Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc 🙂 🙂 🙂 witamy 🙂
Jak Ci sie podoba pomysl to moge dolaczyc Cie do tabeli 🙂 [img size=393]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabela-b849da6bcdb7d30c552841d0a711a916.GIF" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bób napisał:
ależ ja też nie znam


🙂 to może ja jakaś dziwna jestem, ale ja już chciałabym wiedzieć czy to chłopczyk, czy dziewczynka i kupować konkretnie pod pułeć, a w sumie to uniwersalne ciuszki mogłabym już zacząć kupować, tylko że jak ja już zacznę to nie wiem kiedy skończę tak się lubię rozpuścić z zakupami 😉 ....ale coraz ciężej jest mi się pohamować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bób napisał:
ależ ja też nie znam


🙂 to może ja jakaś dziwna jestem, ale ja już chciałabym wiedzieć czy to chłopczyk, czy dziewczynka i kupować konkretnie pod pułeć, a w sumie to uniwersalne ciuszki mogłabym już zacząć kupować, tylko że jak ja już zacznę to nie wiem kiedy skończę tak się lubię rozpuścić z zakupami 😉 ....ale coraz ciężej jest mi się pohamować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane brzuchatki 🙂 ale się rospisałyście normalnie20 stron do nadrobienia!!!!
super te ciuszki kupiłyćie,słodziutkie takie, ja narazie nic nie mam bo jakos sklepów z ciuszkami dziecięcymi nie mijam po drodze do pracy, ale liczę na wyprzedaże w grudniu to poszaleję na zakupach, a poza tym nie mam jeszcze miejsca na ciuszki dla dziecka 😞

mój pępuch to już prawie płaski i czasami strasznie boli,

Anitek za te żeberka to uduszę, chodzą za mną juz od kilku dni ale w"moim" miesnym dpiero w środę świerzutkie będą wiec muszę jeszcze poczekać, ale na samą myśl ślinka mi leci :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MisiaA a jakie pysznnnnne byly :P
Zrobilam w sosie barbeque 🙂 Mmmmmm :P no to do srody dasz rade hehe 🙂 a przed ciaza to nie ruszylabym zeberek :P
Co do pepka to mnie nie boli ale do 3dni czuje takie ciagniecie w srodku jak sie prostuje...kto wie moze juz niedlugo wyskoczy jak guziczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek tak właśnie dzisiaj myślałam żeby kupić może żółty rożek, a na jaki rozmiar kupujecie ciuszki, bo ja nie mam pojęcia, moja znajoma urodziła niedawno córeczkę ponad 4 kg i ciuszki jakie jej wcześniej okazały sią za małe 😞
Wózek to będzie największe wyzwanie, kompletnie nie wiem jaki wybrać, napewno będzie wielofunkcyjny.
A co do pępka to też mnie nie boli, tylko tak jak Anitek pisze ciągnie szczególnie jak leżę na wznak, ale jeszcze nie wyszedł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ja kupuje do 62cm mam tez kilka na 56cm ale z tymi ostatnimi zakupami wole poczekac do stycznia bo nie wiem jaka Dzidzia bedzie Moj jak sie urodzil mial ponad 5kg wiec musze miec to na uwadze:P ale jakos kupuje cos takiego wiesz typu spodneki sweterk to kupuje na 62cm czyli do ok 6,5kg lub do 5kg 🙂 co do wozka to ja kupuje taki : http://cgi.ebay.co.uk/Quest-TRAVEL-SYSTEM-CAR-SEAT-PRAM-in-30-COLOURS_W0QQitemZ230383620572QQcategoryZ66700QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m263QQ_trkparmsZalgo%3DSIC%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BIEW%252BFICS%252BUFI%26otn%3D11%26ps%3D63
ma w sobie doslownie wszystko 🙂 a wlasnie tego szukalam no i cena jest super 🙂 to sa wozki z niemiec ale wysylaja je na cala europe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to tak się obiadłam , że teraz to mnie boli brzusiu i niedobrze mi 😞 nie kupuje ciuszków bo tak coś we wnątrz mnie blokuje , nie wiem czemu poprostu mam obawy... ale nie mówie , że to źle jak ktoś kupuje, tylko ja mam takie głupie myśli...
piękne te wasze ubranka, ja też pewnie niedługo zacznę kupować 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Iwiokej nie swiruj hehe :P tak to jest jak Ci ludzie mowia naokolo ze nie wolno :P ja tylko czekam z wiekszymi zakupami wozek lozeczko itd. z tym wole poczekac do ok 30stego tygodnia 🙂
A takie ciuszki to wiesz wcale ich duzo nie kupuje tylko kilka 🙂
Jak juz bedziesz spokojna to zacznij kompletowac bo pozniej nie wyjdziesz ze sklepu hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona i Misia zabierzcie cytryne i noz 🙂 mamusie radzily :P:P:P bo mozna cytryne wcisnac i wtedy nie takie zle podobno 🙂
ech jak maczke ziemniaczana wypilam to i to dam rade wypic 🙂 ja zawsze jak mam cos zjesc albo wypic niedobrego to zatykam nos bo wtedy kompletnie nic nie czuje 🙂 i tez tak zrobie z glukoza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,

no, no.. widzę, że się nie nudzicie. Ja miałam dziś spadek samopoczucie (chociaż bez przyczyny) ale wizyta u mojego gin. mi poprawiła humor.
Dostałam słowa uznania, gdy po badaniu lekarz mi powiedizał, że" no... pięknie Pani macica urosła - już ponad pępkiem!" Ale się poczułam doceniona - chcociaż wpływu na to nie mam.
Pewnie już wszystkie czujecie kopniaki.
My już weszliśmy w pewne relacje: umiemy się uspać (trwa to ok. 20 min) i lubimy głaskanie po tyłeczku, który wystawiamy.
Oczywiście funkcjonuje już autorytet TATY - jak Tata przyłoży rączkę, to od razu grzeczniejemy 🙂
A ja nawet w środku nocy potrafię oczy w słup postawić, bo mnie dziecko kopnie, np. w pępek albo pod wyrostek.
Na codzienne humoki typu "Mamo, nie leżymy na boku, bo ja nie lubię" lub "Mamo nie siedz, bo bedę Cię kopać" już nie reaguję. Przyzwyczaiłam się. I wiecie co - dzięki temu, że Ono jest takie ruchliwe to wcale nie tęskni mi się do USG - czuję gdzie, co ma i co robi 🙂 I to mi wystarcza.
Odnośnie zakupów - to my jeszcze nic nie kupiliśmy - zostawiamy to sobie na ostatni miesiąc. Nie z przesądów, ani nie z tego, że te rzeczy nam się nie podobają, czy, że się nie cieszymy - bo cieszymy się ogromnie, ale z mojego pragmatycznego punktu widzenia.

Póki co nadal zostaję na L4, chcoiaż wstaję codziennie o 7.00 i kłade się o 23.00 - ale i tak nie mam czasu - mam zaległe, prywatne projekty, obowiazki domowe i przyjacielskie 🙂 Czuję się ok., tylko często łapię przeziębienia i bóle głowy.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...