Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj ... Andzia biedna nasza, kochanie jedź do nich i powiedz że te skurcze są dla Ciebie bardzo bolesne i nie dajesz rady w domku, nie daj za wygraną, muszą Cię zatrzymać, trzymam kciuki, żeby wszystko sprawnie sie rozwiązało i jeszcze dzisiaj żebyś juz miała przy sobie swoją kruszynkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Andzia a dawno temu wróciłaś do domku? Zastanów się czy nie lepiej pojechać z powrotem do szpitala, bo to poważna sprawa jak masz tak okropne bóle jak piszesz..
Zresztą nad czym się tu zastanawiać, jedź, powiedz że skurcze wróciły.. czasem tak jest że są skurcze a rozwarcie się nie robi i lekarze powinni Ci w tym momencie pomóc, albo masażem szyjki albo jakimś innym sposobem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po wizytach hehe :P kolezanka brzusia pomacala i pojechala 🙂
Mezus tez byl i zapomnial mi kanapek przywiezc hehe :P tak sie biedny przejal ta walizka i tym co ma przywiezc ze zapomnial.ale spoko zjadlam 3banany i jest ok 🙂
Andzia do szpitala jedz...poza tym czasem jest tak ze szyjka cisza a pare mocnych skurczy i rozwarcie odrazu..wlasnie Styczniowka tak miala zdazyli ja zawiezc na porodowke i juz rozwarcie o 3cm wieksze...
Darusia tez widze ze Cie meczy 😞
a co do jedzenia to ja pizze jutro zamowilam 😁
Iwiokej fotki super jak popatrzylam to zaluje ze ja takich nie mam 😞 i juz miec nie bede 😞 ech naprawde fajne 🙂
a dzieciom zawsze bedziesz mogla pokazac w formie w jakiej Nam pokazalas 🙂 z kropeczkami lub listkami hehe 🙂
Ja uciekam kapu kapu i nyny ciekawe jaka bedzie ta noc...
to dziecko znowu placze co chwilke 😞 tak mi go szkoda ciekawe czemu placze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po wizytach hehe :P kolezanka brzusia pomacala i pojechala 🙂
Mezus tez byl i zapomnial mi kanapek przywiezc hehe :P tak sie biedny przejal ta walizka i tym co ma przywiezc ze zapomnial.ale spoko zjadlam 3banany i jest ok 🙂
Andzia do szpitala jedz...poza tym czasem jest tak ze szyjka cisza a pare mocnych skurczy i rozwarcie odrazu..wlasnie Styczniowka tak miala zdazyli ja zawiezc na porodowke i juz rozwarcie o 3cm wieksze...
Darusia tez widze ze Cie meczy 😞
a co do jedzenia to ja pizze jutro zamowilam 😁
Iwiokej fotki super jak popatrzylam to zaluje ze ja takich nie mam 😞 i juz miec nie bede 😞 ech naprawde fajne 🙂
a dzieciom zawsze bedziesz mogla pokazac w formie w jakiej Nam pokazalas 🙂 z kropeczkami lub listkami hehe 🙂
Ja uciekam kapu kapu i nyny ciekawe jaka bedzie ta noc...
to dziecko znowu placze co chwilke 😞 tak mi go szkoda ciekawe czemu placze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po wizytach hehe :P kolezanka brzusia pomacala i pojechala 🙂
Mezus tez byl i zapomnial mi kanapek przywiezc hehe :P tak sie biedny przejal ta walizka i tym co ma przywiezc ze zapomnial.ale spoko zjadlam 3banany i jest ok 🙂
Andzia do szpitala jedz...poza tym czasem jest tak ze szyjka cisza a pare mocnych skurczy i rozwarcie odrazu..wlasnie Styczniowka tak miala zdazyli ja zawiezc na porodowke i juz rozwarcie o 3cm wieksze...
Darusia tez widze ze Cie meczy 😞
a co do jedzenia to ja pizze jutro zamowilam 😁
Iwiokej fotki super jak popatrzylam to zaluje ze ja takich nie mam 😞 i juz miec nie bede 😞 ech naprawde fajne 🙂
a dzieciom zawsze bedziesz mogla pokazac w formie w jakiej Nam pokazalas 🙂 z kropeczkami lub listkami hehe 🙂
Ja uciekam kapu kapu i nyny ciekawe jaka bedzie ta noc...
to dziecko znowu placze co chwilke 😞 tak mi go szkoda ciekawe czemu placze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zombiee is back 😎

ciekawe czy jak się mała urodzi to też będą takie cykkle 2-godzinne jak teraz...? pobudka o 12 (tu zazwyczaj jeszcze nie śpę) 2(siku), 4(tu zazwyczaj już nie śpię) 6,.. jak tak to ja już wiem że dam radę :P


Andzia biedulo Ty przecież w niemczech mieszkasz, nie? tam widzę jak w PL - męcz się aż padniesz z bólu!! ech.. zero współczucia i empatii ze strony lekarzy 😠

Anitek Ty pewnie też nie śpisz w oczekiwaniu na Olafka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieczoram mój strasznie mnie wkurzył aż się poryczałam ze złości(już drugi raz tego dnia - nie poznaję się!!) i nie odzywam się do niego jak nie muszę

teraz naszły mnie (trochę późno, cholipka) myśli że to już one way ticket, już nie ma opcji to pa kochanie znudziłeś mi się, teraz już jestem skazana..... 😞

co gorsze przez dziecko straciłam baaaaardzo dużo zawodowo i nie ma opcji żeby wrócić tak więc teraz to już na serio jestem skazana na męża czy chcę czy nie - trochę to przerażające!!! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂 no ja tak jednym okiem od 5tej ale ogolnie nocka spoko bo mialam drzwi zamkniete sama na pokoju cu miod normalnie 🙂
mialam jakis sen o Synusiu ale nie pamietam jaki 🙂
Ciekawe jak tam Andzia 🤨 ja nie wiem czemu oni ja wypuscili skoro szyjka moze sie rozwierac w bardzo szybkim tempie doslownie pare skurczy...No i ciekawa jestem jak Dudasia moze juz ma Malenstwo przy sobie 🙂
Madrak widze ze Ciebie tez lapie hehe 😁 kurcze jak sie zaczniemy rozpakowywac to wszystkie na raz 😁
Aaana nie denerwuj sie i nie mysl tak...wiem ze czasem taki mysli same przychodza ale mina zobaczysz 🙂
ja tez czasem mysle ze teraz macierzynski itd i ze tylko na Meza bede zdana ale Kocham Go ponad zycie i nie wyobrazam sobie zycia z kims innym i wiem ze Nasze wszystkie decyzje byly 100% trafne 🙂
Glowka do gory i prosze mi nie smucic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DARUSIA URODZILA O MOJ BOZE JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
GRATULACJE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂



JUZ WAM PISZE CO I JAK I ZAKLADAM WATEK!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj link
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_fireboard&Itemid=37&func=view&catid=7&id=219616#219616
i sms od Darusi
Z RADOSCIA INFORMUJE ZE DZIS 02.02.2010 O GODZINIE 6.20 NASZA KOLEZANKA DARUSIA89 URODZILA CORECZKE!!!
SARA WAZY 2600 I MIERZY 50CM. JEST SLICZNA I SSIE LADNIE CYCKA. POSZLO SZYBKO O 1WSZEJ POJECHALAM DO SZPITALA. ZDROWA JEST JAK RYBKA. JESTEM BARDZO SZCZESLIWA!WARTO CIERPIEC DLA TAKIEJ CHWILI!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Kochane jedzmy pizze 😁 😁 😁 😁 😁 Darusi text byl taki ze to jej ostatnia wieczerza i popatrzccie 😁 ale jaja siedze i sie smieje sama do siebie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy wtorkowo tradycyjne 2w1 🙂

Darusia - Kochana jeszcze raz bardzo gratuluje !!!! 🙂 🙂 😘

Noc elegancka, cała przespana 🙂 Poza siusianiem chyba ze 3 razy 🙂
Wczarj byl sex, schody, dlugie spacery, i jeszcze kapiel i zero ani pól skurcza nie mialam 😞 😞 Ehhh


Sypie sniezek u mnie...
ojej ale zazdroszcze tej Naszej Darii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia chyba wszystkie Was obudzila hehe :P bo widze ze wszystkie wchodza na brzuszka :d ale jaja 😁
a co tam!!! takie wiadomosci mozemy dostwac codziennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heej 🙂
Obudził mnie smsek od Darusi 🙂 takie wieści z rana mogę dostawać codziennie 🙂

Jak się cieszę,że już jest po 🙂 A jeszcze wczoraj pisała, że ma dość tych słabych skurczy i marzy o konkretnych. Czasami marzenia się spełniają 🙂

Anitek nie no serio trzeba zamawiać tą pizze 🙂 pamiętajmy 40cm 😁 szkoda, że nie zdradziła składników 😉

aaana powodzenia w swissie 🙂

iwiokej super te Twoje fotki!!! Bardzo podoba mi się ta co leżysz na wyrku 🙂 Sexy normalnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana powodzonka na wizycie daj znac po 🙂
Kochane a jak ja urodze w nocy to do kogo moge pisac??? zebyscie mi pozniej nie dokopaly ze Was budze o 2giej hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...