Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No dobra Aaana wygralas :P ja juz sie nie smuce wlasnie sluchalam coco jumbo hehe :P swietna stronka mozna na niej znalezc chyba kazda stara piosenke 🙂
i za free posluchac 🤪
http://odsiebie.com/pokaz/732735---6eb0.html
tu akurat coco jumbo :P
no shrek3 jest dobry hehe chociaz nie widzialam z polskim dubbingiem pewnie jest jeszcze lepszy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂 juz wklejam
http://coochnia.blogspot.com/2008/09/okruchy-jabek.html
http://waniliowachmurka.blox.pl/2008/09/Crumble-jablkowe.html
http://www.rte.ie/food/2009/0414/warmapplecrumble.html
ja robie z tego irlnadzkiego przepisu...choc one prawie jednakowe sa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mamusie 🙂

Dopiero co wstałam i kawkę spijam 🙂 nie mam konkretnych planów na dzisiaj, jak brat zwolni łazienkę to idę się kąpać, potem pranie wstawię, zadzwonię do mamy i znowu nuuudy.
Wczoraj byłam u kumpeli na herbatce wieczornej i mówiła mi, ze w zeszłą niedziele widziała mojego eksLover'a na imprezie tańczył z jakąś grubą angielką (przecież on nie tańczy!) ehh..no i wkręciło mi się tak, że obudziłam się o pierwszej i zasnąć nie mogłam i męczyłam się do rana myśląc o debilu 🤨

Dzisiaj zupkę ogórkową z wczoraj dokończę..nie chce mi się nic nowego tworzyć 😉
Jai_Ho powodzenia w pichceniu 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe no i jeszcze przeczytałam horoskop na dzisiaj :

Nieoczekiwane problemy z otoczeniem bardzo źle wpłyną na Twoje samopoczucie. Dzień zapowiada się, więc dość niespokojnie. Większość Twoich działań narażona jest na niebezpieczeństwo pomyłek i strat. Dyskusje z partnerem nie są wskazane. Zakończą się Wielką Wojną Domową! Kłótnia popsuje Ci humor na cały dzień. Większość Twoich planów nie ma szans realizacji. Zajmij się wyłącznie sobą.

hehe..no to na pewno z domu się nie ruszam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka CandyMonka 🙂 ja tez siedze sama Moj pracowal wczoraj dlugo wrocil o 9-30 a do tego po klotni jakos tak nie chcialo mi sie za bardzo z nim gadac a dzis pojechal do pracy i wroci moze o 3ciej nawet nie wiem.
Wczoraj widzialam jak smarkacze ukradlu rowery od nas z osiedla zadzwonilam na policje mam nadzieje ze ich gdzies tam spotkali po drodze...co za gowniarstwo no brak mi slow bo to jakies dzieci byly.
Ja nie mam pomyslu na dzis procz jablek z kruszonka i bita smietana :P
cos pomysle jak Moj wroci bo i tak siatek targac nie bede :P
Co do horoskopu to ja w nie nie wierze ile to razy pisalo ze mam grac bo wygram i nic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie kawke wypilam to moja 3cia odkad zaszlam w ciaze :P ach jakos mnie napadalo na kawusie z duza iloscia mleczka 🙂
Synus doslownie cala noc rozrabial 🙂 ja nie wiem co on tam w tym brzusiu robil co chwile sie budzilam bo kopniaki hehe :P
a teraz spi :P No tak Mama wstala to on poszedl spac :P a zas znow bedzie podkopywal hehe :P ech moze moj wczorajszy humor mu sie udzielil i byl jakis taki nerwowy ze spac nie mogl :P
nie jem grzeska bo jakos nie mam ochoty na czekolade...sama nie wiem na co mam ochote wypadaloby cos zjesc ale po tej kawie jakas taka pelna jestem ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe no i jeszcze przeczytałam horoskop na dzisiaj :

Nieoczekiwane problemy z otoczeniem bardzo źle wpłyną na Twoje samopoczucie. Dzień zapowiada się, więc dość niespokojnie. Większość Twoich działań narażona jest na niebezpieczeństwo pomyłek i strat. Dyskusje z partnerem nie są wskazane. Zakończą się Wielką Wojną Domową! Kłótnia popsuje Ci humor na cały dzień. Większość Twoich planów nie ma szans realizacji. Zajmij się wyłącznie sobą.

hehe..no to na pewno z domu się nie ruszam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee.jak ten net mnie dobija..jakim cudem on wysyła moje posty po dwa razy 😮

Też nie lubię złodziejstwa Anitek, dobrze zrobiłaś że zadzwoniłaś na Policję! Zuch dziewczyna 🙂
Ale już dzisiaj dobrze z Twoim? Pewnie jak zje jabłka to już w ogóle słodziaczek się zrobi hehe 🙂
Szczerze to nigdy nie jadłam jabłek na ciepło, heh muszę kiedyś spróbować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba byc dobrym obywatelem hehe :P
A nie wiem jak z Moim:P chyba dobrze bo tam rano sie oddzywal ale wiesz bylam zla wczoraj wiec za bardzo nie mialam ochoty na rozmowe.
A jabkla to on tak lubi 🙂 a dobre sa bo probowalam jak narazie w restauracji wiec mam nadzieje ze mi tez wyjda dobre :P choc to tak proste ze chyba nie da sie nic popsuc po drodze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mówię ciołkom z którymi mieszkam (brat, znajoma) żeby wzięli na umowę, wcześniej taki miałam i śmigał super ale oni nie chcą. Ja nie będę brać na swoje nazwisko bo zjeżdżam nie długo i się nie opłaca 😉A na tym nawet filmów nie mogę ściągać buuu
Zauważyłam, że u mnie rozłącza się zawsze wtedy kiedy chce umieścić nowy post i piszę go po 10 razy hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez wlasnie :P ja tez mojego raz zlapalam dalam mu popalic i spokoj od tego czasu :P aby wiecie jak to jest gorzej pozniej czlowiekowi zaufac no ale to bylo pol roku temu wiec musze juz sobie dac spokoj :p zreszta sama sobie bylam winna ze mnie oklamal dla dobra sprawy :P
tak czasem bywa 🙂
choc jak dla mnie klamstwo jest klamstwem i tyle nie ma lepszego czy gorszego wole gorzka prawde niz slodkie klamstwa jak to sie mowi ;p
CandyMonka zanim wyslesz post kopiuj go i klopot z glowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...