Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anitek sorki nie chcialam cie niczym straszyc. Pamietaj kazda ciaza inna i nie mozemy sobie wszystkich zlych rzeczy wmawiac. Jesli chodzi o bol brzucha to wiem ze moze pobolewac bo wszystko sie powieksza a o tych wiazadlach tez slyszalam ale dziwie sie tylko troszke czemu cie boli az tak bardzo mocno ze jak piszesz-zwijasz sie ??? Nawet po no-spie???? Bylas u lekarza wiec pewnie ok. Szkoda mi cie Anitek. Ja jeszcze nie wiem co to wiekszy bol brzucha i mam nadzieje ze tak zostanie. 😉 Titinka to tym razem na pewno juz gratuluje ci synka!!! Mi dzis lekarz przypomnial ze na 100 procent syn. hahahaha 🤪 A nawet jeszcze siusiaczka nie widzialam 😞 Bo te wyniki z tej amniopunkcji. Ja tez chce zobaczyc co tam ma moja kruszynka!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli i to tak ze nawet sie zwijac nie moge...Nospa paracetamol i magnez i nic nie pomoglo...no mnie wlasnie tez to zastanawia bo wierz mi ze zaczelam mysle ze moze srodek lozyska sie odkleja...to podobno straszny bol jest a jak sie odkleja srodek a nie brzegi to nie ma zadnych krawawien ani nic bo brzegi lozyska zatrzymuja krwiaka pomiedzy macica a lozyskiem...i wierz mi jak tak boli to mi przechodzi przez mysl ze moze to lozysko a nadal jest nisko...bo dzis lekarka sprawdzala choc ona twierdzi ze ma jeszcze czas... wiec ja tez czekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia ja robilam test 23czerwca do lekarza poszlam do mojego gina prywatnie 25czerwca ale jeszcze pecherzyka nie bylo i dopiero 3lipca potwierdzil ciaze 6sty tydzien. wyslalam papiery do ubezpieczalni i szpitala i oni sie ze mna skontaktowali w sprawie pierwszej wizyty ktora miala miejsce 14sierpnia. a to byl 12sty tydzien ciazy +2dni...oni usg przed 12stym tygodniem nie robia...bo twierdza ze jak do tego czasu nie poronisz to powinno byc ok. a jak sie dowiedzieli ze biore duphaston to po co na co i ze nie brac ale oczywiscie ich nie sluchalam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia ja nie jestem lekarzem ale czasem mam wrazenie ze wiem lepiej niz oni w tym szpitalu. Dostalam antybiotyk na infekcje nerek wtedy jak wyladowalam w szpitalu z tym bolem...a wynik moczu dobry, moj gin zrobil usg nerek i wszystko super.Antybiotyk wykupilam ale zaraz po powrocie ze szpitala zadzwonilam i umowilam sie z ginem ktory stwierdzil ze dobrze ze go nie bralam bo przeciez nie mam zapalenia ani nic a po co antybiotyk...Ech biedne dziecko juz i tak mi zal za kazdym razem jak biore nospe albo paracetamol ale normalnie to raczej nie dalabym rady funkcjonowac.
Aaana podczas ciazy moze sie pojawic w moczu cukier bialko lub krwniki biale dlatego sie powinno kontrolowac mocz czesto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał:
hm..., andzia ale mi nic ze strony układu moczowego nie dolega...


To nie chodzi o to czy coś dolega czy nie. Wyniki badania moczu są bardzo istotne, chociażby cukier, albo bakterie czy występują i wiele innych rzeczy.
Z tego co się orientuję w Polsce badanie moczu jest standardem co miesiąc przy wizycie.
Ja co miesiąc muszę robić krew i mocz. Dzięki temu wiadomo co spada, co rośnie, czy przypadkiem nie ma jakichś nieciekawych bakterii. Mi na podstawie wyniku badania moczu lekarz określił infekcję nie związaną wcale z układem moczowym.

Teraz będę miałą porównanie tych wyników, bo jutro rano odbieram a robiłam badanie w środkowej fazie swojej choroby. Zobaczymy czy moje przeziębienie wpłynęło na prawidłowe wyniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy to nie ja :P:P:P ja dzis zjadlam tylko jednego ☺️ ale do tego zjadlam chałwe 🙂
wlasnie czytalam sobie o wiezadlach oblych i wlasnie niektore mamusie pisza ze jest to bol ciezki do zniesienia trwa kilka godzin i puszcza...no ja tak wlasnie mialam...ech no coz trzeba sie przemeczyc podobno do 24tego tygodnia powinno minac...wiec przy czestotliwosci tych atakow (srednio co 2tyg) czekaja mnie jeszcze 2...jakos dam rade...najwazniejsze aby dziecku nic nie bylo ja poplacze poziwjam sie i bedzie ok :P ale tak mysle ze pewnie porod bedzie niczym skoro teraz sie tak mecze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja uwielbiam chalwe 🙂 kojarzy mi sie z dziecinstwem jak wszystko bylo na kartki a Tatko gdzies tam zawsze mial dostep do chalwy (chyba w peweksie) i taka wielka kostke przywozil a ja tylko z lyzeczka siedzialam i wyjadalam 🤪 a pamietacie gumy Donald??? wiele bym dala zeby taka gume jeszcze raz wlozyc do ust hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie sie wazylam i lacznie od poczatku ciazy pokazuje 2,5kg na plusie :P zobacze rano hehe :P teraz opita najedzona ale szczerze to mnie jakos nie bola te kg wrecz przeciwnie martwilam sie ze nie tyje a teraz sie cos rusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...