Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tak spi w dzien a w nocy na poduszce u mnie albo na brzuchu moim czy Meza z ta roznica ze mi juz brzuch odpada 😜
Klocek wazyl 6646 w piatek wiec pewnie dobija juz do 7kg 😁
oki Kochane ja uciekam do ginka... bo juz 12-20 a musze Malemu dac mleko przed wyjsciem.
Prosze trzymac kciuki za moja psitke 😉
Dam znac po co i jak 🙂
aaa i jeszcze na zmiane opatrunku jade 😠 ech lenia mam 😜
to do spisanka pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorzystałam z tego, że mała zasnęła w wózeczku i wysprzątałam całe mieszkanie z odkurzaniem zmywaniem naczyń i włączeniem dwóch pralek 😁
padam na ryjek ale jestem z siebie taka dumna...ale miałam spida hehe
teraz tylko muszę się iść umyć i umalowac bo wyglądam tragicznie jeszcze do tego wyskoczyły mi wielkie trzy pryszcze! 😠 dwa na brodzie i jeden nad ustami sa mega widoczne cholera jasna!

Anitek Ty pewnie już u lekarza! 3mam kciuki kochana!
a co do mojego brata to on pobil swoja dziewczyne (chyba) i dlatego jest w areszcie, nie wiem dokladnie bo z polskim kosulem nie idzie sie dogadac ;-(
Super fotka Olafka, jak on fajnie spi..ja nie mogę :-))))))

KLaudia również super fotka, tatus jaki dumny! Piękny widok!

ok lece się szykowac ok 16;30 chce wyjsc do hurtowni z art. dzieciencymi, musze kupic malej mate eduk. i jakis usypiacz ;-)

milego dnia! zajrze po ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam popołudniu 🙂
Widze ze nikogo nie ma wiec i ja ubieram sie i pędzę z sąsiadka załatwic to pieprzone pozwolenie na chrzest ( do czego to doszło ze jakies zaswiadczenia do chrztu sa potzrebne) wrrr

Monka- nie wiedziałam ze brat w areszcie :/ Co i jak z nim ?

zajrzę po i opowiem o mojej fascynującej wyprawie do biura parafialnego 😁 i przygodzie z księdzem 😁

ciał :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monka, pewnie wyjde na zolze, ale co do brata to chyba w koncu macie swiety spokoj. Moze jak troche posiedzi i jak mu tam dupe troche przetrzepia to zrozumie, ze nie jest bezkarny i juz nie bedzie kozaczyl. Ja tam bym na waszym miejscu nie zabiegala aby mu pomoc...ale to ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja mamuski 🙂
Ja juz po 2 spacerach, obiad wszamany, zdjecia Julci wywolane, mała spi od 2 godzin w wózku po spacerze, ja uzupelniłam juz album ze zdjeciami , i ma taki drugi co sie wpisuje rózne fajne rzeczy i zdjecia sie wkleja i juz pierwszy miesiac w pelni uzupelniony, drugi do polowy, a wogole Julcia jutro konczy 2 miesiace 🙂
dzis popsuła mi sie rani kazruzela, przy nakrecaniu tak mi strzelilo to pokretło ze az mam paznokiec siny 😞 i nie dziala, tak to jest jak sie na czyms oszczedza, zaplacaiłam około 70 zł za nia, a jak wam sie sprawują te karuzele Fisher price ???

A tak wogole wszedł mi zajebisty ból w dole pleców i promieniuje do dupy i nogi lewej MASAKRA, jak ja bede teraz nosci mała jak mnie tak boli 😞 😞 myslicie ze moge zastosowac jakas masc albo plaster rozgrzewający .?? cholera chyba sie starzeje wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej napisał(a):
Witam Mamusie!!!
my wracamy do normalnego spania, ale musiałam małą ciut pomęczyć wczoraj i nie dać jej spać w dzień bo się jej troszkę poprzestawiało
ale już jest ok zasnęła o 23 pobudka 5 i 10 🙂 kochana maleńka
zaczyna coraz więcej się śmiać i gadać
Dodi może zmień pieluchy, bo moja na pampersy te żółte też dostała odparzeń ja zmieniałam pieluchy co chwilę , smarowałam sudocremem i w jeden dzień wszystko zeszło


Uzywam pampers premium care, te są najdelikatniejsze, a jak uzywałam nowrmalnych pampersów jedna paczke to gorzej było bo one gorzej wchłaniają kupke i ta kupka cała na tym pampersie wogole nie wchonieta 😞 a niechce eksperymentowac z jakimis z tesco, chyba ze jeszcze hagisy albo bella happy ozna zobaczyc jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi ja tez mialam taka karuzele na nakrecanie ale wkurzalo mni ciagle dochodzenie do niej i dokrecanie. Porzyczylam od znajomej wlasnie z Fisher price bo jej mala juz nie potrzebuje i jestem strasznie zadowolona. Teraz widze ze na prawde warto ja miec i albo od kogos porzyczyc albo dodac i kupic nowa. Chociaz uzywanej nic nie brakuje bo jest jak nowa.
Maly zasypia wiec lece cos przekasic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A na bol w dole plecow tez cierpie ale od porodu. odkad dali mi znieczulenie w kregoslup. Masakra jakas. Nawet ciezko mi dziecko wyciagnac z wanienki po kapieli i polozyc na przebierak. Dzisiaj probowalam poplewic przed domem i nie moglam sie podniesc. Straszne. 😲 Oby kiedys w koncu przeszlo bo ciezko to widze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wrocilam 🙂
oki doki :
U ginka wszystko ok 🙂 z moja psitka i macica rowniez 🙂
Plamienie moge miec (po sexie zwlaszcza) z dzikiego miesa ktore uroslo bo jak sie okazlo w srodku tez popekalam...i to miesko jest niegrozne i samo odpadnie. Mowil ginek ze juz jedno mi odpadlo bo jest slad a pamietam jak 3-4tyg temu cos tam wylecialo 😉
Moj prawy jajnik wlasnie ma jajeczko w sobie 😁 wiec ginek mowil zeby uwazac hehe 😉 no i zapisal mi tabletki anty 🙂 juz wykupilam 🙂 teraz aby czekac na okres mysle ze jakies 2tyg i sie pojawi 🙂 nie bede sie chyba bzykac hehe do czasu brania tabletek bo gumkom to ja nie ufam 😉
cisnienie mam super i mocz czysty bez zadnych bakterii itd 🙂 czyli wszystko ok 🙂
a bol brzucha z rana to tez moze byc od tego mieska dzikiego albo rwanie blizny na zmiane pogody...mam nadzieje ze sie to zmieni bo oszaleje chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello helllo 😉

Mu właśnie wróciłyśmy ze spacerku, nogi plecy mi odpadają tyle się nadrałowałam Booożee ;-)
Nawiało mi tez w uszy i mnie bolą..kiedy w końcu zrobi się ciepło cholera!
Kupiłam małej dwustronną matę z Kubusiem Puchatkiem, super jest!
oraz kocyk polarowy różowy z owieczką ;-)
Mama porobiła mi fotki po drodze z hurtowni ale wyszłam na nich jak kupa więc się nimi nie podzielę. Matko jak ja tragicznie wyglądam ;/
Anitek super, że wszystko jednak jest ok!! ;-) uważaj tam Ty tylko z tym jajeczkiem hehe
Bób pampersy jak na razie się sprawdzają a z 6juz ich zużyłam, dzięki za ich polecenie! 😘
Klaudia niestety nie wiem co z moim brackim, wiem tylko ze jest w areszcie i tyle.
Jai_Ho spoko, też tak myślę jak Ty. Tylko wątpie, że on wyciągnie z tego jakieś wnioski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka masz na myśli pieluchy Dada? jeśli tak to cieszę się ze pasują 😜
My już po wizycie u lekarza i okazało się że nie jest źle, ale pokazał mi jak mam myć psitaka i przepisał oksykort
Pan doktor powiedział ze mam dbać bo to facet i cyt. "gnata musi mieć" 😁 😁 😁 zdrowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka bardzo dobrze wygladasz Wariacie Ty jeden 🙂 naprawde 🙂 ja tam jestem szczera do bolu hehe wiec bym Ci powiedziala gdyby bylo inaczej 😉

Mata super ja mam z fisherprice i tez jestem mega zadowolona 🙂

Oooo widze ze dzieciarnia sie obudzila bo juz 2oklaski gdzies poszly...jeszcze troszke i wylacze je i skonczy sie wchodzenie do Nas hehe 🙂

Bob ciesze sie ze z gnatem Synusia wszystko ok 🙂 dobrze ze to tylko cos lekkiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde zadzw do gin się upewnić na która mam wizyte w piątek i głupia połozna w ogóle mnie nie zapisała!! a czekałam dwa tyg na wizytę co za pinda! na szczęście odebrał mąż gin tez ginekolog i zapisał mnie na jutro do siebie ;-))) tylko głupio mi tak z tym hemoroidem wyskoczyć hehe

a mała zachwycona matą ;-))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie ja tez tak myślałam ze nie wolno ściągać skórki , a okazało się ze trzeba ( oczywiście nie całkiem , bo nawet się nie da b jest przyrośnięta)ale ile sie da i mokrym wacikiem wycierać bo zbiera się tam taka biała wydzielina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...