zelazkiem bluzce, wiec znowu wylam, nie wiedziec po co, wiec stwierdzilam, ze jak zrobie cos dla siebie to mi sie polepszy, g... z tego wyszlo, bo henna na brwiach nie wiedziec czemu wyszla pomaranczowo-ruda!! (a nie grafitowa jak zawsze)i na nielakierowanej, jasnej, drewnianej podlodze stlukl mi sie czerwony lakier do paznokci 😠 i znowu wylam...
teraz leze na sofie, spuchnieta jak chinski zwiadowca i boje sie ruszyc 🙂 wiec weszlam tu sie wyzalic! o!
i nawet pomoglo... samo pisanie!

CandyMonka dostalam od znajomej link, moze Ci sie przyda.
http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/15342/Kobieta-samotna

pozdrawiam 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech mi cos bol nie przechodzi tzn to nie taki bol jakis ostry ale takie klucie co chwile jakby nad lonem hmmm moze pecherz juz sama nie wiem...Stopy mi wiecznie marzna moze cos tam przeziebilam a do tego Synus za kopanko sie zabral w dole brzucha :P ach nie kopie Mamuska jakos da rade wytrzymac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...