Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Make up jest wlosy wyprostowane a Maly spi 😜
wiec czekam az sie obudzi 😜
Martus ja tak przed ciaza mialam tylko czasem zalezy od pozycji ale teraz to ja z boku na bok sie obracam i pryk pryk 😜
Candy ja wchodze do wanny i trzeba nogi rozchylic heheh i wtedy woda wlatuje a jak napniesz miesnie brzucha jakbys chciala kupke to wylatuje z cisnieniem normalnie 😁 a jak sie uda przytrzymac i sie wstanie to chlusta 😜
rozwalil mnie text o ciasnocie 😁
a tak poza tym Wam tez sie chce siusiu czesto?
ja to ide do wc i za 15min czuje ze znow mi sie chce 😞
ginek mowil jeszcze o miesniach kegla zebym cwiczylam to elastycznosc pochwy tez sie poprawi ale ja jakos nie mam cierpliwosci 😞 i jak zaczynam cwiczyc to tak jakos dziwnie nie ze boli ale takie dziwne uczucie ktore mnie strasznie rozdraznia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly jeszcze spi 😮
zdazylam wstawic zmywarke posprzatac pranie wstawic nastepne posprzatac kuchnie salon zetrzec kurze wysterylizowac butelki a Maly nadal spi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej poszlysmy do sklepu , kupic cos na obiad, zdazylysmy przed deszczem.
Juz 3 podejscia robilam małej kładzenia na brzuszku, i 3 razy placz wniebogłosy, i łzy jak grochy, nie mam serca jej tak meczyc, no ale trzeba jak mus to mus, teraz cyc, i lece robic szybki obiad, bo M.zaraz wychodzi z pracy a ja nic nie przygotowalam, glowa mnie boli , chyba połkne paracenamol , to przez tą pogode, 😞 znowu pada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi a sprobuj tak jak anitek pisala, kladz ja na krotkie chwile sobie na brzuch i asekuruj albo glaskaj delikatnie po pleckach. U nas tez sie to sprawdzilo, bo musielismy malego nauczyc na brzuszku ze wzgledu na przepukilne a tez nie przepadal. Powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie tak z Wami pisałam pisałam i zasnęłam z Nadią na klacie..dopiero co się obudziłam 🙂 nie wiem jak to się stało
idę nas przewinąć ;-)))) i ogarnąć mieszkanie bo zaraz moja mama przyjdzie a tu syf 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moj maly tez dzis ciagle spi!! Zje i spi,je i spi i tak ciagle z malymi przerwami na odrobine zabawy. To chyba na ta pogode. Sama bym pospala. A ja zrobilam sobie deser i wcinam. Moj D. przyjechal z pracy,zjadl obiad i znow pojechal robic i tyle z niego. 🥴 Eeeee, przynajmniej jednemu sie chce cos robic. 😉 A zakupy przelozylam na jutro 🙂 Chyba wszystkie mamuski spia??? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po spacerku. Coraz bardziej zaczyna mi doskwierać nuda podczas tych samotnych spacerów 😞 Koleżanka już niestety wróciła do pracy z macierzyńskiego, a ja kręcę sie z wózkiem w kółko blokowisk sama.
Tak samotnie spacerując wymyśliłam, że dobrzeby było sprzedać nasze mieszkanie i kupić jakiś dom z ogrodem na obrzeżach miasta. Pewnie byśmy tak zrobili, gdybyśmy nie mieli jeszcze drugiego mieszkania z kredytem, którego jak narazie sprzedawać się nie opłaca 😞
Butów też nie kupiłam, bo P zabrał kartę do bankomatu, a zresztą natchnienia też na zakupy juz nie miałam.
Wasze maleństwa śpią, a moja Milenka jakoś nie chce, ale moze dlatego, że u nas słoneczko, choć też zaczyna się chmurzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam 😜
Wasze dzieci spia a Olaf szaleje 😜 pospal wtedy jak sprzatalam i troszke w CH i tyle 😜
a ja sobie kupilam sex w wielkim miescie 6sesje 😁
bo sciaglam 5 z neta a 6stej ni cholerki nie szlo bo zawsze jakis wirus 😜
i kupilam sobie a co tam 😜
i jedzonko tez sobie kupilam i zaraz zasiadam w fotelu 😜
tylko Malemu chyba nie chce sie ogladac 😜
ale cos sie zaraz wymysli 😉
u Nas pada wiec ciesze sie niezmiernie ze pojechalam autem 😜
Mona ja tez mam juz dosyc samotnych spacerow 😞 bo ile mozna chodzic nad zatoke albo do CH samemu 😞 no ale co zrobic taki nasz zywot jak na razie 😜
Maluchy zaczna chodzic to bedzie co robic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I rozejrzalam sie po ZARZE i bylo cos ciekawego ale wybiore sie na przyszly weekend sama do CH a Mariusz z Malym bo tak to nie zakupy bo Maly sie wkurzac zaczyna w babskich sklepach 😉
Uciekam jesc obiadek i ogladac SATC 😜
zajrze pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamcie,ja na sekundę,mały dziś wcale nie śpi 😞 płacze do cyców a ja latam jak szalona bo przecież w chacie trzeba porobić,zakupy,obiad,do tego mam teścia w gościach na kilka dni bo teściowa w szpitalu,jutro ma poważna operację,chłop dzwoni,ze juz ma dosyć bycia poza domem ...ehhh i co ja mam im wszystkim poradzić??
moja matka jak zwykle zapracowana,nie przyjedzie do pomocy bo robota najwazniejsza ale ja juz wiecej nie zapraszam,jak zwykle dam sobie rade sama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIKOS SZACUN DLA CIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JESTES THE BEST KOBIETO 🙂


ja to bym chyba sie zaplakala 😉 taka miekka klucha ze mnie 😉 a nie baba z jajami 😉

Olafik wlasnie sie bawi na macie no i mnie zaskoczyl bo dalam mu grzechotke w raczke i sobie wyobrazcie ze mial ja w raczce z 10min i sie bawil 🙂
grzechotka taka miekka z materialu zeby sie nie uderzyl bo wiadomo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam w tesco i szok pieluchy 109szt pampers baby dry 16euro!!!
a normalnie 32euro!!!
no ale nie chce tyle kupowac bo tak raz kupilam 2 i teraz lezy prawie cala paka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane, jestem .
Byłam z małą u lekarza, wszystko super, Amelia waży 5170 g masakra, super waży jest zdrowa, ospy nie powinna dostać. Od jutra wracamy do normalnego jedzenia tzn będziemy jeść bebilon komfort, na razie mam powoli jej dokładać do tego pepti. Zaczynamy od jutra 🙂
Sorki ale nawet nie czytam zaległych postów, zaległości postaram się nadrobić jutro.
Teraz lecę do prasowania.
Miłego wieczorku, może później uda mi się jeszcze zaglądnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella to sie tylko cieszyc dobrymi informacjami 🙂 super 🙂
Jak sie zdecydowalam troche kimnac obok malego to sie oczywiscie obudzil skory do zabaw po dwoch godz. mial dosc i znowu zasnal 🙂.
nikos- powtorze sie: pelne uznanie dla Ciebie! 🙂 a moze pogon tescia troche do garow 😉 bo sie zajedziesz dziewczyno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mona124 ja jestem za drewnianymi lozeczkami, a turystyczne... jak nazwa wskazuje- na wyjazd 🙂))
Chociaz te niektore ,,turystyczne" sa lepiej wypasione niz tradycyjne 🙂) Zwroc tylko uwage na to do jakiej masy dziecka dane lozeczko sie nadaje, bo z tego co pamietam to niektore mialy maly ,,udzwig".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
ja na chwilkę
chata posprzątana, zakupy zrobione, spacer z Małym udany, teraz tylko prasowanie (już zaczęłam aby skończyć mi ciężko 🙂)

Anitek, super że Olafek trzyma zabawki. Igorowi też wpycham do rączki mapę z maty eduk, ale trzyma chwilę i widać, że tak nieświadomie 😜

Nikoś dzielna babka z Ciebie! Tak trzymaj!

Mona a Ty nie masz jeszcze łóżeczka czy jak? bo nie kumam 🤢

A ja szukam niani elektronicznej nadal, i jak zwykle nie mogę się zdecydować..

Jakbym nie zajrzała to Dobrej nocki życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...