Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Mam smska od Mony124 "Hej co tam slychac? urodzila juz ktoras?ja dwa dni przeryczalam mala schudla do 2480,a mi piersi az krwawia, dzisiaj przytyla i jutro wychodzimy.Pozdrawiamy"


p.s. co do krwawiacych piersi bo ktos tutaj pisal ze po co nakladki na piersi...to Kochane macie odpowiedz po co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Klaudia proszę [img size=220]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_0161.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej jak mi szkoda Mony, ale co zrobić, takie uroki pierwszych dni z maleństwem..

A nakładki mam już wyparzone i spakowane do torby 🙂aby laktatora mi brakuje, ale to już M. kupi jak Mały się urodzi 🙂

Będę uciekała po malutku, bo umówiłam się z mamą, że wezmę ją i naszego psiaka Apsika i pojedziemy zobaczyć nad jeziorko, przy okazji piesio sobie pobiega, wariat jeden:P

Do późnej Kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrcze normalnie ne wytrzymam -cała się trzęsę- co za dzień !! czy to moje hormony ?? 😠

postanowiłam pójść na króciutki spacer z psem żeby w końcu trochę powietrza powdychać po tym siedzeniu w domu na antybiotykach. Już kończyłam krótki spokojny spacerek a tu na przeciwko mnie jakaś babcia z psem-amstafem idzie. Babcia jakieś 100lat, pies bez kagańca 😠 rzucił się na mojego, babcia szczęśliwie nie puściła smyczy ale przewróciła się i jechała za nim na brzuchu!! a ja niewiele myśląc musiałam sp....ć bo to było pod lasem, wokół żywego ducha i jakby pies nas dopadł to nie wiem co by było 😞
jak wróciłam to cała się trzęsłam i aż się poryczałam (a u mnie to raczej się nie zdarza) 😠

wyobraźcie sobie kaszlącą i zipiącą kobietę w 9mc jeszcze do tego w grubym kożuchu jak zwiewa....

Teraz już się śmieję ale gdybym miała więcej siły to wróciłabym do tej baby i normalnie pobiła za brak wyobraźni - jak taka staruszka może mieć takiego psa??!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś dziekuje bardzo za fotki 🙂 Sliczne zaproszonka 🙂
co do sexowania sie to my od tyłu albo jakos siadam na niego chociaż w tej pozycji jest mega ciezko 🙂 No ale masuje mi szyjkę wtedy bardzo dobrze 🙂 A od tyłu to ja sobie tak jak pies na czterech łapach 😁

hi hi hi :d śmiesznie bo jak Odyniec sie czuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana wyobrazam sobie co przezylaś. Ja mam owczarka niemieckiego kory bardzo nie lubi kotów w 7 mc jak bylam to mi wpadła pod auto bo goniła kota - na szczescie jej sie nic nie stało a kot sobie usiadł na drzewie i lizał jajka :P
A ja ledwo doczołgalam sie do miejsca zdarzenia wrrr

Ale zawsze sie zastnanawiam co takie stare baby albo dzieci robią z takimi psami :/ Ja nawet sily nie mam żeby ją utzrymać czasami a co dopiero babcia albo 10 cio letnie dziecko z psem wiekszym od siebie... Wrrr
A rodziców tych dzieci to bym powiesiła normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na serio wystraszyłam się o ...moje dziecko! jakby ten pies nas dopadł - jej... nawet nie wiedziałm jakie to silne uczucie i ile mam siły żeby biec i ratować Dominikę 🤪
też nie rozumiem ludzi kt mają takie psy i nie potrafią sobie z nimi poradzić - myślę że mają coś nie tak z głową

ale z drugiej strony to musiałam wyglądać komicznie - wielki niedźwiedź biegnący w lesie - dobrze że mnie myśliwy nie ustrzelił!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wrocilam hehe :P cisnienie wysokie no ale coz zrobic...Jeszcze max 2dni a pozniej wszystko zacznie wracac do normy.
Aaana babcie to bym jeszcze po glowie popukala...jak taka kobieta moze miec takiego psa a do tego bez kaganca 😠
Przeciez moglo sie Wam cos stac 😞
Co do pozycji to ja tez od tylu albo na lyzeczke albo tak ja na plecach a MOj bokiem przy mnie i aby nozki do gory hehe :P i tak tez jest super :P no ale teraz juz nici z sexu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Klaudia wielkie gratulacje za odejście czopa 🙂 w końcu sie doczekałaś pierwszych objawów 🙂
biedna mona nacierpi się w tym szpitalu, ale jutro do domku to bedzie spokojniejsza i lepiej zorganizowana 🙂
Dodi super że u Was wszystko oki i że jesteście w domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
My po zakupach, teraz czekam aż ziemniaczki się ugotują 🙂 mięsko dochodzi do siebie..zaraz będziem jeść 🙂

aaana przepraszam ale aż mi łzy poleciały ze śmiechu biedulko 🙂 Jak Ty to opisałaś! hehehe no nie mogę
Rozumiem Cię doskonale, że się przestraszyłaś. Ja też nie lubię tych psów i się ich boje. Moim zdaniem na takie psy powinno być pozwolenie, ktoś powinien sprawdzać kto je posiada! Teraz z pieskiem to tylko przed blok wychodź a najlepiej męża wysyłaj.

Co do nakładek na piersi to ja się będę kłócić i obstawać, że są niepotrzebne :P wystarczy dobrze dziecko przystawiać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonke a ja sie z Toba nie zgodze...poprawne przystawienie nie ma tu nic do rzeczy tak mysle bo dziecko tez sie musi nauczyc ssac i na poczatku ciagnie i probuje zlapac dobrze...zreszta przekonasz sie sama...choc oczywiscie zycze Ci zebys nie miala problemow wogole...no jak masz twarde suty to dasz rade :P moje sa mega wrazliwe zawsze takie byly wiec nie bede ryzykowac :P
Ktos Wyjatkowy My juz mamy 2lutowe Malenstwa 🙂 Sibi i Mona 🙂 choc urodzily w styczniu hehe :P
no i wyglada na to ze 2 Mamy wlasnie w tym momencie walcza na porodowkach no a ja powalcze w srode lub czwartek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek moje sutki jak najbardziej wrażliwe 🙂 a dziecko rodzi się z umiejętnością ssania, jego chęci i nasze starania i obejdzie się bez nakładek. Czytałam opinie położnych i logopedów o nakładkach, owszem pomagają ale np. na wklęsłe brodawki. Przy normalnych mogą dziecku zaszkodzić, nakładki to jakby proteza i dziecku trudno nauczyć się przy nich prawidłowo ssać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek ja niedawno rozmawiałam z kuzynką i ona też właśnie mówiła żeby próbować bez tych kondomów, bo wtedy dziecko nie czuje tak dobrze mamusi, a wykarmiła już 2 dzieci, wiadomo pierwsze dni są ciężkie, ale czemu nie spróbować, a poza tym jak pisałaś do CandyMonki to ja mam twarde suty i może mnie tak nie porani mała, a z resztą przeżyje i to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie akurat z tym nie zgodze...pomagaja wkleslym sutkom to fakt ale nawet przy normalnych mozna je stosowac...poza tym gdybym miala na to patrzec to smoczka dziecko tez nie powinno dostawac bo podobno zle wplywa na uklad zabkow pozniej...ech ja nie bede sie meczyc bo wiem ze jak tylko pojawilaby sie krew to zrzeygnowalabym z karmienia a nie chce. chce karmic ok miesiaca i dopiero przejsc na butelke. ale oczywiscie tutaj mozna by sie bylo przekrzykiwac do bolu hehe uwazam ze kazda kobieta wie co robi i to jest kazdej prywatna sprawa tak samo jak wybor metody marmienia czy tez pieluch 🙂
oby bylo tych poranionych sutkow jak najmniej wsrod Nas 😉
p.s. Iwiokej ja te nakladki bede stosowac tylko przez ok tydzien...a pozniej juz bede karmic bez jak sie sutki naucza 🙂
wiec nie uwazam zebym tracila cos tutaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym gdybym miala sluchac kolezanek to wiekszosc jest za nakladkami wliczajac moja siore ktorej ropa z krwia leciala i mowila ze jak Mala karmila to myslala ze ja rzuci do lozeczka i sobie pojdzie w dluga takie jazdy miala przez to...przykre ale tak niestety bywa 😞
no ale tak jak mowie kazda z Nas decyduje co najlepsze wiec nie ma sie co tutaj przekamarzac i przekonywac 🙂
Iwiokej niezle wziecie hehe 😁 zablokuj i tyle bo czasem oni zagaduja i jak przyjmiesz to wysyla sie wtedy wirus i moze niezle zamieszanie narobic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
ja wróciłam po ktg żadnych skurczy choc myslałam ze mam bo miałam twardniecia brzuszka troche. obok w gabinecie przyszła dziewczyna do porodu miała 4 cm rozwarcia i skurcze masakra co ona wygadywała hehe chyba nawet nie wiedziała co mowi az moja niuńka niespokojna sie zrobiła. jekjku az sie boje co ja bede wygadywała za głupstwa jak sie zacznie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...