Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Mamusie co za okropna noc mialam 😞 😞 😞 powtorka sprzed 2tyg 😞 😞 obudzialam sie z MEGA bolem brzucha w dole brzucha i ostrym bolem przy miednicy w pachwinie calej...Nic nie pomoglo!!! ani nospa ani paracetamol ani magnez kompletnie nic! ale tak wlasnie juz wiem kiedy bede miala takie noce bo wczoraj co 30minut wc a ostatnio 2tyg temu bylo to samo caly dzien wc co 30min a w nocy ten sam bol 😞 😞 😞 bylam dzis na wizycie w szpitalu no i lekarz mowi ze to wiazadla ale nastepnym razem mam przyjechac na pogotowie bo oni chca sprawdzic co sie dzieje podczas tych boli...Lozysko nadal na dole i lekarz mowi ze do 32tygodnia ma czas! Ogolnie czuje sie tragicznie brzuch mnie boli a magnezu nie moge juz brac bo mam biegunke po nim 😞 Aaana ja tez tak mam jak leze to jest ok a tylko sie zaczne ruszac to za chwile boli brzuch i tyle mam z chodzenia 😞 ech szczerze? to ten bol co juz mialam w sumie 3razy z ostatniej nocy mysle ze porod nie moze byc gorszy od tego...Ja prawie mdlalam z bolu plakalam nawet o 3ciej w nocy stalam pod prysznicem pod ciepla woda i nic 😞 ech ja nie wiem czemu akurat tak musze to przechodzic 😞 😞 😞 a do tego strasznie martwie sie o dziecko! Ja tylko mam taki bol bo do tego dolacza sie panika 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my narazie nie robiliśmy odrębnego pokoju dla maluszka. Polecono nam aby przez jakiś czas dziecko było z nami, więc przygotowaliśmy miejsce w naszej sypialni 🙂
A mój piesek, cóż - może być z nim problem bo póki co nie chce wchodzić do nowego mieszkanka i to chyba dlatego, że boi się przejść przez przedpokój, tam mamy położony gres szkliwiony, a on jakoś się go boi 🙂 No nic jakoś będziemy musieli dać radę.

Nam i tak brakuje jeszcze wiele rzeczy, ale to bardziej takich pierdół jak solniczka, mikser itp. generalnie drobengo sprzetu i wyposażenia do kuchni. Ale jak to się mówi, nie od razu Rzym zbudowali i tak dużo zrobiliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 pozostaje mi tylko współczuć 😞 ja nie mam żadnych takich bóli, więc nawet nie wiem co to znaczy. Raz tylko od początku ciąży obudziłam się w nocy z powodu bólu brzucha w dolnej części, a po za tym to nic innego mi nie dolegało. Może jeszcze wszsytko przede mną.
Współczuję i trzymam kciuki, żeby szybko minęło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małalena mam nadzieje ze tak jest tak mi bylo szkoda tego dzieciaczka malego bo ja ruszac sie nie moglam plakalam i do tego nerwy a Synus pewnie biedny czul to co ja 😞 ale jak tak mnie bolal brzuch to kopal...wiec w tym bolu i tak znalazlam chwile zeby sie usmiechnac bo wiedzialam ze nic mu nie jest...
Ech naprawde chyba jestem z tych ktora stwierdzi ze woli 10razy rodzic niz chodzic w ciazy...Bo nie wiem czy porod moze byc gorszy od tego bolu zeszlonocnego...Ale tak jak powiedzialam dla Dzidzi wszystko! Dzis na usg pani znow powiedzila ze widzi sisiolka 🙂 wogole ucieszylam sie ze wszystko w porzadku jest z dzieckiem...Macice mam ok 2cm po pepkiem i za jakies 2tyg moze mi wyskoczyc pepek...czekamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 😘

Anitek współczuję Ci tych bólów!! Oby szybko sobie poszły!

Bób fajny masz ten pępek na wierzchu, ja mam go jeszcze głębokiego ale nie nie czekam w ogóle aż mi wyskoczy..może nie wyskoczy bo tak bywa 🙂

U mnie nud i zimno bo ogrzewanie się zepsuło 😞 od dwóch dni kombinuję jak tu do Polski po zwolnienie na cały miesiąc jechać, tylko kasy brakuje 😞 na zwolnieniu prawie nic mi nie płacą 😞 a do pracy nie chce już chodzić bo źle się czuję siedząc w domu a co dopiero pracując w tej cholernej fabryce 😞 Szkoda, że nie mam faceta który by mi pomógł! Postanowiłam, że jak urodzę na pewno będę się starać o alimenty, niech zapłaci chociaż za moje męki teraz!




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do dziecka - chciałam od początku żeby spałą w swoim pokoju ale ... parę dni temu noworodek mojej znajomej zachłysnął się podczas snu tą wydzieliną której ponoć jest sporo jeszcze w dziecku po porodzie i stracil przytomność - gdyby nie szybka reakcja rodziców to lepiej nie myśleć co by się stało. Teraz w szpitalu na obserwacji jest ale żyje ufffff. No więc stwierdziłam że chyba lepiej przynajniej na początku spać z dzieckiem (w pokoju nie łóżku) a najchętniej to bym ją jakoś pionowo na szelkach zawieszała żeby mi się nie zaksztusiła ! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana ja dopiero sie uspokoje jak bede w tych tygodniach ciazy w ktorych w razie jakis komplikacji dziecko ma szanse przezyc...czyli na irlandzkie warunki bedzie to ok 28smego tyg...choc oczywiscie zgadzam sie z Toba ze pierwszy trymestr jest najgorszy pozniej juz jest lepiej. No coz najwidoczniej taka nasza natura z tym bolem...Moze pozniej za pare tygodni bedzie lepiej...Ja tez mysle ze sie mecze od nerek troche bo mam piasek na nerkach a jak ten bol mnie nęka to boli caly brzuch zwlaszcza dol miednica i promienije do lewej nerki...Wiec moze to ma tez cos wspolnego z tym bolem. Wiesz co? odpoczywajmy duzo i bedzie lepiej 🙂 jestem dobrej mysli oczywiscie a Synus niech sobie tam bryka najwazniejsze zeby jemu bylo dobrze!!!
Malalena wspolczuje przeprowadzki ale za to na swoje mieszkanko 🙂 🙂 🙂 supppper gratuluje 🙂
Bob niezly brzusio 🙂 fajny pepek hehe 🤪
Moj jeszcze schowany choc bardzo plytki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc CandyMonka ciesze sie ze sie zdecydowalas na ten krok o alimenty uwazam zreszta pisalam juz wczesniej ze taki gad nie pownien sobie chodzic po swiecie beztrosko...a pamietaj nawet te 300funtow miesiecznie to jest przeciez cos a jak bedzie w PL to jeszcze lepiej...a wierz mi jak testy DNA wyjda ze on jest ojcem to i tak on musi pokrywac koszty badan...o paszport sie nie martw bo jestes polka wiec dziecko polski paszport dostanie bo musi a Ty i tak chcesz byc w Pl wiec on laski Ci nie zrobi!
No bezsensu w tej anglii z tym zwolnieniem tu moge byc rok na zwolnieniu i nadal mam 200e tygodniowo. Co prawda za mieszkanie placimy z narzeczonym 800e ale to tak jakby moj zasilek szedl na czynsz a reszte on placi bo przeciez do tego dochodza rachunki miesieczne + jedzenie + auto...No i na usg i prywatnego gina juz ok 1000e wydalam ale oczywiscie dla mnie dziecko jest wazniejsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana na razie muszę tu siedzieć, tzn muszę jeszcze popracować do 1 grudnia aby nic nie stracić chyba, że załatwię sobie zwolnienie do tego czasu i po prostu wcześniej zjadę do Pl bo każdy dzień tutaj to kolejne długi. Problem w tym, że jestem teraz na zwolnieniu tygodniowym tu i przez to nie stać mnie na bilet do PL, musiałabym wrócić na trochę do pracy aby zarobić czego strasznie nie chce. No i tak jak nie wrócę do pracy to ie zarobię na dłuższe zwolnienie..a jak wrócę to nie pojadę do PL bo nie będę mieć jak..kurde ja sama nie rozumiem co pisze...ciężko to wytłumaczyć hehe ale jestem w trakcie kombinacji może coś uda mi się wymyślić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana niecierpie muszyninaki 😞 😞 😞 jejkus az mi gesia skorka wyszla hehe :P no cos brzuch mi sie nie spina wiec ten magnez sobie podaruje. zamiast tego zelaza co mialam mam sobie wykupic saszetki i rozpuszczac w wodzie bo to tam jakies naturalne zelazo jest i nie jest tak ostre jak to co mialam...bedzie dobrze jeszcze tylko pare tygodni i ten bol tez powinien minac jesli jest on spowodowany naciaganiem sie wiazadel obłych...Damy rade Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie CandyMonka dlatego Ci mowilam zebys go atakowala o alimenty...bo z jakiej racji Ty masz popadac w dlugi a jakies smierdziel bedzie sobie tracil kase moze na piwko albo inne pierdoly...Niech wie co to odpowiedzialnosc poza tym nalezy sie to Tobie i Twojej corci i nie ma nawet o czym mowic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek i tak zrobię 🙂
aaana mój brat mi nie pożyczy.. 😞 ale co tam dość smutów jakoś to wykombinuję 🙂

Właśnie jem sobie kiełbaskę śląską z musztardą 🙂 nawet nie widziałam, że to takie smaczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...