Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iwiokej super że wszystko oki z wynikami. Możeszwięc sobie spokojnie czekać bez stresu 🙂

Anitek moja koleżanka (w Irl) tez miała mieć wywołanie i tak się tym przejęła że w nocy przed dniem "0" sama z siebie zaczęła rodzić i żadne wywołanie nie było potrzebne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella też miałam i mam nadal taką wydzielinę, raz jest strasznie lepka a innym razem mam wrażenie, że to wody.. ale mój gin mówi, że to szyjka pracuje stąd to wszystko.. tylko że z kolei jaka szyjka , jak ja jej od dawna nie mam:P

Anitek nie wiem jak jest z żelem, ale kroplówki, które u mnie w szpitalu podają, działają naprawdę szybko. Leżałam z dwiema dziewczynami, dostały kroplóweczkę o 6:40 i normalnie jakby rywalizowały która pierwsza urodzi 🙂jak jedna rozwarcie na 6 to zaraz następna, potem jednej odeszły wody i tej drugiej też 🙂 pierwsza urodziła o 11-stej a ta druga o 11:20 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brzusio opuścił się bardzo szybko, bo już 12stego stycznia.. a datę pamiętam, bo normalnie przeraziłam się wówczas, że Mały mi za chwilę wypadnie 🙂 ale mój gin twierdzi, że nie ma takiej możliwości, ciekawe prawda?

A pytałam o tą szczepionkę przeciw żółtaczce dla noworodków i u mnie w szpitalu też podają ten nieszczęsny Euvax B 😞 jutro idę do lekarza rodzinnego, bo mnie jakieś choróbsko łapie to poproszę od razu receptę na Engerix.. Dziś jeszcze muszę podjechać umówić się na KTG..

Znowu głodna jestem, idę wciągnąć bułę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus to zalezy widzisz Kajtucha lezala 5dni pod kroplowka i nic w koncu jej CC zrobily do tego oxy jest bardziej inwazyjna metoda a zel podobno najmniej inwazyjny a bardzo skuteczny...no coz jeszcze troszke i sie dowiem :d
Cruella tez tak mysle ze to przed porodem to juz 4ty dzien z rzedu hehe :P
Aaana ja cos na slodkie nie moge patrzec...zjadlam Michalka z wielkim ale zeby sie pozbyc kupki galopki...ale jakos mi nie wchodzi...az dziwne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś jak będziesz po Engerix w aptece to zaznacz, że jest to dawka pediatryczna. Mam nadzieję, że ją dostaniesz bo u nas w 3mieście o nią ciężko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka dziękuję za podpowiedź 🙂 w aptece, w której się "zaopatruję" jest taki fajny pan aptekarz, który staje na rzeęsach by sprowadzić to co klient potrzebuje 🙂 mam nadzieję, że zdąży do porodu Igorka:P

Anitek, wiem kobietki różnie reagują na kroplówki. Nie wiem jak jest po żelu. Życzę Tobie z całego serduszka żeby poszło szybciutko i sprawnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monka ale śliczne te literki 😁 ja miałam zamówić ale moj Mąz wpadł na pomysł że sam zrobi 🙂 Moze nie są takie sliczne jak te z Allegro no ale same zobaczcie 😁 [img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/a-f18db25ed287f7e0d63cf7465118a537.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia super literki 🙂 Fajnie mu wyszły, ja niestety nie mam tak zdolnego męża..w zasadzie to nie mam w ogóle męża heh..więc u mnie tylko allegro 🙂

Co z tym czopem? Był czy nie był? hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wyszlam dzis na wlasne zadanie ze szpitala, chceili mnie potrzymac do jutra jeszcze na obserwacji, ale nic sie nie dzieje, ordynator mnie zbadał na obchodzie, szyjka 2 cm, zamknieta, z dzidzia wporzaku, lozysko pracuje, wody norma, dzidzia 3300 juz ma 🙂 skurczy brak, nerki bez zastojów i kamieni, wiec po co mam lezec.


a w sobote zaczelo sie od bólów brzucha i pleców, bolało rano troche, pojechalismy z M. do sklepu i nasililo sie tak ze płakałam z bólu i ze sklepu do szpitala, na izbie dostalam zastrzyk i kazali mi zostac, zrobili ush nerek , widzieli zastój moczu , i stwierdzili kolkę nerkową, bolało jak cholera RYCZAŁAM JAK BÓBR nikomu tego nie zycze, nie dali mi na to nic, tylko sprawdzali caly czas na ktg czy z dzidzia ok,
szczrze mówiac skupili sie bardziej na DZIDZI niz na kolę nerkowej, w piatek wieczorem ból przeszedł sam, nie bolało juz nic, a oni nic nie robili przez sobote i niedzielę, dzis lekarz zbadal i chcial zostawic do jutra ,ale zapytalam po co skoro oni nawet specjalisty od nerek nie maja i w razie bólu nic mi nie podali, Wiec wyszlam sobie,
jutro mam wizyte u swojego gina i urologa zeby sprawdzil fachowym okiem czy wszystko ok, co najgorsze NERA znowu łupac zaczyna, jak na ZLOSC, a w szpitalu kurde nic przez 2 dni.

Ide spac kochane bo nie spalam od soboty 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Klaudia co z czopem?? Jak to czop to jesteś już druga bez niego tak? nieźle, nieźle, chyba do mnie nie dociera, że to NASZA kolej 🙃
Klaudia śliczne literki, Twoje CandyMonka też.
A ja mam męża i allegro a literek nie mam:P

Zaraz Klaudia wstawię Ci moje ślubne zaproszenie, bo kiedyś obiecałam, że jak znajdę to pokażę i znalazłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia super literki ale zdolniache masz Meza 😁
CandyMonka czasem lepiej nie miec Mezow hehe 😉 tak mowia :P
Dodi super ze z Juleczka wszystko dobrze 🙂
co do kolek nerkowych no to wiem jak to jest niestety ok 15stu mialam wiec dziekuje...I rzeczywiscie nikomu nie zycze. Tak sobie pomyslalam o Tobie jak napisalas o tej kolce co Ty musialas tez przezyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod słowami Martuś 🙂
Literki macie obie śliczne, na pewno pięknie wystroją pokoiki dla maluchów. Ja też mimo że mam i męża i allegro to jestem bez literek 😞
Dodi najważniejsze że z Julką wszystko ok , a jutro dowiesz się wszystkiego co z nerkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oki Martuś czekam 🙂


Dziekuje 🙂 Fakt Mąż ma zdolności 🙂 oprócz drobnych minusów to złoty chłop 😁

Ej no nie wiem czy był czy nie bo poszłam na kibelek do CH zrobilam siusiu wytarłam sie. Odwracam sie żeby spłukać no i patrze a tam sobie plywają dwa kawałeczki takie. No i wziełam papier - nabrałam to na papier przygladam sie i patrze ze konsystencja jak bialko od jajka, lepka, galaretowata. Trochę mi to taka ślinę gęstą przypomniało :/ Wr no ale dość małe bo tak 1cm x 1cm obydwie czesci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też 🙂 Ale zaluje ze nie spojrzalam zanim zaczelam siusiu :/ Bo wiesz moze ktos sobie tam splunął delikatnie i tak wyszło, no ale wydaje mi sie ze nie. Moze nie bylo to takie duze bo odchodzi w etapach.
Eeee

Dodinka to sobie leż i odpoczywaj. Nie przemęczaj się 🙂 Dobrze że z Dzidzią wszystko okey no i już duża baba jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia myślę, że to jednak kawałek czopa albo i cały 🙂

Klaudia poproszę o krótki opis seksowania się z Twoim mężem:P bo ja do dziś nie mogę znaleźć dobrej pozycji 😞

Anitek doczytałam, że pytałaś o moje ciśnienie w związku z opuchlizną. Więc mierzę sobie 3 razy dziennie i jest oki. Wczoraj byłam tak napuchnięta, dziś już jest lepiej 🙂 choć nogi i tak jak bańki i twarz bardzo, bardzo pyzowata..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...