Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzieńdoberek 🙂 1 Lutego 🤪 🤪 🤪 🤪

Bób ale Ty ranny ptaszek jesteś 🙂

Ciekawe jak tam Andzia, jak coś to jestem pod telefonem i dam znać jak mi coś przyśle 🙂

My po śniadanku, właśnie pijemy herbatkę 🙂 Leżymy pod ciepłą kołderką bo mojej psince na bąki się zebrało i mieszkanie trzeba wietrzyć hihi 😉

Aaa wczoraj jako pierwsza ze względu na 37 tydz. na Szkole R. miałam ćwiczenia z parcia aktywnego 🙂 Babeczka przyłożyła rękę do mojego brzucha, złapała małą za główkę i kazała mi przeć mięśniami brzucha na jej rękę 🙂 Prościutkie to hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek 1 lutego 🙂

Widzę, że coraz więcej atrakcji się szykuję 😉 Ja po wczorajszym seksiku 😉 miałam skurcze od 1 w nocy do 5 rano. Nieregularne co prawda ale i w krzyżu bolało cały czas. Termin niedługo , więc mam nadzieję, że to już się coś zaczyna dziać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczyny 1 lutego!! 🤪 to już nasz miesiąc 🤪 !!

Dzisiaj nie jestem zombiee bo spałam 6 godz non-stop!!:laugh: 🙃 :laugh: jakie to niesamowite uczucie - wyspać się 🙃
Bób z chęcią oddam Ci tytuł 1go zombiee 😉 :P


Madrak Ty już masz tylko 1 dzień do terminu!! aaaa

Andzia 3maj się dzielnie!

CandyMonka SR widzę że się przydaje - testeś już gotowa teraz tylko rodzić!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana ja Ci się to udało? 🙂 6 godzin!! Zazdroszczę 🙂

Powróciłam do słodyczy, doszłam do wniosku że i tak nie schudnę do porodu więc po co się męczyć 🙂
Właśnie ciastka holenderskie i Nutella poszły w ruch 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane!!! wlasnie byl lekarz i jutro lub w srode beda wywolywac porod...A ja teraz siedze i mam lzy w oczach...mowil lekarz ze dziecko moze miec tam jakies problemy z racji tego ze bedzie ok 37tyg skonczonego ale ze zazwyczaj nie ma problemow. Mowil tez ze zwieksza to ryzyko CC dlatego ze bedzie to wywolanie porodu ale mam sie nie martwic! ale jak tu sie nie martwic 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek no ale powiedział, że zazwyczaj nie ma problemów i tego trzeba się trzymać. Będzie dobrze kochana, dasz radę zobaczysz 🙂 za 2dni zapomnisz o wszystkim bo będziesz miała już swojego Olafka w objęciach 🙂

Agnieszka, dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka - melisa + rennie + odetkany (w końcu po 2 tyg!) nos 🙂 i masz sen jak u niemowlaka 😉

Co do psich bąków - na początku karmiłam mojego psim fast-foodem tj chapi, pedigree, frolic itp i było strasznie - puszczał takie baki że nawet raz goście z tego powodu wyszli!!
Jak weterynarz usłyszał czym go karmię to dostałam mega opr.. że psa męczę i że sama mam codziennie jeść w McDonaldzie i zobaczymy jak się będę czuła 😞 kazał mi przejść na droższą ale zdrową karmę - najlepiej firmy Hills - i faktycznie jest super! i bąków ani problemów nie ma 🙂 Polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana moja ma już za słabe ząbki na suchą karmę 🤨 Na śniadanie dajemy jej pasztetową a na obiadek jakieś gotowane mięsko, ale obczaje na necie tą karmę, dzięki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie!!!! 😉 ja juz jestem w domku. szpital zaliczony pojechalismy o 6 rano bo skurcze coraz bardziej sie nasilaly. Zrobili mi pol godzinne KTG,USG,i badanie dopochwowe. Wiec tak. Dziewczynki kochane z tego wynika ze dzis lub w nocy zostane mamusia!!!! Czyli jestem nastepna 🙂 Skurcze sa ale rozwarcie dopiero na 1 palec czyli poczatek wiec zaproponowali mi powrot do domu. Dostalam czopki przeciwbolowe ktore zaraz powinny zaczac dzialac bo mija poltorej godzinki. Jesli nie bede umiala wytrzymac z bolu lub odejda wody to mam zaraz przyjechac a jesli dam rade to na 17.00. ☺️ Strasznie sie boje dziewczyny. Ale faktycznie- te bole rozroznicie na pewno. Nie da sie nie zauwazyc, 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo Andzia moze sie rozpakuje z okazji 1wszego 😁 tak na powitanie 😁
Agnieszka dziekujemy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
no i tak wogole wczoraj dzwonila siora ktora rozmawiala z szwagra bratem co prawda pediatra ale ma pojecie co i jak i mowi ze lepiej zebym wziela sobie znieczulenie ZZO bo wiekszosc takich porodow wywolywanych konczy sie CC w takich tygodniach ciazy i do tego z tym stanem przedrzucawkowym i ze zawsze w razie czego juz mam znieczulenie podlaczone a tak to czasem wazna jest kazda minuta a wiadomo ze zanim znieczulenie zacznie dzialac to minie jakies 10minut.
no i tak mysle ze ma racje. I ten lekarz dzis mowil to samo. Dodal ze juz nie beda patrzec na wyniki tej 24godzinnej zbiorki moczu bo test paskowy wczoraj i rano pokazal ze mam wieksza obecnosc bialka wiec 24godzinny mocz na pewno bedzie z bialkiem. Mowil tez ze sprawdzi co i jak na porodowce jak bardzo zajeci sa i wtedy podejma decyzje kiedy dokladnie. Ale mowil tez ze raczej da rade poczekac do srody do tego 37tyg bo z tym stanem to jest tak ze jest ok ale moze sie pogorszyc w kazdej chwili nagle i wtedy bedzie juz gorzej ze mna...a tak to jest jeszcze w miare "na chodzie" zeby rodzic...wstrzykna zel po 6godz sprawdza i znow wstrzykna i znow sprawdza i przebija worek z wodami no i porod. Mowil ze to dosyc dluga droga ale dam rade...a ja sie trzese ze strachu i obawy o Malego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy poniedziałkowo nadal 2w1 🙂

Dzisiaj nocka prawie jak z bajki bo bez skurczy ale za to 3 razy sikanie bo wypiłam 1,5 L wody przed snem 😁
Oprucz tego samopoczucie zaje *** wiec pewnie przenoszę do marca 🙂

ANDZIA TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE ! WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE I SIE NIE DENERWUJ !! 🙂 JAK JUZ COS BEDZIESZ WIEDZIEC DAJ NAM ZNAC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia strasznie się cieszę 🙂 🙂 🙂 jak super będzie kolejna mamuśka i to już dzisiaj 🙂 🙂
Kochana trzymamy kciuki aby wszystko poszło szybciutko i jak najbardziej bezboleśnie!!!!!! Jesteśmy z Tobą myślami 😘
😘

aaana ale ta karma ma cenę ...ooo mamooo 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia no to super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Trzymam kciukasy mocno mocno 🙂
kurcze ja jak dobrze pojdzie w srode lub czwartek 😁 ojejku mam takie mieszane uczucia strachu radosci normalnie SZOK!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje dziewczyny za mile slowka. 😘 Jestem strasznie zmeczona bo wcale nie spalam ale te skurcze sa straszne 🥴 W kregoslup ida okropnie!!!! A co bedzie pozniej???? Wiecie co nie myslalam ze moge byc nastepna ale co zrobic. Anitek to ty tez na dniach bedziesz mamusia!!! A moze wiecej sie rozpakuje w jednym czasie???? 😉 :laugh: Dziewczyny trzeba byc przygotowane na wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej co tu za wiesci z rana 🙂
Anitka nie martw się na zapas bo nerwy teraz do Twojego stanu nie są wskazane. Jesli Cie to uspokoi to lepiej weź to znieczulenie. Ja chce rodzić bez - ale jak ostatnio dostalam skurczy to sie zastanawialam czy dam rade.
Olafek jest już na tyle donoszony że porradzi sobie sam 🙂 I mowie Ci sie nie denerwuj 🙂 Trzymam kciuki za Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...