Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Okey wezme dwie 🙂 Musze kupić zółte bo szlafroczek też mam zolty 😁 😁

a no i skarpetusie tez jakieś .... a ludzie a gaciochy jakie bierzecie ?? Bo ja sie zastanawialam nad tymi taki poporodowymi one sa juz z wkładka... [img size=150]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/818383804.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka no to sie wyspalam :P
BUZIACZKAA Gratulacje 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 super 🙂 mialas juz usg?
Bob na oko to wiesz... jak mozna wage dziecka podac na oko???cos to Twoje dziecko rzeczywiscie duze hehe 😉 no coz ja mam jutro to usg to dam znac w niedziele jakie wymiarki 🙂
Klaudia ja kupuje w aptece takie majtusie poporodowe a w szpitalu maja specjalne wkladki meeeega wielkie wiec mam nie kupowac nic od siebie...
co do ktg to tu pewnie dopiero w koncu ciazy zrobia...ja znow mam twardy brzuch choc nie wiem czemu bo nic nie robilam dzisiaj. Z ta roznica ze moj brzuch jest twardy i sie nie napina czy cos tylko poprostu jest twardy...
Co do badania na cukrzyce to powinno sie je miec miedzy 24 a 28tyg wiec Nikos glowka do gory ja tez mam to badanie dopiero za tydzien w czwartek a bede wtedy w 28tyg+1dzien. Tutaj wiele Mam mialo go ok 22tyg mysle ze to zdecydowanie za wczesnie...
zimno jak cholera :P co do wyprawy do Dublina to rzut beretem hehe 3,5godz w jedna strone nie tak zle 🙂 ja juz nie jezdze nigdzie w zasadzie. bo kiedy to co chwile gdzies bylam 🙂 teraz przyszedl czas na odpoczynek bo juz nie te sily i wogole wole byc na miejscu w razie czego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój lekarz nie zapomniał wyliczyć wagi za pomocą komputera tylko uznał że jest to nie istotne a w to ze trafił to mnie tak bardzo nie dziwy bo jego pacjentki to same ciężarne, na poczekalni same z brzuchami, do tego w szpitalu na położniczym oddziale pracuje i pewnie dlatego ma takie oko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie wiem co Ci powiedziec Bob poza tym skoro sprzet mial jakis przedwojenny nie wiadomo czy pomiary dobre wzial :> a na usg nie masz pokazane z pomiarow ktory to tydzien??? bo jak jak mam usg to pokazuje np nozka 22tydzien+3dni itd. bo to dziecko naprawde jest mega wielkie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob no te wymiary nie sa w zakresie 2tyg tolerancji...lekarz cos powinien sprawdzic ponownie...dziwne to wyglada!!! wymiary poiwnny byc + - 2tyg od daty porodu z okresu a u Ciebie to juz ponad 2tyg to jest...Moze rzeczywiscie mialas okres w pierwszym miesiacu ciazy albo cos...mozesz isc na ponowne usg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia86 napisał:
Okey wezme dwie 🙂 Musze kupić zółte bo szlafroczek też mam zolty 😁 😁

a no i skarpetusie tez jakieś .... a ludzie a gaciochy jakie bierzecie ?? Bo ja sie zastanawialam nad tymi taki poporodowymi one sa juz z wkładka... [img size=150]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/818383804.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />



Ja tez myślałam o tych majcioszkach, ale u nas nie wolno w szpitalu ich miec, wogole zadnych majtek po porodzie, a jak idziesz do kibelka to uda sciśniete bo masz sama podpaskę 😞

nie wiem czemu maja takie zasady .. 😞
kolezanka raz na obchodzie w tych majteczkach leżała to spory ochrzntus zebrała, wiec moze kupie takie do domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdenerowalam sie bo jest piatek Mariusz powinien wrocic predzej to napisal ze niestety jeszcze z 1,5godz sie zejdzie a jest godzine drogi od domu...szlak mnie trafia bo zawsze sie cos musi usrac w piatek!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob napisze smska z wymiarami i ktos je tutaj wpisze to sobie porownasz bo ja na forum pojawie sie dopiero w niedziele i to na chwilke a pozniej tydzien mnie tu nie bedzie :P Klaudia ma bojowe zadanie na nastepny tydzien 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mierzylam tetno Olafkowi bo zgupialam bo za pierwszym razem wyszlo mi 174 🤢 a teraz wyszlo 150 wiec jest ok hehe moze gdzies tam poszalal na chwilke :P a tetno wykrywa zaraz kolo pepka wiec ja nie mam pojecia w jakiej on moze byc pozycji teraz :P
co do majtek to mozna je miec tylko wlasnie takie specjalne zeby brzucha nie uciskaly...choc mysle ze to tez zalezy od szpitala...ja bym sobie nie dala...gdyby mi ktos kazal sciagac powiedzialabym ze nie i wszystko w temacie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...