Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Mamusie!!!!!!!!!!!
mnóstwo tematów miałyście dzisiaj 🙂
a ja mogę Wam coś powiedzieć, nie pisałam wcześniej bo nie chciałam zapeszać, ale udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
niemogłąm w to uwierzyć, ale to jest prawda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/3754030/Trail/searchtext%3ESWING.htm
to jest ta chustawka i to jest 3w1 ze pozniej sciagam i jest takie siedzonko i jeszcze z tego mozna zrobic mini krzeselko dla dziecka az do 18kg 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tyle ze ja mam kolory inne bo takie jasne niebieskie i zielone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikos2010 moze faktycznie zbyt rozpiescilas swojego meza?? a juz wie, ze to jakby nie bylo jego ,,ostatnie podrygi", bo wkrotce dziecko bedzie nr 1 to byc moze nawet podswiadomie robi dziwne jazdy. 🥴

Co do pieluch to pampersow 1 kupilam dwa op. pozniej sie zobaczy jakie i jaki rozmiar dalej, w koncu jest to rzecz, ktora bez problemu mozna kupic w wiekszosci zwyklych sklepow w razie potrzeby, wiec chyba nie ma wiekszego sensu robienie jakis wielkich zapasow. 🙂

A hustawek, karuzel itp. jeszcze nie mam, tymi wydatkami zamierzam obciazyc osoby odwiedzajace Victorka jak juz sie urodzi 🙂) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai Ho może myslę ,że w tym właśnie problem, On czuje się pominięty bo coś wspominał,ze tylko te ciuszki przekładam,siedzę na brzuszku itp.

Iwiokej WIELKIE GRATULACJE:laugh: Łobuzico nic nie powiedziałaś ale to dobrze bo nie zapeszyłaś! Brawo,dzielna dziewczyna 🙂
Stres ogromny co? Ja pamiętam swój egzamin..brrr ale jaka wygoda z teraz śmigać autkiem.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to na poczatku jak tu przylecialam jezdzilam tylko jak bylam w PL na wakacjach i to wszystko ale tego sie nie zapomina zreszta ja jezdzilam od 15 roku zycia bez prawka :P
i egzamin dla mnie byl tylko jakas formalnoscia zero stresu szczerze to balam sie tylko i wylacznie teoretycznego hehe :P
no dobra Kochane ja uciekam od kompa bo jedziemy do sklepu po cos na kolacje bo glod sciska :P a jakos na nic co jest w domu oboje nie mamy ochoty :P no to do spisanka pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też jeździłam trochę bez prawka, ale to nie to samo ciągły stres, a teraz to pełen legal 🙂
a ja teoretycznego się wcale nie bałam bo miałam wszystkie pytania obcykane, tylko placyk mnie martwił, ale było super 🙂
teraz mogę sie z tego śmiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej gratulacje! Zuch dziewczyna!! 🙂

JaiHo - też jestem cały czas głodna bo jak za dużo (choć ostatnio nawet trochę to za dużo) zjem to .. ulewam! masakra
No i nareszcie ktoś wypowiedziałto co chcę już od jakiegoś czasu wykrzyczeć!!!! ja chcę znowu być sobą!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana 🙂) to widze idziemy ,,leb w leb" z emocjami i fizycznym cierpieniem 🙂. Staram sie nie marudzic, bo wiem, ze mogloby byc zawsze gorzej, tak wiec ogolnie trzymam fason, ale juz coraz slabiej mi to wychodzi 🙂)
Pociesza mnie tylko mysl, ze jeszcze tylko miesiac i moze urodze, a pozniej, zeby mial mnie szlag trafic to na zadna depresje poporodowa i cokolwiek podobnego sobie nie pozwole. 🙂) Praca z dzieckiem i nad soba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej moje gratulacje 🙂 widze ze wybierasz sie w moje strony :P

dziewczyny u mnie bol nie przeszedl 😞 boli coraz bardziej do tego jeszcze kłuje masakra!!!!!!!! no spa nie pomogla, prysznic tez nie!!!!!!!! jutro ide do mojej lekaarki to moze mi cos da na to!!!!! ide spac moze mi to pomoze!!

aaaaaa szpileczki juz dzisiaj widzialam ladne i moze sobie kupie :P

dobranoc brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...