Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Anitek ale ja siwiznę mojej mamuni farbowałam sama jeszcze siwych nie mam, w sumie to kto wie może i są bo swojego koloru nie pamiętam farbuję włosy 12lat heh czyli dokładnie połowę mojego życia ;-)
A mozesz wrocic tam do pracy? czy jak?

mogę, macierzyński mam jakoś do lipca-sierpnia i potem moge wrocic na swoje stanoqwisko pracy
tyle ze bym musial tam z msc wczesniej sama pojechac i chate wynajac i urzadzic bo wyjezdzajac wszystkiego sie pozbylam, troche mnie tez przeraza mieszkanie samemu z malym dzieckiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No i to mi sie podoba!!!!!!!!!!!!tak ma byc!!!! a nie bedzie sobie chodzil po swiecie wydajac kase na piwo zamiast na Nadie!!!!!! nie odpuszczaj Kochana!!! masz paragony za zakupy???zbieraj te za szczepienia rowniez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Anitko ;-) wszystko kolekcjonuję.
Ostatnio kumpela mi pisała, ze jak ją zobaczył to założył kaptur na głowę i przeszdeł na drugą str ulicy hehe. Już czuje mój oddech na swoich plecach. Ciekawa tylko jestem jak on się wytłumaczy swoje kobiecie, pewnie go z domu wyp.. i dobrze! ;-)))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciekawa jestem czy on ja zdradzil tylko z Toba czy wiecej ma kochanek teraz??? jak myslisz??? jak go nie znam...ale chyba taki z niego typ...ale nie daj sie!!! niech placi swinia jedna!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz wiesz co? ja mam kolezanke w PL i ona jest z anglikiem Nathan przeprowadzil sie do PL i jest nauczycielem angielskiego i doslownie laski przychodza na korepetycje i je bzyka w domu czaisz? mojej kuzynce sciemnial i pozniej na jakiejs imprezie wpadam z moja kuzynka (a on nie wiedzial ze moja kuzynka zna ta laske i ze oni wogole sa razem) i doslownie koles bez zadnego ale glupa palil na maxa...zdradza ja na lewo i prawo ona co chwile w mailu jego znajduje jakies wiadomosci od lasek i sobie wyobraz ze zdecydowala sie aby miec z Nim dziecko!!! alicce sie urodzila i koles nadal ja zdradza!!! i ona o tym wie ale wybacza mu wszystko i godzi sie na to!!!
ciekawa jestem jaka jest portugalczyka zonka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmm..no nie wiem chciałabym myśleć, że tylko ze mną hehe ale pewnie nie byłam pierwsza i ostatnia. Wciąż nie mogę uwierzyć, że uwierzyłam w jego AJ LOW JUUU ;-) no ale mam teraz Nadinkę, podobna jest nawet do niego bardzo ale to dobrze bo on słodziak był hehe ;-)
Pewnie, że niech płaci, stać go! ;-))))
A jak tam Twój Olafek z temeraturką, już lepiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek pewnie ta jego "żonka" (nie mają ślubu) to ten sam typ co Twoja kumpela. Pewnie wie o wszystkim ale przymyka na to oko tak jak większość Portugalek, oni po prostu tacy są ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka fakt masz teraz sliczna Nadie 🙂
A tak wogole to on sie przyznal ze ma "zonke"?
A Olafik dzis juz ok 🙂 nie spal w nocy bo sie wyspal caly dzien wczoraj i teraz znow spi hehe 😜
dostal mleczko i zobacz to...zasnal tak hehe
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/b9f5904c.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe..Boże jak słodko :-))) widać, że mu smakowało i jak fajnie rączką sobie buźkę podpiera słodziak
A tak wogole to on sie przyznal ze ma "zonke"?

Spotykałam się z nim jakieś 4msc ale po msc już o niej widziałam, na początku on i jego koledzy ściemniali że jest sam ale potem już mi to nie robiło byłam tak zakochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo w sumie zony nie mial i nie ma tylko dziewczyne...wiem o czym mowisz...tez kiedy bylam slepo zakochana w rozwodniku (mierzylam go miarka mojego wujka rozwodnika ktory jest super facetem a zonka go zdradzala i w koncu wpade zaliczyla z kims innym i dlatego sie rozeszli...) ze myslalam ze on dla mnie wszystko zrobi...no i robil bzykal za moimi plecami jak bylam w pracy albo raz sama w polsce bo musialam leciec na 5dni...i dlugo sie zbieralam zeby odejsc i w koncu odeszlam a dupek mnie przesladowal i ostatnio jak mialam NK znow pisal i dlatego usunelam wszystko...nie chce go znac ani widziec ani slyszec o nim!!! teraz jestem szczesliwa 🙂
Ale sie wyputuje hehe 😜
a Ty bralas tabletki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty na własnie, życzenie nie rezygnuj z jedzonka..ja bym sobie pojadła a nie mogę buu..zresztą Ty chudzilec jesteś!! ;-)))
Co do tabletek to nie brałam, wzięłam po wszytskim te 72h po ale NA SZCZĘŚCIE nie zadziałały hehe..wszytsko jest zapisane w gwiazdach heh ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech chce schudnac jeszcze 6-8kg taki jest moj cel 😁 chudzielcem nie jestem 😜 wygladam normalnie hehe 🙂
No te 72h po to niezle zamieszanie robia...kurcze nie dzialaly oh jaaa w szoku jestem bo to taka dawka hormonow ze szok!!! ale dobrze ze nie zadzialaly bo masz Nadie teraz 🙂
co do gumek to ja mam schize wlasnie bo czekam na okres zeby zaczac brac tabletki w koncu.... nie czuje sie pewnie z jakimis gumkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co mnie tylko az dziwi ze koles sie spotykal z Toba a przeciez mieszka z tamta pinda niedaleko Ciebie...ze on sie nie bal ze spotkacie sie gdzies...ja nie moge co za koles!!! taki sam typ jak moj ex!!! ledwo ja wyszlam do pracy to on juz dzwonil i sie umawial...jaja urwac!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8kg 🤪 znikniesz hehe

noo ja też nie jestem fanem gumek, byłam teraz u ginka i namawiał mnie na spiralę ale ona w pl oczywiscie platna 1200zł ..to sobie podaruje na razie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kuzynke wynik spirali 😁
Ja takie czegos nie dalabym sobie zalozyc...
a tabletek nie chcesz brac???
Co do 8kg to wiesz co? ginek juz mi mowil ze po tabletkach te 2-3kg przytyje...po ostatnisz przytylam 10kg wiec nie chce wygladac jak bekon pozniej!!!

Co do kolesia to jest wlasnie taki charakter maja tupet i nic sie na to nie poradzi!!! ale mysle ze ta jego "zonka" wie o kochankach ale nie wie o Nadii!!!!no ale juz wkrotce sie dowie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze sie zdecydowalas na to ze bedziesz sie starac o alimenty bo Ci powiem ze to jest jego obowiazek!!!i jemu by bylo na reke gdybys nie walczyla o to!!!
Poza tym dopoki nie zaszlas w ciaze koles byl cacy ajjj low juuu tak jak napisalas a pozniej sie zmyl na beszczelniaka pytajac czy to jego 😮 niech placi...



p.s. wkurza mnie to ze czasem uciekaja literki i pozniej trzeba sie domyslac co napisalam hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a no dowie się, pewnie mu łeb urwie ;-)

No ja też mam znajoma co po spirali zaszła w ciąże a druga miała ciąże pozamaciczną, ryzyko jest ale tabletek nie chce brać bo jak to u mnie bywa z pamięcią, zapominałabym je brać a po za tym biorę już hormony na tarczycę i nie chce jeszcze brać dodatkowych.

to sobie gg z brzuszka zrobiłyśmy hehe ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha a no tak se piszemy i piszemy a co tam 🙂
jak masz ochote popisac to tu masz moje gg 706513 🙂
a jak nie to mozemy tu dalej pisac 😜
Mamuski beda mialy co nadrabiac hahahahaha 😜 w koncu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe a co tam niech czytają ;-)

Ja spadam chwilowo na obiadzio 🙂
Jak mi mała da to wrócę niebawem ;-) chyba że wybierzemy się na spacerek bo pogoda piękna!
Buziaczki dla Ciebie i Olafka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka ja tez uciekam bo umowilismy sie na 5ta ze znajomymi a jest 3cia i musze wszystko na wyjscie uszykowac wykapac sie doprowadzic do ladu i skladu 🙂 no i dojechac jeszcze do nich tzn Maz kieruje bo ja piwko pilam 😜
do spisanka pozniej 🙂
Rowniez Buziaki dla Was!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej młode lasencje - jak was czytam to się stara (30l) i gruba (nadal 12na plusie) czuję ale za to swoje przeżyłam i mogę poradzić a raczej odradzić spiralę - miałam i raczej już nie planuję - 1. kłuła partnera 😜 2. wypadła w trakcie!! 🤪 tak więc wrażenia dosyć extreme!! hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...