Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej na poczatek GRATULACJE DLA NASZEJ DARUSI I SARUSI 🙂 🙂


Wszystkie juz powstały, ja pospalam co nieco, dzieki Anitku za rade z ciepłą butelką pod nerkę, troche ból mniejszy, kolka troche daje ale nie tak jak w sobote.
Dzis na 13.45 mam wizyte u nefrologa a na 19 u swojego gina.
Powiem Wam ze jak tak czytam ze kolejne lutówki juz są po to im zazdoszcze, jeszcze do tego napatrzyłam sie na te aniołki malutkie w szpitalu, stwierdzilam ze musze duzo łazić, a nie lezec na wyrze non stop, to moze jakos przyspiesze akcje.

Aaana powodzonka na wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dodi wiem ze to moze niewiele daje ale ja jak sie rozgrzeje to troszke lepiej...No i ja spalam na siedzaco tzn probowalam i to chyba najlepsza pozycja i bol szybciej mijal...ech biedna jestes 😞 jeszcze na sam koniec takie cos 😞
CandyMonka napisze do wszystkich hehe najwyzej pozniej mnie bedziecie gonic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał:
zombiee is back 😎

ciekawe czy jak się mała urodzi to też będą takie cykkle 2-godzinne jak teraz...? pobudka o 12 (tu zazwyczaj jeszcze nie śpę) 2(siku), 4(tu zazwyczaj już nie śpię) 6,.. jak tak to ja już wiem że dam radę :P


nie chcę cię przerażać ale mój cykl tak wyglądał jeszcze do niedawna. pobudka co dwie godziny ale idzie się przyzwyczaić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulek z checia bede wstawac hehe 😁

Dodi no tak to jest mi na pogotowiu powiedzieli ze sie rozciagam i tyle w temacie...i pozniej juz nawet nie jechalam do szpitala jak mialam atak...jeszcze troszke i minie wszystko zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie !!!!!!!!
ja 1 eske dostałam o 1:45 od Darusi, ale niestety spałam i nie słyszałam " Jadę rodzić odezwę się po"
też sie bardzo cieszę i Gratuluję Dasrusi, same widzicie jak to może przyjść nagle, tak że nie panikujcie i czekajcie cierpliwie na każdą z Nas przyjdzie pora 🙂
aja nie śpię od 5, ale przeczytałam sms'a jak już wychodziłam, bo dzisiaj byłą msza z okazji 1-szej rocznicy śmierci dziadka mojego M, a teraz to juz mi sie nie opłaca iść spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od jutra bede DONOSICIELKA 😁
hehe nie wierze ze to tak szybko minelo...po 20tyg bylo szybko ale po 30stym to juz wogole...ale tak ma byc :P
jeszcze troszke i bedziemy obserwowac marzec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie tygodnie lecą jak szalone 🙂
Dodi biedna, może juz dzisiaj lekarze coś na te bóle coś Ci pomogą, bo strasznie sie męczysz 😞
ciekawe jak tam Andzia, czy ktoś ma do niej nr?
aaana nie denerwuj się mężowi przejdzie jak zobaczy swoją córeczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej moze sie przespisz pozniej, trzeba odpoczywac 🙂 chociaz ja swierdzilam ze bede chodzic to szybciej pusci.

Kurde przeraża mnie to ze jeszcze moge w sumie za ponad 2 tyg.urodzic, ordynator bo tak zwanym macanku wczoraj swierdzil ze szyjka 2 cm zamknieta, wiec na mnie jeszcze pewnie dlugo nie pora. Na sali lezala ze mna dziewczyna która juz 10 dni po terminie z dziewczynka, i zadnyh oznak porodu, nawet po podanej oksytocynie nic sie nie rusza, Boze zeby u mnie tak nie bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi ja się boję tego samego bo u mnie oznak porodu jeszcze żadnych zeroo zerroo 🤨
Jak przenoszę dwa tygodnie to z lutówki będzie marcowa panna ehh..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak mnie straszyl lekarz ze ciezko mi bedzie ta ciaze utrzymac i donosic a tu prosze, 39 zaraz sie konczy a tu nic 😞 hehe

A wogole wczoraj w nocy zalałam sie mlekiem ale tylko z jednej piersi , cala koszulka byla mokra, wiec nareszcie sie cos pojawilo, chociaz moze Julka bedzie miala co jesc 🙂

CandyMonka ja juz sie nawet porodu nie boje, ale zdecydowalam sie na znieczulenie zzo, jak bylam w szpitalu to 3 dziewczyny znajome ze szkoly roszenia rodzily i wszystkie 3 wziely zzo, jedna urodzila w 3 parcia , bez naciecia chlopca 3930, druga tez chlopca trezcia ,dziewczynkę ale mówiły ze o niebo lepiej, i ze jak mozna to brac i sie nie zastanawiac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może później , a na razie to mam wielkiego lenia i nawet do łózka nie chce mi sie iść 😞
a wczoraj jednak nici z żądlenia 😞 bo M strasznie zmęczony wrócił z tej Wa-wy ja nie rozumiem każdego faceta ta Wa-wa wymęczy zawsze, prawda aaana 😁
ja też już bum chciała urodzić , przez te ciężkie noce i nie wygodne pozycje, a Dodi ja też właśnie obawiałam sie tego że przenosze, ale przy CC to sie nie da bo oni zawsze robią operację w zbliżonym terminie porodu, a najczęściej to nawet kilka dni przed 🙂 więc w tym temacie jestem spokojna, ale w Twoim przypadku to nie wydaję mi się zebyś przenosiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał:
DZIEWCZYNY DECYZJA : W CZWARTEK WYWOLUJA!!!!!!!!!



Anitek to super 🙂 jeszcze 2 dni 🙂 kurde nie spodziewalam sie ze bedziesz miala synka tak wczesnie 🙂 ale dobrze, warzne zeby wszystko sie dobrze skonczylo i najwarzniejsze jego i Twoje zdrówko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek no to teraz pewnie masz stresa na maksa ale super już w czwartek będziesz szczęśliwą mamuśką 🙂 🙂 Którego to będzie?

Dodi no jak mnie zacznie masakrycznie boleć to też wezmę znieczuleni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie licze 3dni hehe bo lekarz nie powiedzial o ktorej co i jak a polozna kiedys mowila ze oni na noc aplikuja ten zel...a nawet jesli by go w dzien zaaplikowali to ok 10godzin zanim sie rozwracie zrobi a gdzie tu reszta...
jutro mam badania wiec zobacza tez w jakim stanie jest szyjka. Modle sie zeby juz bylo jakies rozwarcie...
Lekarz mowil ze Maly kazdego dnia schodzi nizej a ja rzeczywiscie to czuje bo to taki dziwny ucisk nawet na odbyt...
Boze Moj Kochany szok...
wyniki moczu przyszly te dobowe i znow bialko poszlo w gore...ale mowia ze poczekaja do czwartku zeby ten 37tydzien sie zakonczyl na dobre.
No i powiedzieli ze na weekend Maly bedzie...
ale ja tez biore ZZO wlasnie mi lekarz wyjasnil co i jak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam badania wszystkie wiec zapytac o ktorej w czwartek ale Maz i tak wezmie wolne bo myslalam ze jak wieczorem zaczna to ze moze isc do pracy ale przeciez bedzie przy mnie pozniej tyle godzin wiec lepiej zeby czwartek wzial wolne...Jutro na pewno podadza mniej wiecej o ktorej chociaz z nimi to roznie hehe 😁 powiedza o 15stej a zaczna o 20stej :P
no ale niby na noc to aplikuja z tego co mi polozna mowila...
sie okaze wszystko 😁
kurde posrana jestem teraz 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajjj..tam Anitek nie bój się bedzię dobrze, zobaczysz jak to szybko zleci 🙂 Darusia tak się bała a dzisiaj już cała szczęśliwa i pisze, że warto cierpieć 🙂 🙂
Wiesz już przynajmniej na czym stoisz i jak to w miarę będzie. My tu biedne nic nie wiemy i czekamy w niepewności kiedy to heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...