Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
e nic już właściwie jestem do takiego zachowania przyzwyczajona - tylko wygadać się chciałam - to już pomaga - dzięki za wysłuchanie - poziom wkurw.... opadł 🙂

Ach dziewczyny wy już za chwilę będziecie miały Maleństwa!! to cuuuuuuudoooooowneeeee!!!
Ciekawe jak wyglądają 🙂 - też cały czas się zastanawiam 🙂

Idę trochę posprzątać - może coś i u mnie się ruszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej 🙂

Był listonosz i przyniósł mi literki z Kubusiem Puchatkiem "NADIA" są śliczne 🙂 od godziny próbuję na nowo zainstalować oprogramowanie do mojego tel jak mi się uda to wkleję foty 🙂

Włączyłam sobie muze i się gibam na kanapie 🙂 Jakiś dobry humorek mam 🙂

aaana wiem, że zainteresowanie Twojej mamy może być męczące ale to nasze mamy musimy im wybaczyć 🙂 Ty pewnie też będziesz przeżywać narodzony wnuczków 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się 🙂 potem przykleję je na komodę przy łóżeczku, tylko dopiero jak je postawie bo nie wiem czy mi baldachim ich nie zasłoni 🙂 [img size=456]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/nadia.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
my po wizycie ginekologicznej 🙂
więc ponoć moja szyjka zaczyna sie powoli przygotowywać do porodu, ale to jeszcze długa droga, następna wizyta 10, ale 9 konsultacja w szpitalu na CC czy SN , ale to tylko formalność, ciśnienie małej super moje też 95/60
wyniki krwi ok mocz czyściuteńki 🙂
Andzia super 🙂 oby wszystko poszło sprawnie i bezboleśnie 🙂
anitek tobie również życzę powodzenia i szybkiego naturalnego rozwiązania bez żadnych komplikacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zjadlam :P
CandyMonka literki naprawde super hehe 😁
Iwiokej ciesze sie ze wszystko ok 🙂
no ja jakos ok 32tyg mialam szyjke badana i mowil ginek ze juz zaczyna sie zmiekczac itd. a jestem ciekawa co tam teraz slychac 😁
mieli dzis badac ale jakos im to nie wyszlo...no ale o tym badaniu mowila inna lekarka wczoraj...zamotani sa hehe :P
dzis z wrazenia nie zasne chyba :P
No i wlasnie co do brzusia Moj sie obnizyl juz hehe 😁 smiesznie bo jeszcze w piatek byl wysoko dosyc...Lekarz dzis zbadal przez brzuch i mowi ze Maly od piatku duzo sie obnizyl 😁 niezle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokej myślisz, że się obniżył 🙂 fajnie 🙂 heh
Ja też tak jak Ty 10 do ginka idę, mam nadzieję że niedługo po tym mała się pospieszy heh..Oby tylko nie w walentynki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny,

Jejku mamy już NASZ MIESIĄC 🤪 teraz ze strachu, że to LUTY chyba zacznę rodzić:P a tak serio to już bym bardzo chciała, bo czuję się fatalnie, jestem opuchnięta, psitka boli, a tu nic się nie dzieje 😞

Teraz proszę o kilka odpowiedzi:P zaczęłam czytać posty i mi net zerwało;
1) co z Dodi?
2) co z Andzią?
3) Anitek na co Cię szykują - CC czy na wywołanie i na kiedy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Net mi sie zacina 😠 Nikos ten sam problem mamy...ale to to tylko takie przenosne jest wiec cale szczescie bo gdyby w domu takie cos mialam to ... 😠
Martus beda probowac SN jutro lub w srode. Jutro rano bede wiedziec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos lap oklaska bo najmniej mialas :P
a tak wogole to wiecie co z Rozyczka???
ona miala ta cholestaze i miala miec CC ok 36tyg wiec juz powinna byc po...ale wogole sie nie pojawila ani nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek aż mi ciarki przeszły po całym ciele! Boże jutro może już będziesz tuliła Olafka 🙂 🙂

A Andzia? czyżby rodziła??

Z dniem 1.02 zaczęło się dziać:P

Aaana ja mam podobny przypadek ale ze... szwagierką 😠 cały czas dzwoni pyta czy już i to jest pierwszy powód dla którego szlag mnie trafia, a drugi to to, że ONA będzie miała urlop i bardzo chętnie Nam pomoże, a ja w kółko powtarzam pełna irytacji, że "dziękuję ale myślę, że sobie poradzę razem z Marcinem".
Ja poprostu chce być sama z M. i Igorkiem, a jak nie damy rady to wtedy sami poprosimy o pomoc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie dziewczyny macie racje, każda jest tak zmęczona i zestresowana w te pierwsze dni że nie ma ochoty na odwiedziny i krzątanie się obcej osoby w domu, myślę dokładnie tak samo i też chcemy być tylko we trójkę, a później zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znow dostalam kupke galopke... ciekawe czy to organizm sie czysci bo juz zelaza nie biore wogole wiec kto wie...no chyba ze to objaw zblizajacego sie porodu...zrzucilam 1,5kg ale to wazona bylam 5dni temu ciekawa jestem jaki teraz bedzie wynik 😁
wychodzi na to ze wcale tak duzo do zrzucenia nie zostanie :P
Martus mysle ze ok srody beda wywolywac. Chyba poczekaja az skoncze 37tydzien tak mysle. a jak w srode zaczna wywolywac to mysle ze dopiero ok czwartku urodze bo to dosyc dlugi proces z tym zelem z tego co mowil lekarz...jejkus boje sie bolu hehe :P ale Olafek wynagrodzi wszystko 🙂 juz jak czuje Jego gieluchny przed skore to nie wierze ze za chwile juz bedzie po drugiej stronie brzuszka i nikt sie nie bedzie ruszal w brzusiu :P
Dodi wrocila do domku zaraz napisze Nam co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc lekarz mowi ze zobaczy jak tam porodowka hehe 😁 wiec jak nie bedzie duzo ludzi to moze jutro wlasnie nie wiem...ech jeden dzien roznicy :P ale ok czwartku Maly juz bedzie 🙂
Ja wlasnie rozmawialam z Tata i On mowi ze te pierwsze dni tak sama z Mariuszem i Malym bez pomocy itd. ze moze jednak przyleca :P a ja aby powiedziala ze nie jestem pierwsza i ostatnia ktora bedzie sie zajmowac dzieckiem bez pomocy i ze ja bym wolala jednak aby przylecieli ok marca na co Tata powiedzial ze minus taki ze nie moga isc do siebie i bysmy wszyscy w jednym mieszkaniu a wiadomo ze to stres hormony szaleja hehe i ze ok ze przyleca w marcu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te scrabble wciągają strasznie 🙂

Plecy mnie rozbolały idę się rozruszam troszkę 🙂

Anitek do mnie też nie dochodzi, że jak urodzę małą to nikogo tam w brzuszku nie będzie..troszkę to smutne heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja już po obiadku i pół słoika nutelli wciągnęłam 🤪 to mnie trochę uspokoiło i teraz mam wyrzuty sumienia że tak się wkurzam na mamę - zabiorę ją jakoś w tym tyg na zakupy jakieś do sklepu dla dizeci - niech wybiera, kupuje przynajmniej będzie szczęsliwa a ja będę miała czyste sumienie
Widzę że dużo z nas ma problem z nadgorliwością - to trochę pocieszające. Nadgorliwość mamy mogę jeszcze jakoś zrozumieć i tolerować ale innych osób np teściowej czy jeszcze dalszych krewnych/ znajomych to już przesada!! współczuję Wam dziewczynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wszystkie mamy problem z pomocą hihihi.
U nas podobnie, ja mam świetne relacje z teściową ale nie potrzebuję pomocy. Mój mąż ma z nią delikatnie porozmawiać że przez pierwsze dni chcemy być sami, mam nadzieję że się nie obrazi. Bardzo mi na tym zależy.
Co do brzuszka ja mam bardzo nisko, do tego upławy gęste ale sama woda np wczoraj. W czwartek idę do lekarza to zobaczymy co się tam dalej dzieje 🙂
Ja mam termin na sam koniec lutego wiec jest was troszkę przede mną 🙂
Anitek może organizm ci się oczyszcza samoczynnie przed porodem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...