Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jeszcze nie poszlam bo z Mezem gralam w domino online :P
Klaudia jeszcze troszke 😁 dasz rade 😁 pomysl ze Fifi bedzie z Wami 🙂 jejkus jak ja sie doczekac nie moge :P No i dobrze ze u Dodi lepiej 🙂
Syla dziekujemy bardzo 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? gdyby nie te dwie CC niezaplanowane u Naszych Lutowek to bysmy dotrwaly do Lutego 😁 ja nie moge 😁 ale jaja :d
ciekawe jak tam Martus ze swoja szyjka 😁 a raczej jej brakiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm własnie wybieram sobie czapkę 🙂 Podoba Wam się ?

co do biustu hm nie wiem bo ja jak patrze na siebie to mi sie wydaje że mi nic nie urusl no ale sanik mowi za siebie 🙂 Z "B" mam chyba " C" nie wiem bo kupuje te staniki z chińską rozmiarówką 😁 [img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/czapa-49bfc7104458acbc267a596905344564.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia czapa dobra hehe 😁 lubie takie :P
a co do cycochow to ja mam duze "c" lub "d" zalezy gdzie kupuje...ale mam wrazenie ze nie rosna juz choc podobno po porodzie powiekszaja sie masakrycznie...dlatego tez stanika do karmienia nie kupowalam jeszcze. Siora ,mnie ostrzegala bo jej byly za male i musiala nowe kupic :P
ale po jakis 2tyg juz nosila te co byly malawe aby te pierwsze 2tyg takie cyce dostala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no moje balony są przeolbrzymie..mam nadziję, że szybko spadną 🙂

Kludia czapka super, ja mam bardzo podobną tyle że szarą i 'uszka' są troszkę krótsze 🙂 ale cieplasno w niej

Anitek ciekawe czy któraś przenosi do marca hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka tak to widzisz jest ja swojej psitki nie widzialam ohohohohoho kupe czasu :P
wlasnie byl lekarz na obchodzie i mowil ze cisnienie skacze bialko wzrasta w moczu i ze jutro robia badanie mojej szyjki itd. i beda mnie przygotowywac zeby juz pod koniec tygodnia wywolac porod...No to juz mam kupe galope na sama mysl o tym 🤪 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak córcia trzy kilo a resztę 20 mamusia ma w postaci tłuszczyku hehe

Anitek no to kurcze nie dziwie się, że masz galopkę po takiej wiadomości 🤪
ale fajnie już za tydzień w niedziele pewnie małego będziesz już tulić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze bialko w moczu zacznie spadac...jest szansa hehe 😁
kurde szczerze???wolalabym zeby Maly zaczal wychodzic wtedy kiedy bedzie gotowy a podobno indukowane porody bardziej bola 😞 jeszcze o tyle dobrze ze tu zel wstrzykuja a nie jakies kroplowki...no ale boje sie tez wyciagania czopa sluzowego bo podobno boli to baaaardzo mocno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Anitek też bym się bała, że taki wywoływany może bardziej boleć. No ale tam nie ma problemu ze znieczuleniem co nie 🙂

aaana dzięki, ja też jakoś sobie nie wyobrażam dzidzi w środku heh..szkoda, że nie mamy przezroczystych brzuchów 🙂
ostatnio chyba Ty właśnie dałaś fajny link z filmikami i tam troszkę można podpatrzeć jak te nasze szkraby są zwinięte biedulki heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czytam o tym zelu i jest to najmniej inwazyjna metoda indukowania porodu wiec to naprawde duzy plus ze zelu uzywaja.
Jakies tam powiklania moga byc no i zwieksza sie czestotliwosc CC ale Wam powiem niech sie dzieje co ma sie dziac najwazniejsze zeby z Malym bylo wszystko ok no i zeby mi nic sie nie stalo...Bo jak czytam o tym stanie przedrzucawkowym to odechciewa sie naprawde.
No mi wlasnie poloze na mowila ze ZZO jest wskazane w moim przypadku ze wzgledu na cisnienie...ale jak sobie pomysle ze nie dosyc ze porod wywolywany a do tego ZZO ktore pewnie zakonczylo by sie porodem prozniowym to strasznie boje sie o Olafka!!!zreszta zobaczymy jak sobie poradze moze dam rade trzeba w to wierzyc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana ja tez wlasnie jak tutaj patrze na te Dzieciaczki to sobie mysle jak to jest mozliwe ze z plemniczka rosnie takie CUDO!!!
co do linka to naprawde super a ja teraz bo nalozeniu nowego systemu nic nie mam w zakladkach a takie fajne linki mialam 😞 ech zalamie sie jak fotek nie odzyskam naprawde...Mam tylko kilka na poczcie swojej i to wszystko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek to, że dasz rade to jest pewne!!!!! 🙂

aaana jest to cuud 🙂 piękny!!
dopiero teraz jak sama jestem w ciąży tak naprawdę dotarło do mnie, że ja też u mojej mamy w brzuchu byłamm.. dziwne to heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...