Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja to się teraz zastanawiam czy przypadkiem nie wybrać sobie położnej im bliżej porodu tym bardziej się boję, że może jak nie zapłacę to się mną nie zajmą tak jak trzeba. Różne opinie słyszałam od koleżanek które rodziły. A Wy bierzecie sobie położną?
Od dwóch dni boli mnie pod żebrami, dzisiaj w nocy to z bólu się obudziłam i nieważne co boli zaraz myślę czy to nie przypadkiem poród się zbliża 😁 Chyba macica podniosła mi się do góry stąd ten ból 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj strasznie mi się ten brzuch podniósł do góry w 29 tyg i urósł jak na drożdżach, dobrze, ze ja przytyłam tylko 0,5kg 😉 aż nie chce mi się wierzyć skąd taki brzuchol 😆
iwiokej masz rację po porodzie wszystko minie 😉 a dodatkowo tyle radości z tulenia maluszka. Na samą myśl o trzymaniu maleństwa w ramionach zapominam o bólu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj napewno przyćmi nam wszystko, ja już szaleję ze szczęścia 😆
Poleciałam się zmierzyć i mam 96cm, nie pamiętam ile ostatnio było, ale chyba jakoś 91, eh no cóż nie ma co się oszukiwać, będzie coraz więcej 😁
Ja też przytyłam 8 kg i myśle, że to jeszcze nie tragedia, ale zobaczymy jak to będzie przez te ostatnie dwa miesiące 😉
Coś mi się oczy kleją do spania, a później w nocy spać nie mogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chodzę dość późno spać, tak po 24,a wstaję o 6, najpóźniej 8, ale ja zawsze krótko spałam, wystarcza mi 5 godzin snu, choć później w ciągu dnia czuję zmęczenie. Choc teraz dość często budzę się w nocy i zasnąć nie mogę, ale dobrze, że jestem na zwolnieniu, to mogę się czasami zdrzemnąć w ciągu dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam znowu co nadrabiac....
auto odebralam masakra chyba jednak sie zdecydujemy na zmiane
wlosy mam zrobione nareszcie 😁 mam swoja tabake 😎
ciasto upieczone i juz mam chyba dosc na dzis
moj maz poszedl wlasnie do pracy wiem mam pole o popisu komputer wolny, tv wolny 😁 ale i tak zaraz ide spac
Bób napisze w poniedzialek wymiary mojej malej bo mam wizyte

dobranoc brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej , ja dzis pierwsza, 🙂 chyba pierwszy raz 🙂
wpadłam sie przywitac 🙂 dzien dobry mamusie,
jade na 12 na wizytkę zobaczymy co slychac u Julki.
Za oknem słonko świeci i jest miło 🙂

Spałam dzis sama od 2 🙂 bo sciagałam kołdre z mojego i z fochem wyniósł sie do salonu na kanape hihi 🙂

to tyle z porannych newsów, do spisanka potem i SŁONECZNEJ SO BOTY :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamuski 🙂

My wstalismy dziś o 9 tej 🙂 zjedlismy sniadanko a teraz z męzusiem film ogladamy 🙂 Pozniej jakies zakupki z mamą w centrum no i tak dzień zleci. Ciekawe jak tam Anitka na USG 🙂

Widzę temat wagi wczoraj poruszony 😁 ja mam 11+ 🙂

Dodi jak wrocisz napisz jak tam Malutka 🙂

do zgadanka pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry 🙂
my dzis od 7 nie spimy bo tatuś wrócił z pracy po nocy i nie spał tylko mu sie na rozmowy zebralo :P
a dzis mamy za soba juz 2 sałatki, skonczenie ciasta,sprzontanko a teraz skonczylysy sie posilac :P i czas dalej szykowac dla gości

aaana tabaka to taki braz wpadajacy w bakłażan z lekka czekolada-ciemny zywy, mieniacy sie kolor rewelacyjny, ja zawsze robilam ciemny braz to na moich wlosach wychodzil czarny i mialam zawsze zbyt ciemne na ta tabake ale teraz mi juz tamte farby sie zmyly i mozna bylo w koncu zrobic cos innego

waga- 5,5 kg +

dziewczynki piszcie po wizytach jak wsze maluszki ja juz sie nie moge doczekac poniedzialku juz jej tak dawno nie widzialam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak popatrzylam sobie na to ile nam zostalo do porodow i tak wg wyliczen to ja chyba mam pierwsza termin 😲 czyzby mnie zostalo najmniej dni?? jasen ze to nie regula i ja moge tez isc ostatnia ale jakis azymut trzeba obrac 😉

z ostatniego USG wyszlo mi 01.02 :P



a wlasnie dziewczynki wklejam Wam link do sklepu z ciuszkami dla maluchow polecam sprawdzony!!!!!!!!sama tam kupowalam i rzeczy sa rewelacyjne i ceny wg mnie tez. ok srody maja byc slodkie body kocham mame kocham tate poogladajcie sobie
www.fifcio.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi fajna ta stronka 🙂 Hi hi no na to wygląda że faktycznie będziesz pierwsza 🙂 Ja pewnno po terminie urodze bo jakos narazie żadnych objawow nie mam 🙂 Ale to może i lepiej 🙂

Jedziemy dziś na zakupki może już coś na świeta upoluje :P Bo jak mam pozniej sie tloczyć w tych sklepach i jezcze te kolejki i grypa to masakra :/

Hm dzisiaj wołowe zraziki i pyzunie a na dokladkę jeszcze buraczki mnnniam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...