Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wlasnie wrocilam z zakupow, cieple ubrania mieszczace brzuch 🙂). namierzylam sie ( nie nawidze tego!! 😠 )spodni ciazowych i jakos nie moge sie przemoc... za cholere mi nie leza. czeka zima w sukienkach 🙂)
czy Wam ta wysoka guma w spodniach tez tak przeszkadza? 😮 ( juz pomijam fasony bo to rzecz umowna do kazdej sylwetki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a tak na serio - to kazał mi jednak brać tą luteinę dowcipnie + nospa + końska dawka magnezu + żelazo bo jak chyba już wszystkie też mam anemię
+ wziął materiał na posiew- czy miałyście posiewy robione?? bo ponoć jest jakś bakteria która tam może siedzieć i właśnie takie twardnienie brzucha powodować - wyniki za tydzień Słyszałyście o czymś takim?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja moje spodnie ciążowe zakładam tylko jak gdzieś wychodzę bo faktycznie troszkę są obcisłe te pasy na brzusio, a i nogawki troszkę szerokie ale lepiej tak niż spodnie na gumce zamist zapięte na guzik i trzeba uważać żeby się bluzka nie podniosła bo obciach:laugh: ale też mam ogrodniczki są wygodniejsze ale też nogawki szerokie, ale przezyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi - szpital Swissmed w Gdańsku :P

Cloonej dorwał mnie jak siedziałam sobie później, po wizycie w kawiarni na śniadaniu i zaprosił do zwiedzenia oddziału

poszłam z duszą na ramieniu że będzie to co widziałm w państwowym szpitalu (czyli wiadra, miski - no rzeźnia, drące się z bólu kobiety itd syf po prostu) a tu szok 🤪

wszystko jak w porządnym hotelu personel sssuuuuuper miły - położna mnie od razu przejęła i zaczęła oprowadzać, pytać się jak będę chciała rodzić czy cesarkę sobie życzę 🤪 czy i jakie znieczulenie 🤪 pokazała salę porodową 🤪 wszystko było po prostu normalne + super nowoczesny sprzęt nawet blat na kt badają po porodzie maluszka jest podgrzewany!! żeby mały nie zmarzł

no i nie chodzi mi tylko o fajny wystrój tylko o ludzkie podejście - na koniec Cloonej mnie pożegnał, położna odprowadziła, uspokoiła - tu personelu jest więcej niż rodzących i na pewno będę potraktowana indywidualnie

cały czas jestem w szoku! już nie boję się porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JaiHo ja cały czas chodzę w sukienkach - jest milutko, cieplutko (chodzę w takich wełnianych) które kupuję w normalnych sklepach a nie dla ciężarówek tylko do tego rajstopy dla ciężarówek - takie z klinem z przodu żeby brzucha nie ściskały
dzinsy ciążowe też mam ale są niewygodne więc nie nosze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George powiadasz 😁 ja mam takiego w PL ten tutaj jest ok nie jest jakis porazajaco przystojny wiec latwiej hehe :p co do rzeczy ciazowych to jakas masakra...bluzki czy cos to ok ale spodnie to ja za cholerke kupic nie moge 😞 dopiero jedna pare mi sie udalo znalezc. One wogole mi nie pasuja jakies takie workowate a do tego zawsze za krotkie nogawki 😞 od zawsze miala z tym problem wiec nie dziwi mnie ze i teraz nic nie moge znalezc. Jak dla mnie mogli by robic 2 albo 3 dlugosci albo robic dlugie bo przeciez skrocic to nie problem...
Ech brak slow mowie Wam...Mam tez jedne po siorce z H&M i sa super 🙂 ale tu H&M jest w dublinie i nawet nie wiem czy maja sekcje dla ciezarnych...a morhercare to ma jakas mode przedwojenna a do tego ceny kosmiczne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana rodzic z gracja powiadasz 🤪 a to sie usmialam teraz :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Tutaj nie robia lewatywy wiec sobie pomyslcie jak jakis super doktorek sie pojawi hehe ☺️
ale coz wszystko ludzkie 🙂 ja w ciazowych chodze ale mam fajna gumke ze wogole nie cisnie 🙂 i sa wygodne 🙂
No moja klinika tez jest fajna wczoraj bylam na wizycie i sie okazalo ze ma 2latka a nie 3 caly sprzet nowy i wogole bardzo milo tam jest 🙂 mam nadzieje ze i porod bedzie mily hehe 🙂
Damy rade Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez smigam w sukienkach, teraz takich moherkowych i tak z chyba zostanie, bo jak mam sie uzerac z guma co mi przeszkadza z przodu a z tylu opada w dodatku one jakby wcale nie byly dopasowywane do sylwetek tylko wychodza z zalozenia, ze ma byc luzno i workowato... to ja juz wole zwykle dresy jak maja byc sopdnie 🙂)
aaana czy to jest prywatna klinika?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja tam na ta gume nie narzekam bo ladnie lezy ale nie cisnie 🙂 a patrzylyscie w sklepie takie sa same gumy ze moze sobie kupic normalne biodrowki i zakladasz taka opaske 🙂 jest mila bawelnania i nie cisnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana, tez ostatnio dostalam skierowanie na posiew na bakterie, chociaz nic mi sie nie dzieje, lekarz stwierdzil, ze warto to zrobic... poprostu wyeliminowac wszelkie zagrozenia i spac spokojnie.
Coprawda ja chodze rownolelgle do dwoch lekarzy i ta co byla ,,glownym" o niczym takim nie wspominala, ale teraz widze, ze on jest bardziej konkretny i dokladny i chyba przeniose sie juz tylko do niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał:
Hehe ja tam na ta gume nie narzekam bo ladnie lezy ale nie cisnie 🙂 a patrzylyscie w sklepie takie sa same gumy ze moze sobie kupic normalne biodrowki i zakladasz taka opaske 🙂 jest mila bawelnania i nie cisnie 🙂


ja mam taki pas i powiem szczerze ze nie wygodnie bo sie sciąga chyba ze kupiłam za duży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj podaja epidural w kregoslup pod kroplowka i szczerze nawet nie wiem czy komus nie podawaja hehe :P no i jestem za darmo i nie trzeba zadnych wnioskow wypelaniac tylko sie go ma...tutaj to normalne. Ech ja uwazam ze skoro jest taka opcja to czemu sie meczyc az tak bardzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana ja po tym co przechodze teraz wogole mysle ze porod dla mnie bedzie pikus... ale uwazam ze jest to jak najbardziej ok zeby wziasc znieczulenie. Poza tym tutaj jest taka ze wbijaja welflon w kregoslup i powoli sobie leci wiec nie ze znieczulaja kompletnie od pasa w dol bo przeciez przec tez trzeba...a jak boli to wiecej kropelek leci i spoko. Kolezanka po porodzie mowila ze woli 10razy rodzic niz w ciazy chodzic. Sala porodowa to taki przytulny pokoj nikt sie nie kreci masz swoja polozna i lekarza i tyle...
Ech to im trzeba przyznac opieke w ciazy jesli chodzi o podtrzymanie ciazy i problemy to porazka ale reszte jest na wysokim poziomie i nie slyszalam jeszcze od zadnej mam ktora rodzila tutaj ze cos bylo nie tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...