Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eh nie martwie sie w sumie tylko jakieś poddenerwowanie czuje cała tą sytuacją. Wkurzam sie dlaczego to jezcze nie teraz :/ Esz aż zla jestem na siebie 😞 i przepraszam Filipka ze tak mowie 😞 Ale mowie mu cały czas ze Rodzice chcą aby juz wyszedl 🙂 Eh nieusłuchany juz od łona matki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dotarłam do domciu..

Ginek mnie zbadał,szyjka 2cm ale zamknieta,zrobił wymaz na paciorkowce,wyniki ogólne mam dobre.

Synuś waży 2941g:laugh: jeśli urodzę w terminie będzie miał między 3500 a 4000g 🤔

Ginek zasugerował bym rodziła 15-go lub 23-go lutego bo On ma wtedy dyżur i mi pomoże 🙂

A na koniec powiedział "Ewka,sperma męża najlepsza,noooo to wiesz co masz robić":P

No cóż zalecenie lekarza...heheh
Jednak dla pewności,tydzień z tym sexem poczekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

GRATULACJE DLA MONY 🙂 ŻYCZĘ DUZO ZDÓRÓWKA I SZYBKIEGO POWROTU DO FORMY 🙂[color=#008000][/color]


Wpadlam bo mój M. spi, pojechal na zakupy, zrobil obiad i teraz kima, ja tez chcialam ale nie usnelam 😞

Klaudia nie martw sie ze sie nic nie dzieje, u mnie tak samo nic 😞 juz sie nie przejmuje tym , ale dzis tak mała sie ulozyła ze płakałam z bólu wsadzila nózię pod żebro i tak kilka godzin a mnie bolało i nie moglam miejsca znalezc.

Tak sobie mysle ze jakby mnie teraz poród zlapal to kiepsko, nawet sily niemam nosa smarkac a co dopiero przec dzidzie, wiec niech siedzi jeszcze az sie mamie polepszy 🙂

dzwonilam do swojego gina, i nie kazał mi robic badan krwi i moczu, bo skoro chora jestem to wyjdą zle, czy któras tez tak miala ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamuśki,

nadrobiłam o czym dziś cały dzień skrobałyście na forum:P
Tylko nie bardzo mogę skumać gdzie jest w końcu Nasz Anitek - dom czy szpital?

Dziś zaczynam 38 t.c. 🙃 normalnie aż trudno mi w to uwierzyć:P

Ja też po wizycie u gina, Mały waży 3160 gram 🙂rośnie chłopak z czego ogromnie się cieszę 🙂 a tak poza tym reszta bez zmian - czyli szyjki brak, rozwarcie na 1,5cm. Gin mi powiedział, że mogę teraz robić wszystko to czego moja dusza pragnie:P

Widzę, że wszystkie chore, mnie też gardełko boli, ale już od ponad miesiąca bierzemy z mężem Rutinoscorbin 🙂

Biorę się za sprzątanie, a jeszcze sernik obiecałam mężulowi, ale nie wiem czy dam radę..

GRATULACJE DLA MONY!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na pewno są leukoyty wysokie, i krwinki biale bo one są odpowiedzialne za walkę z bakteriami czy jakos tak 😉 😉 :P

Kurde mała znowu przyjeła dziwną pozycję, lewa strona wydeta a praa prawie płaska hehe, nudzi jej sie a mamusie boli.

Widze ze w piatkowy wieczór słaba frekwencja jest, ja powoli tez zmykam moze cos w v bedzie, i czas tez na herbatke z sokiem,miodem i cytrynka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja 🙂

ale padnięta jestem masakrycznie! nabiegałam się tyle po mieście, że ledwo siedzę. kilka razy orła bym wywynęła przez te odśnieżone chodniki. 300tyś miasto a nie ma komu ich odśnieżyć 😠 😠 😠


[size=4]MONA gratuluję maleństwa życze szybkiego powrotu do domku i na brzuszek!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie, witam w sobotni poranek 🙂

przede wszystkim [color=#FF0000][/color][size=4]WIELKIE GRATULACJE DLA MONY, DUŻO ZDRÓWKA DLA NIEJ I MALEŃSTWA[size=3]


nockę miałam tragiczną, nie wiem czy się stresuję tym co było na ostatnim badaniu czy może bo tej nos-pie mam takie problemy z serduchem, jak leżę to powietrza złapać nie mogę 😞 (ponoć jest to jeden z efektów niepożądanych brania tego leku, i nic dziwnego bo przecież serce to też mięsień )przez całą ciążę wzięłam może ze 3 nos-py a teraz kazał mi brać 3 razy dziennie 🤔

no dobra ale dosyć tego stękania , teraz jest już lepiej, życzę wszystkim miłego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy sobotnio 🙂
Nadal 2w1 🙂 Chociaż w nocy myslalam ze moze uda mi sie już pojechać 🙂 Ogolnie wczoraj wziełam gorącą kapiel z żółtą kaczuszką iiiii miałam skurcze w nocy ale nie aż tak mocne i nie trwaly dlugo. Maż o 24 przyjechal z pracy i ustały 😞 A juz myslalam 😞

Eee Nikoś fajnego Masz tego gina 🙂 Ale ma chlop racje 🙂

Martuś dobrze że u Was wszystko okey 🙂 Ja mam wizyte we srode dopiero 😞

A zmartwiona jestem bo przyjaciolka ktora niedawno rodziła jest ze swoja Malą w szpitalu i kazali jej na 10 dni aż zostać. Nie wiem co sie dzieje bo nie odbiera telefonu. Wiem że malutka byla nieco chora - moze jakies zapalenie oskrzeli ? Eh u takiej małej Kruszynki :/

A dziś chce trochę pochodzić 🙂 Może sie coś ruszy 🙂
Do spisanka Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry

[size=4]Mona wielkie gratulacje !!!!!!!!!!!!

No super kolejna lutowka juz rozpakowana :laugh: no dziewczynki do dziela!!!!!!!!!

ja tak na chwilke chcialam Wam poradzic jedna rzecz z mojego krótkiego choc bolesnego doswiadczenia!!!! zakupcie sobie oslonki na piersi avent ( ja kupilam canpol i mowy nie ma o tym żeby złapała) i masc Purlean Medela troszke kosztuje ale jest rewelacyjna na brodawki w pierwszych dniach bo nie chce Was straszyc ale ból jest.... no jest :] ja mialam mozliwosc kupienia masci i laktatora na oddziale ale nie wiem jak jest u Was no i cena tez byla odpowiednio wyzsza. aha i stanik!!! to jest podstawa!!! o wiele mniej bola piersi!!! teraz moja mala ma tydzien i juz nie mam wiekszych problemow z sutkami ale poczatki to lzy w oczach- ale i tak warto


Powiem Wam ze opieka na oddziale byla rewelacyjna!!!!! powaznie nie spodziewalam sie

dobra uciekam bo moja gwiazda pewnie zaraz bedzie chciala sniadanko zjesc!!

jak mi sie cos przypomni to bede pisac moze ktos skorzysta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana po Waszych radach kupiłam sobie meliskę któregoś dnia i wypiłam nawet 2 herbatki i powiem ci że nic nie zadziałała a do tego latałam tej nocu do kibelka jeszcze częściej,
poza tym boję się pić teraz takie uspokajające rzeczy po tej nospie bo wydaje mi sie że moje serce już i tak po niej nie wyrabia, w prawdzie u lekarza miałam dobre ciśnienie 117/79 ale to było zaraz po wejściu po schodach a do tego żeby wyprodukować takie ciśnienie moje serducho nieźle musiało zaszaleć bo puls miałam przy tym 137 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm.. to dziwne ale jak melisa nie działa to co zrobić
tych liści malin nie próbowałam bo jeszcze nie mam ale jak kupię to opiszę jak i czy działają

SIBI wielkie gratulacje - chyba pierwszy raz w życiu szczerze i każdą komórką ciała tak bardzo zazdroszczę !!:laugh:
Mała jest śliczna!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...