Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pamietam jak poszlam pierwszy raz do nowej lekarki a ona czy karmie piersia a ja ze nie i byscie musialy widziec jak sie rozpiedzila z wykladem 😠 przerwalam jej na koncu w pol slowa i mowie ze jest to moja osobista decyzja nie chcialam karmic i nie chce i nic tego nie zmieni i wszystko w temacie!!!
Espumisan na zapalenie jelit??? ona chyba jest psychiczna...
Espumisan jest na to aby sie lepiej gazy puszczalo!!! Ty potrzebuje jakis zywych kultury bakterii cos jak dicoflor 60 dla doroslych albo cos ochronnego na jelita...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ehh..noo Anitek tym Espumisanem też mnie zabiła 🤨
w nast. tyg pojde do mojego prywatnego lekarza, moze on bedzie mial inne podejscie

Co do naczyniaczka to Nadunia też ma dwa, jeden na lewym cycuszku a drugi na paluszku u prawej ręki ale w wew stronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Candy Monca nie wiem czemu twoja lekarka decyduje za ciebie jak masz karmic dziecko?? Wydaje mi sie ze jesli ty zle sie czujesz karmiac to czemu masz sie zmuszac?? Karmisz juz piersia prawie 3 miesiace wiec i tak duzo a karmic mlekiem modyfikowanym to przeciez zadna tragedia??? 🙂
Kurcze nie wiem to tylko moje skromne zdanie.
Ja tez jeszcze karmie piersia ale ja mam na tyle dobrze ze moge jesc wszystko i to dslownie i malemu nic niema!!! 🙂 A ty biedulko z ta dieta sie wykonczysz. No nie wiem tak mi sie wydaje.
Lece dalej robic obiadek.. A na spacerek nie ma szans dzis .Brak pogody 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka rob tak abyscie i Ty i Nadia byly zdrowe!!!co jej po Mamie chorej?
Nie rozumiem czasem tych lekarzy... ja to np. mam jedna ta co wyleciala z tym wykladem na temat karmienia i ona za cholere mi tabletek nie chciala przepisac!!! powiedziala ze nie uznaje i koniec...to to juz wogole jest odchyl od normy bo jak mozna komus proponowac kalendarzyk jako skuteczna metode anty?
chodze do niej bo jest dobrym lekarzem jesli chodzi o dzieciaczki bo normalnie to w zyciu bym do niej nie poszla 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu tez pogoda do d...y fale w zatoce jak na pelnym morzu a do tego kropi 😠
Olaf w koncu zasnal marudzil bo mu sie spac chcialo i trzeba bylo ululac 😉
siedze z recznikiem na glowie i nic mi sie nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka najwazniejsze zebys wziela wszystkie za i przeciw karmienia w Twoim przypadku i zdecyduj a zadne babsko Ci nie bedzie rozkazow wydawac...
Poza tym za ten espumisan to chyba bym ja wysmiala...
Tak jak pisze Andzia butla to nie tragedie i tak Cie podziwiam ze tak dlugo dalas rade bo to co Ty jesz to ja bym padla po tygodniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez sie dzis nic nie chce. 🤨 Przesiedzialam wiekszosc dnia w komputerze i nic nie zrobilam co do mnie nie podobne. Maly powoli sie budzi a nawet on wyjatkowo dlugo spi bo tak to drzemka w dzien trwa 10 ,15 min. i tyle. 😞
Ja tez sie ciesze i nie pomyslalabym ze bede mogla wszystko jesc podczas karmienia i nawet czekolada sie opycham na maxa i jest ok. dlatego wspolczuje ze musisz uwazac Candy Monca. Ale z tym mlekiem to rob po swojemu tak jak ty uwazasz a zaraz bedziesz zdrowsza. 😉 A mama zdrowa to i dziecko zdrowe. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly wlasnie wtrabil 150ml mleka i ulał na mnie 😉a teraz gada.

Anitek jak znajde jakies sensowne zdjecie to pokaze w co byl ubrany Igor. Tylko tak patrze i wszedzie reka przysłonięty 😠
Miał na sobie białe body, białe rajstopy, koszulę (miniaturka takiej dorosłej), biało granatowa mucha i garnitur ze sztruksu. Białe buty i zwykła biała czapa 🙂 żadnych becików itp reczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam lenia ;-)) od zeszłej niedzieli przez te jelita w dresie w domu siedziałąm i nigdzie nie wychodziłam i teraz jak wróciłam do domu od lekarza to tak mi fajnie w dżinsach, że ich chyba już nie ściągne 🤪 w końcu widzę swój tyłek...sexy bo schudło mi się przez to choróbsko 😉 hehe

A teraz słucham starej muzy na youtubie..DR ALBAN rządzi!!!!!!!!

Anitek ja bym założyła spodnie rurki, buty na obcasie i jakąś ładną koszulę do tego ;-)) teraz takie fajne różne są
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja karmię małego i cycem i butlą, teraz przynajmniej wiem że nie jest głodny. Jem wszystko. I nadal jestem pełna podziwu dla Dodi i CandyMonki! Muszą trzymać dietę by karmić. Tak jak Andzia pisze, 3 miesiące to i tak kawał czasu. Karmienie piersią pięknie wyglada tylko na plakatach je promujących. U mnie było założenie by karmić pełne trzy miesiące, dlatego powoli odchodzę od cyca.

Mały znowu bąki puszcza. Chyba ten bebilon mu nie służy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w przerwie sprzatania jestem 🙂)
anitek co do zasypiania Victora to juz kiedys pisalam 🙂 ja nie wiem co to jest usypianie dziecka! Jak jest zmeczony to poprostu zasypia, czasem cos pomarudzi jak go jeszcze przebieram za dlugo w tym czasie jak on juz chce zasnac, ale tak to ja z nim nic nie robie, on nawet na rekach nie chce byc wtedy, poprostu lezy sobie... gdziekolwiek i zasypia 🙂czasem jak przysnie podczas karmienia to za moment sie juz gniecie aby go odlozyc do lozeczka.
teraz, zeby mu zmienic troche ,,perspektywe" wsadzilam go do lezaczka ( do tej pory nieuzywanego) i z tym pod palak z maty eduk. ale frajda!! a najwieksza z ciagania paskow bezpieczenstwa 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi co ja mam na siebie zalozyc 😜
dla Olafka zamawiam na necie garniak 😉
Maly obudzil sie potulilam go i zasnal ciekawe na jak dlugo znowu...
Co do obcasow to tu jest problem 😞
bo przez ten cholerny palec u nogi jeszcze nie moze zadnych butow wciagac procz ciapakow albo sandalki wchodze w gre a niestety na szpilce nie bedzie wygodnie w ten palec 😞
jestem zla bo nie mam pojecia co zalozyc 😞
moze jakas sukienke kupie sama nie wiem nie mam pojecia jaka bedzie pogoda i wogole 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly spi przy suszarce wlasnie...
posmarowlam buzie kreme i piecze 😞 i w nocy jak sie obudzilam to mnie cala broda swedziala a jak lekko potarlam to bolalo 😞
juz nie wiem co z ta skora 😞
lepiej wyglada ale to pieczenie i swedzenie dobija 😠
jejkus jakiego ja mam lenia dzisiaj!!!
a wizja siedzenia samej w domu caly dzien i znow cala noc i caly dzien to mi sie wogole odechciewa wszystkiego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Candy Monca swietnie to ujelas ale sie usmialam 🤪
Wczoraj zeby przetrzymac malego by nie spal polozylam go na przewijaku(bezpiecznie zabezpieczonym 😉) zaswiecilam wszystkie swiatla, zaczelam chowac pranie do jego szafy i jak sie odwrocilam do niego to juz spal cwaniak maly!!!! 😁 Nic nie pomoglo. A na macie edukacyjnej tak dlugo sie bawi i wywija nogami ze tez zasypia. A najbardziej lubi wstazeczki powieszone nad nim. Nic nie kosztuje a tak cieszy!! 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus jak Igor puszcza baczki to bardzi dobrze 🙂
nie gromadza mu sie baczki przynajmniej 🙂
Olaf jest na butli wiec od poczatku baki ida takie ze hoho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf tylko dwa razy zasnal odlozony na brzuch do kolyski a tak to musi byc na rekach albo w nocy przy karmieniu na podusi zasnie i pozniej go odkladam do lozeczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Monka dobrze zrozumiała, ja nie 🙂 ja miałam sukienkę i żakiet. zaraz poszukam, ale głowę sobie utnę na focie bo miałam fatalne włosy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...