Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Klaudia oni tez mowia ze lepiej znieczulenie wziasc. Widzie z tym stanem przedrzucawkowym jak dostane jakis wstrzasow podczas porodu to bedzie wazna kazda minuta a gdzie tu sie kluc i czekac 10min az znieczulenie zacznie dzialac...wlasnie o to chodzi ze wtedy czas jest wazny...Zobaczymy jak bedzie a moze moja szyjka sie tak ladnie przygotuje i cisnienie bedzie dobre dla mnie choc raz i wszystko bedzie ok 🙂
Kochane ja uciekam na sniadanko no i ktg beda robic wiec napisze pozniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana ja myslalam nad założeniem konta dla Dziecka ale nie oientowalam sie nawet czy da rade coś takie zdrobić. Za moich czasow byly takie ksiazeczki dla dzieci na ktore sie wplacalo pieniadze.Wiem ze jak wyplacalam z niej sianko po 18 latach to to byly grosze.

A zlota czy zrebra nie kupuje bo Dzidzia i tak nosic nie bedzie a napewno coś na chrzest dostanie jakis medalik.

Kupuje tylko ramkę z gliną zeby mu stopkę i nózke odcisnąć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana jak byłam w UK to tam jest tak fajnie, że każde urodzone tam dziecko dostaje od królowej 500 funtów na start a potem rodzice jak chcą to dalej wpłacają pieniążki na konto i dziecko po 18 roku życia może je wybrać.
Niestety jesteśmy w PL 🤨 chciałam założyć tu konto oszczędnościowe dla małej ale nawet jakbym wpłacała te 100zł msc to po 18 latach wychodzi tylko ok 21 tysiaków, hmmm nie wiem czy to się opłaca 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie inflacja większa niż % na koncie - chyba że by jakąś lokatę (ale nie jestem zwolenniczką lokat) a złoto teraz mega drogie więc też się nie opłaca kupować no nie wiem - musze wybrać się do dziadka - to jest mega mózg rodziny jeśli chodzi o ekonomię i inwestycje i z nim się skonsultować co będzie najlepsze dla jego prawnuczki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana to jak dziadzio coś Ci poradzi fajnego to podziel się proszę 🙂

dudasia 🙂 trzymamy trzymamy 🙂 powodzonka słońce!!!

Idę się ogarnę 🙂 Zajrzę do Was później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia nie mogę znaleźć już tej aukcji - gips taki okrągły, był róż lub niebieski. Ładna puszka i gips w proszku za 20 zeta. Ale wydaje mi sie że trochę przepaciłam bo potem w sklepie widziałam tańszy.

dobra też idę się ogarnąć! do później!!

Mamuśki dzisiejsze jesteśmy z Wami!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dudasia no to trzymamy kciuki 🙂 Oby to juz to 🙂

Darusnia mi się też juz chce mieć i urodzic no ale widzisz Maly sie zbuntował i powiedzial ze na mróz nie wychodzi 😁
Dzis w nocy nawet skurczy nie miałam :/ Ani pół, a bralam ciepłą kąpiel na wieczor.

Zazwyczaj tak jest że te co na pozniej maja termin wczesniej rodzą.

A ja sie tak niecierpliwie że Maly pewno sie urodzi ze 2 tygodnie po terminie 🙂

Aaana dzieki, rozejrze sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okey Mamuski ja zmykam do centrum 🙂 Muszę kupić papier do wizytówek na stół weselny.
Poznije skoczę na Stary Rynek na ulubione spagetti 🙂 i wróce 🙂
Jade z Mamuśka bo czasem jak mnie trzepnie to wolę mieć kogoś ze sobą 😁
No i jade autobusem zeby sie troche przejsc bo przecież muszę Syna zmobilizować 😁

do spisanka 🙂 Mam nadzieje ze jak wroce to juz któraś bedzie rozpakowana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie kochane dziewczyny...
Zaczął się WASZ miesiąc 😉 więc życzę szybkich porodów abyście wkrótce wszystkie tuliły swoje maleństwa...

POWODZENIA 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku Dudasia tez zaczyna??? 😁 ale jaja 😁
No to ciekawa jestem czy z okazji 1wszego lutego pojawi sie Male Cudo 🙂
ja sobie zabukuje czwartek hehe 😁 chociaz kto wie wszystko zalezy czy beda wywolywac jutro czy w srode. Powiem Wam ze nie zasne normalnie dzisiaj...bo jutro na obchodzie bedzie wiadomo...Moja siora znowu dzwonila do szwgara brata i on mowil ze dobrze ze nie czekaja do piatku bo z tym stanem to niebezpieczne jest i lepiej tak. I ze mam sie nie martwic bo Dzidzia juz jest gotowa 🙂
O Moj Boze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Anitek dobrze ze sie Ty chociaz pojawiłas bo juz umierałam z nudów. a powiedz Ty mi kochana bo tak sie ciągle zastanawiam czy to białko w moczu to bardziej jest zagrożenie dla Ciebie czy dla dzidzi? i to po porodzie zaniknie czy bedziesz musiała to jakos leczyć??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...