Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam wieczornie,
chciałam wcześniej do Was zajrzeć ale mój tatko przyjechał na kawę Inkę 🙂 o tego Mały marudził i nie mógł zasnąć.
A teraz ja wyskakuję ze swoim brzucholem, proszę o wyrozumiałość 😁
Nr 1
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/d26ee82d.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus oddaje oklaska ktorego ukradlam przez to wieszanie sie brzuszka 😞
co do brzucha to ja wieczorem tez mam malusia kuleczke takie mam wrazenie przynajmniej...
Maz wlasnie je w McDonaldzie i znow na piwo ida 😠
ech a ja sobie wlasnie otworzylam i pije w domku...
Olaf tez mial wielkie ALE zeby zasnac ale w koncu sie poddal i spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu się załapało kawałek cysia, tak wyglądaja prawie całe 😞
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/7e1748b0.jpg[/IMG][/URL]
I jak widać, miejscami ociekam tłuszczem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor narazie śpi, ale bardzo czujnie. Boję się, ze będzie sie budził co chwilę

Ehh Anitek dał łyka, kusisz tym piwskiem.. jeszcze tylko cały maj i też będę chlipać piwko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuch jest jak dla mnie wielki, ostatnio jak się zgięłam to mi nawet guzik od nowych dżinsów odleciał 😉 Tak karmię obiema piersiami, ale jak już wcześniej pisałam, przed ciążą miałam liche B, więc czego się tu spodziewać 🙂 aż czasami myślę gdzie w nim mieści się prawie szklanka mleka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus nie ma tragedii z tym brzuchem ja tu czekalam na balona a tu brzusio ledwo co odstaje 🙂 Kochana nie łam sie 🙂 jeszzce troszke i sie zejdzie 🙂 u kazdego inaczej ja kompletnie nic nie robilam i widzisz 🙂
Mona raz sie nie przyznal ponad rok temu i go prawie zostawilam wiec... wie czym to grozi 😉
a wtedy w sumie z mojej winy bylo ale to nie zmienia faktu ze nic nie usprawiedli klamstwa 😉
ja powiedzialam on idzie teraz ja wychodze w przyszlym tygodniu 🙂
w piatek jest impreza firmowa bo kolezanka odchodzi wiec raczej sie wybiore 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boki też się wylewają, ale bardziej brzuch mnie irytuje, ale coż trzeba trochę czasu na to. Kurde położyłabym się spać ale mam wrażenie, że jak tylko zapadnę w sen to Mały się obudzi na cycka, a tego bardzo nie lubię, bo zaraz jestem zła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane a czy puszczacie muzykę swoim dzieciaczkom? Jeśli tak to jaką? Igor uwielbia Celin Dion, pewnie będzie taki romantico 🙂 ale może od czasu do czasu co innego bym Mu serwowała, żeby trochę maczo był 🙃 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus u mnie leci mtv albo cos wiec Olaf slucha wszystkiego 🙂
co do karmienia mam to samo...
Olaf spi od 2godz co mam isc spac to mysle eee po co skoro i tak zaraz wstanie...i sie wkurze 😉
no ale pewnie wstanie o 23-30 jak codzien wiec...czekam te 1,5godz
musze sie wykapac przeniesc go bo teraz spi w kolysce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I dobrze niech wie czym to grozi, trzeba ich krótko trzymać 😜 Mój to wogóle kłamać nie umie, więc ja odrazu widzę jak coś kręci 🙂
Ja też nie znoszę jak dopiero co zasnę, a mała budzi się na amanie, ale narazie pięknie śpi. Uwielbiam słuchać jak oddycha i sobie tak fajnie wzdycha przez sen 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he ja też nieźle wyposzczona jestem, aż się boję co to będzie jak przestanę karmić 😜 marzy mi się lekki zawrót głowy 🙂 Chyba dopiero na wakacje zaszaleję 🙂
My też słuchamy mtv lub viva 🙂
Poszukam jakieś zdjęcie w kompie to wkleję, bo chyba faktycznie żadnego na forum nie wklejałam, a jak nie to pstryknę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłam ząbki i jeszcze zajrzałam 🙂
Kurde cyśki mi kipią, czyżbym miała niespodziewany nawał? 😁
Mona, mój M. to samo, nawet jak chce mi żart jakiś zrobić to zawszę Go wyczuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...