Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja mam jeszcze inną propozycję.
Anitko moja dostaje Nutriton to jest zagęszczacz przeciw ulewaniu ale zagęszcza pokarm w żołądku, nie tuczy a uczucie sytości jest dłuższe, spróbuj tego co Ci zależy.
Każdy jest mądry bo to nie o jego dziecko chodzi, skoro jest mu mało ja bym tak zrobiła.
Wiesz że ja raczej sceptycznie podchodzę do kaszki więc myślę że takie rozwiązanie mogłoby nie być złe.
Przynajmniej tak mi moje lekarka mówiła.

Po za tym wróciliśmy od lekarza, faktycznie mamy ospę, mamy też leki i dla
Adriana i dla Amelii żeby nie złapała lub żeby przeszło w miarę lekko.
Czekamy na tatę i jedziemy do apteki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał(a):
Nikos no co Ty dlaczego mam sie obrazac???
Siedze i rycze ot co!!!
Za przeproszeniem k....a kazdy lekarz tak pierdzieli!!! ze dziecko tak tyje i ze to zle ze to ze tamto ze sramto!!! a co ja mam biedna zrobic???? no co???
Dziecko plakalo nie dalo sie go oszukac kompletnie niczym i mialam siedziec i patrzec jak sie robi czerwony czy siny z placzy bo chce pic? 😞
wiec skoro wlasnie podanie tej cholernej kaszki mialo rozwiazac po czesci problem to na to poszlam...i jest lepiej bo naprawde je rzadziej i mniej...


KOCHANA !
Nie denerwuj się bo to nic nie da. Dobrze zrobiłaś i ja szanuje Twoją decyzję. Ja tez nie potrafie odmówić kiedy Filip jest głodny.Coprawda mi lekarz nie mówił że za dużo tyje ale wcale bym się tym nie przejmowała - ktoś mądry gdzieś napisał że dziecko powinno się karmić na rządanie - i dla mnie nie ma to znaczenia czy cycem czy butlą - jak chce to trzeba mu dać i tyle 🙂
Głowa do góry 🙂 Ja mam inne zdanie ale szanuje to o czym piszesz 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek, a tak juz na spokojnie i z dobrego serca Ci radze: pogon w pizdu tych wszystkich 3-4 lekarzy, i znajdz jednego a dobrego, ktory poprowadzi Olafa rzetelnie. A nie najpierw nic sie nie dzieje, nic sie nie dzieje a pozniej jakies histerie, diety, cwiczenia, przeciez on nie utyl w tydzien do 8kg. to raczej nie swiadczy o ich kompetencjach.
Zmien lekarza, dbaj o dziecko, o siebie i pamietaj, ze zawsze jest jakis zloty srodek, nie wszystko musi byc ekstremalne 🙂
to Ci radzi starsza kolezanka 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma zadzwonic lekarka zaraz.
Kochane problem w tym ze tu juz nie ma polskich innych. a irlandzkich no coz same wiecie. zreszta to kraj grubasow wiec...
Cruella mam nutriton ale jak dzwonilam za infolinie to powiedzieli ze nie zmienia on sytosci.
a Olaf mial zaparcia po nim. bo kiedys dostal jak wlasnie ulewal.
ja zaraz cos wymysle.
krzywdy dziecku nie dam zrobic.
wiecie chodzi o to ze skoro 3 mowi ze ok to myslalam ze cala trojka nie moze byc do d...y
a teraz juz sama nie wiem.
zaraz ma zadzwonic ta lekarka ktora mysle ze jest najlepsza z nich i zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam że wtrącę swoje trzy słowa ☺️
Najpierw co do kolek u dzieciaczków,Vanessa jest na piersi i nie miała kolki ani razu,nie choruje,nawet nie miała katarku o gorączce nie wspomnę,z tego co się orientuję kolki częściej mają dzidzie na butli,gdyż nałykają się powietrza,na cycu to rzadko się zdarza.
Jedyny minus to alergia,ale idzie znieść 🙂

Co do karmienie,ja chciałam karmić piersią i karmię,jest wygodnie i bez problemu,teraz jak zaczęłam dokarmiać Małą to te wyparzanie,mycie i w ogóle to masakra.

Vanesska ma skończone 5 miesięcy ale nie dostaje kaszek,kaszkę się niby zaczyna podawać jeżeli dziecko mało przybiera na wadze 🤨

Swoją drogą każda z Nas wie co dla Naszych dzieciaczków jest najlepsze 🙂

Anitko ja mam pytanie odnośnie tych pampersów,trochę nie zaglądałam i nie wiem czy odpisali Tobie na email??
Wiem,że to teraz nie na temat ale jak możesz to napisz,bo kupiłam i trafiłam teraz z siateczką a faktycznie nie są oznaczone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek on daje uczucie sytości bo "zakleja" żołądek.
Moja odkąd jest na nim je mi co 3,5-4 godziny a jadła co 2,5- 3 .
czasem nawet po 4 ja jej daje bo ona nie woła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w UK chyba maja te active fit.
Ja wolalam te z siateczka...
Oni napisali ze zmienili bo takie niby sa lepsza i ze powinna byc informacja w srodku w paczce.
Ja takiej nie dostalam i mysle ze tu cos nie tak jest...
kupie nastepnym razem mala paczke i zobacze jakie sa w srodku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos bylabym Ci bardzo wdzieczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sytuacja taka
Olaf 2900 przy porodzie teraz 8kg.
Mam dodawac kaszki na noc zeby wydluzyc dziecku odstep miedzy jedzeniem.
Je po kaszce po 6-8godzinach a tak to wolal nad ranem co chwile o mleko.
Tycie mniej wiecej 700gram na tydzien raz 2,5kg w 3tygodnie.
to tak mniej wiecej to wyglada.
Kaszke mialam dawac tylko i wylacznie ryzowa. 1,5lyzki do 150ml mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spokojnie,na wszystko jest rada,mam nadzieję,że do wieczora się dodzwonię.moja mała ma chyba owsiki,zapytam co Jej dać i o Olafa.
Nie gniewaj sie za tamte "wywody",może nie powinnam czasem sie wypowiadać czy pisac co mi sie wydaje,bo może nie mieć to nic wspólnego z prawdą,niczemu nie służyć a tylko kogoś urazić ale przyznaję,że czasem reaguję zbyt emocjonalnie,moze nerwowo .
Myślę,że wynika to z mojej obecnej sytuacji a ją znasz....pozdrówka 🙂
Przepraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co zadzwonilam do ordynatora oddzialu pediatrycznego i powiedzial ze jak najbardziej podawac ta kaszke ze jest to ilosc tylko na zageszczenie i absolutnie nie bedzie powodowac tycia tym bardziej ze jest to kaszka ryzowa bezglutenowa i ze skoro dziecko bez jedzenia wytrzymuje tyle godzin to jest to duzy plus przy takim wzroscie wagi i mam sie nie martwic bo krzywdy dziecku nie robie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos Kochana ja tez jestem nerwus teraz i sama nie wiem przez co 😞
a Tobie to ja wspolczuje i nie wiem jak Ty dajesz rade!!!!!!!!!! Szacunek dla Ciebie!!!
a to ze napisalas co myslisz no coz wczoraj byla o tym rozmowa tutaj 🙂 kazdy ma do tego prawo 🙂
a ta historia z Olafkiem to jak widzisz jest jaka jest i stad te wszystkie sposoby jak go tu przetrzymac bez jedzonka 🙂
najwazniejsze zeby rosl zdrowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dopiero teraz czytam po roznych forach i Mamy maja ten sam problem ze dzieci jadly za czesto i lekarze nawet w 2gim miesiacu kazali dodawac kaszki ryzowej...
Chyba probuje byc madrzejsza o 3lekarzy i ordynatora 🤨 cholerka rzeczywiscie cos w tym musi byc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...