Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewczyny kochane 🙂 słuchajcie nie ma sensu sobie wygarniać i się kłócić, serio, każda z nas o tym dobrze wie, każda ma swoje zdanie i już, forum jest po to by je wyrazac i juz 🙂

Co do palenia a karmienia, to ja tez nie myśle ze jest to słuszne czy dozwolone, mimo ze karmię zapaliłam jednego papierosa i nie myślę zebym Julce zrobiła krzywdę 🙂 więcej nie palę a jeden na pewno nie zaszkodził. 🙂

Uciekam laseczki kochane, i luuuzik dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aha i jeszcze muszę się pochwalić - a co! 🙂 - byłam dzisiaj na spacerze z mała i z psem (razem) bez męża - nie lada wyzwanie logistyczne tym bardziej że mieszkam na 4 pietrze bez windy a pies dziki jest bardzo i rzuca się na wszystkich (jak męża nie ma to myśli że przeją rolę mężczyzny i broni Domisię i mnie heheheh 😉) i nawet nie było tak żle tyle że taki spacer to żaden relax - wróciłam umęczona od szarpania i spięta jak agrafka no ale udało się jakoś to organizować 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaana my też nie jedziemy na wakacje, planowaliśmy w sierpniu ale wtedy będziemy chrzciny robić, a po z atym mój Andrzej pracuje w nowej firmie i może być problem z urlopem.
Wakacje zrobimy sobie w przyszłym roku, wybieram się z dzieciakami na całe dwa miesiące do Gdyni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie, mam wujka w Gdyni, wybierają się do nas we wrześniu to my skorzystamy i pojedziemy w przyszłym roku.
aaaana zapraszam do nas, pokoik się znajdzie 🙂 Kraków też piękny 🙂

A z innej beczki, przypomniało mi się bo wczoraj mieliśmy taką dziwną sytuację z Amelią, mianowicie przyjechała moja koleżanka do nas, nie była u nas dwa tygodnie, wzięła Amelię na ręce a ta się tak rozpłakała że nawet kąpiel nie pomogła, normalnie się jej wystraszyła, i mamy też tak jak jedziemy do teściowej, ona normalnie boi się jej mieszkania ale nie jej samej tylko miejsca.
I czy Wasze dzieciaczki też już rozpoznają ludzi i się boją czy tylko moja to taki mały tchórz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella gdzies czytalam, ze okolo 3 m-ca dziecko przestaje byc takie ufne do wszystkich i zaczyna miec swoje preferencje co do osob i miejsc, a niektorych sie nawet boi. My zauwazylismy, ze nasz maly nie bardzo jest za siostra od jakiegos czasu, nie smieje sie do niej, jakis taki wysztywniony sie robi jak ona go bierze na rece itd. przez co jej jest znowu przykro, mamy nadzieje, ze to minie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai ho współczuje, wiem jak to ważne.
Mój Adrian strasznie się cieszy jak Amelia się do niego uśmiecha, jeździ z nią wózkiem a potem zagląda do niej i tak się cieszy jak ona się śmieje do niego. Potem z taką dumą wszystkim opowiada jaką ma siostrę jak mamę rajdowca i że jak szybką z nią jeździ to ona się cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja jedną z kolei ma ulubioną i tylko ona ją uspokaja 🙂
Natomiast ma też ulubione miejsce na przewijaku, jak już nic nie działa to tam ją kładę i jest cisza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella to cos musi byc z tymi przewijakami, bo Victor tez lubi tam byc, ale nie wiem jak Amelce, ale malemu to miejsce kojarzy sie chyba najbardziej z zabawa i pieszczotami, bo z rana zaraz po przebudzeniu: przewijak i smiechy i zabawa, przy kazdym przebieraniu pieszczoty, po kapieli : przewijak, masowanie, smiechy hi-hy 🙂) wiec moze dlatego 🙂) Zabawki ani grzechotki ani karuzela malego jakos nie bawia, poza brzydkim kotem z maty edukacyjnej 😉 za to super fajny jest kawalek sznurka zawiazany nad przewijakiem i lapanie go jak sie rusza. 😁 🥴 , kiedys jak juz stracil cierpliwosc przy ktoryms tam z rzedu przebieraniu w calosci, bo ulewal mocno, zarzucilam sznurek, bo byl w szufladzie pod reka i bingo!! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas to samo a do tego ona uwielbia się kąpać a do kąpieli rozbieramy się... na przewijaku.
My nakupiliśmy mnóstw zabawek a najzwyklejszy z chin plastikowy pan misio jest ukochany. Ale naprawdę taka totalna tandeta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty w 7 niebie, nic go nie boli a dwa tygodnie laby hihiih.
obliczył sobie średnią z ocen, wyszło mu ze pasek będzie to już nie musi chodzić heheehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze ze wszystkie uciekły gdzies, a ja jestem jakas dziwna, niby oczy mnie szczypią i spac sie chce ale lezałam ponad godzine i nie usnełam, za to małą jak usneła o 14.30 tak śpi do tej pory w ŁÓŻECZKU 🙂jupi 🙂

Julka jeszcze nie łapie sama rzeczy, jak jej sie wlozy w rączke cos o trzyma a takto jest na etapie robienia zeza i oglądania sobie rączek.

A co do miejsca to tez kocha przwewijak bo zawsze na gaworzenie jej idzie jak tam jest, a jak z gołą pupąto jeszcze fajniej , gorzej jak mam ją przebierac i zakładac cos przez głowę 😞 to płacz 😞

A mialam powiedziec ze wyleczylam Juli pupcię, dostałam od mamy M. maść robioną w aptece chyba z kwasem bornym, Dupka jak ta lala zadnego czerwonego miejsca od paru dni 🙂 a papmpersy ciagle te same premium care jak narazie, gorzej bo wyrasta powoli juz z 3jek i bedzie trzeba kupowac 4 a tam tylko 53 sztuki tylko w paczce,.
Zostało mi 70 pieluch midi 3 active baby i 5 sztuk sleep and play ( dostałam na próbę od kolezanki ), wystawilam na allegro ale jakos nie ma zainteresowania, chyba bede musiala je zużyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi Julka juz Ci wyrosla z 3? 🤔 🙂

a moje dziecko wlasnie sie zdziwilo i bylo zawiedzione, ze cyc i raczka jednoczesnie nie mieszcza sie w buzi, 🙃, karmienie skonczylo sie na tym, ze znokautowal mi piers boksami, wlozyl raczke w buzie i zasnal 🙂)
Wasze maluchy tez takie wiecznie oslinione sa? On celowo robi ,,dziubek" i puszcza na siebie sline, juz go przyuwazylam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie.
U nas dzisiaj pogoda do ..... i jakaś rozlazła jestem, zresztą mała też 😉
NIKOŚ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN, DUŻO ZDRÓWKA I RADOŚCI 🙂
Biedna Monka jak nie du..ka, to jelita, oj Ty się masz bidulo, mam nadzieję, że wizyta u pediatry chociaż w części rozwiąże Twoje problemy. A niekarmienie piersią to nie koniec świata, ważne żeby mama i dzidzia były zdrowe i zadowolone 😉
Dodi to u Was tanie wypożyczenie sukien ślubnych w porównaniu do naszej dziury 🤔 No ale cóż jakąś muszę mieć 😉 choć podobno uszycie w salonie wychodzi taniej, ale zabardzo nie chciałam szyć, bo na cholerę mi później ta suknia? Może w przyszłym tygodniu ruszę w końcu swoją d... i coś wybiorę 😉 Ja to zawsze wszystko załatwiam na ostatnią chwilę, chyba lubię adrenalinę 😜
A promocja pampersów jest też w carrefour 3 jest ich chyba 180 parę i kosztują 79zł,ale nie jestem pewna co do sztuk, bo tak mi powiedziała mama, a jak patrzę to w gazetce są tylko pokazane 4 i 132szt, ale wiadomo większych jest zawsze mniej. Tylko że to są te active baby, a ja za nimi jakoś nie przepadam.
Nie wiecie może, czy pampersy na basen kupię też w markecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wygląda na to, że większość dzieci lubi przewijak. bo moja Milenka też go uwielbia 😉 Ale tez to jest nasze miejsce rozmów, masaży i smiechów, choć masować olstatnio się nie lubi, może jest już za bardzo zmęczona jak ja zaczynam ją masować? 🤨 I raczej ostatnio nie kończę masażu, bo nie chcę jej męczyć na siłę. Do neurologa idziemy dopiero 25 maja taka kolejka i to prywatnie 😲 ale mam nadzieję, że ostatni raz 😉
Jai_Ho Milenka też wiecznie ośliniona. Jak ją noszę na rekach, to slina kapie po ziemi. A ostatnio spodobało się jej wkładanie do buzi śpiochów zamiast rączek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...