Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Już wtóciłam zer sklepiku między kroplami się przemieszczałam:laugh: :laugh: a teraz się trochę uspokoiło z deszczem i idę na spacetek bo obok domku mam las i może jakiegoś grzybka znajdę 🙂 do później
CandyMonka nie bój już ja te chnury to na wszchód przegnam:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hEJ 🙂A ja troszke sie nasprzatałam, odkurzone, podłogi umyte, lazienka sprzatnieta, u mnie pogoda sie zrobila ladniejsza, nawet posciel na balkon postawilam .Troche wiatr jest , ale cieplo.

Moja dzidzia jakos dzis mniej aktywna, moze spi 🙂
Jeszcze cos na obiad wymysle i dzien aliczam do udanych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ Dodi uwazaj na siebie...
Ja juz obiad mam wymyslony wszystko kupione aby czekac do ok 4tej i wstawie wszystko 🙂
Cos mi sie dzisiaj ten czas wlecze hmmm...Moj Synus kopie 🙂 On wogole aktywny jest caly dzien przewaznie srednio co 30min czuje kopniaki a do tego w nocy rowniez wiec nie mam pojecia kiedy ta Rybcia spi :P
Jeszcze niecale 20tygodni i bedzie z Nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka pod sukienkę zakładam legginsy lub rajstopy ale takie z klinem z przodu dla ciężarnych bo mi się brzucho nie mieści w normalnych
ja też mam lenia nie chce mi się dla siebie samej gotować tym bardziej że jeszcze nie mam kuchni (6 tyg się czeka na realizację projektu!!!) - mam nadzieję że te 2 tyg na kanapkach głównie nie zaszkodzą małej a od soboty spróbuję się jakoś zmobilizować jak już mój wróci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jupiii wlasnie dostalam maila ze obraczki zostaly wyslane wiec powinnam je dostac najdalej do przyszlej srody 🙂 🙂 🙂 ciekawa jestem jak wygladaja hehe mam nadzieje ze beda ladne bo jak narazie widzialam je tylko w necie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek, dzięki
niby na 2 tyg wyjechał do Peru ale wcześniej też go 2 tyg nie było wrócił, przeprowadziliśmy się z wawy do 3mista w kilka dni no i do peru pojechał
właśnie mi napisał ze dzisiaj (u nich jest poranek) na pustynię jedzie i nad ocean wrrrr qurcze ale mu zazdroszczę ja też chcę!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super prace ma 🙂 ja z mojej firmy to moge tylko a moze i az do Afryki leciec ale teraz to sie to nie uda...Ale Nasze Szczescie w brzusiu jest dla mnie najwazniejsze no i oczywiscie Moj Maz przyszly hehe 🙂
Wiecie co mi powiedzial ostatnio w sprawie kawalerskiego? ze jemu nie zalezy na tym wogole i ze chce spedzic ten wieczor razem ze mna i znajomymi w pubie 🙂 wiec wynajmiemy jakis pub i zaprosimy znajomych wszystkich i wiecie ja sobie z babami bede siedziec a on z kolegami 🙂
I tak mowi ze jemu w zasadzie to chodzi tylko o to zeby sie napic z kumplami pozadanie i nie ma znaczenia to ze jest to kawalerski a bede z nim razem bo to takie fajne a poza tym jestem w ciazy i byloby mi smutno...Hehe yyyyy szczerze? ucieszylam sie i popieram pomysl oczywiscie 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie boję się znam ten las bardzzo dobrze , a poza tym kto mondry w taką pogodę na spacer do lasu chodzi:laugh: :laugh: :laugh: a cherbati już się napiłam i cierpło ubrałam , nie wchodziłam w głeboki las tylko po ścieszkach wyjeżdżonych przez samochody chodziłam a tam to kleszczy nie ma, a chyba w taką pogodę to nawet kleszcze się pochowały:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka mi to bez roznicy bo i tak pic nie bede ani tancowac hehe :P pytalam sie go ostatnio co chce robic czy chce w domu jakas impreze czy cos no i on mowi ze chce razem ze mna w pubie wiec ja nie bede sie tutaj rzucac za bardzo :P
Poza tym moze i lepiej bo jego kumple z pracy to niezle swirusy sa (wiecie prawie sama mlodziez ok 20stki niektorzy nawet nie) wiec dzieki bardzo jakby mu mieli jakas striptizere zalatwic to chyba by mnie szlak trafil a wierzcie mi irlandczycy bawia sie ostro...
Poza tym jak dla mnie to to swietny pomysl bo wszyscy faceci przyjda z dziewczynami i bedzie naprawde fajna atmosfera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciemno znowu na dworzu, nic mi się nie chce idę poleżeć zobaczwe co na tv ,
anitek ty jak mój mąż do lasu ci nie wejdzie bo pająków się brzydzi , a zazwyczaj jest tak że tylko on w pajęczynę wpadnie:laugh: :laugh:
a ja piję soczek z warzyw ale jakiś taki niedorobiony, a z Foruny zawsze dobre były 😞
a my wcale nie mieliśmy kawalersiego czy panieńskiego kupiliśmy sobie dobre winko i tak we dwoje siedzieliśmy piliśmy i ... było miło 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...