Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
szczerze mowiac nawet nie wiedzialam, ze tu dzis jest dzien matki, dopiero mloda mi o tym powiedziala 🙂),,matka mi nie jestes, ale dobrze sie z Toba zyje, wszystkiego najlepszego!" to tez mnie zaskoczylo bardzo...dzien wzruszen!! Tak wiec mam szanse obchodzic dwa razy moje male swieto 🙂))

Pogoda sie robi coraz fajniejsza, moze jutro na jakis spacer sie uda skoczyc, bo przez ten katar i kaszel malego balam sie gdziekolwiek ruszyc, zwlaszcza, ze bylo fatalnie na zewnatrz, ale ja juz sama czuje, ze mnie klaustrofobia dopada 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wrocilismy z pubu bo bylismy na meczu 🙂
Cruella no to cd. no i po tym wszystkim olalismy sprawe...a ona wyskoczyla ze ja bezszczelna jestem ze z niej idiotk robie frajerke itd... to myslalam ze za przeproszeniem pierdolne!!!!
zadzwonilam do niej i powiedzialam ze powinna sie cieszy dziecka szczeciem a nie klody pod nogi rzucac...na co ona ze zrobila tak bo ona nie uznaje slubow i ze jak wezmiemy slub to to sie rozpadnie bo ona nie zna szczesliwych malzenstw.
Na co jej powiedzialam ze jestesmy dorosli i wiemy co chcemy i powinno uszanowac nasza decyzje...i na tym sie zakonczylo po czym ona wymyslila sobie :
zawal serca a po 3dniach juz byla w pracy 😮 a po zawale przyszla pora na swinska grype...no ale ani ja ani Mariusz nie nabralismy sie na to...
cdn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Mariusz wogole nie zareagowal na te jej wymyslane zawaly i grypy wiec sie nie oddzywala no a teraz Mariusz napisal ze bedziemy w Wawce i ona wlasnie z tym textem wyleciala...
Chodzi o to ze weszlam jej w droge i do slubu doszlo... i dlatego mnie tak zniesc nie moge ze zostala zdemaskowana i wszyscy dowiedzieli sie ze probowala na Mariusza ojca zegnac cala wine i ze chciala przeszkodzic zeby bylo po jej mysli czyli zebysmy zyli bez slubu bo on wszystko popsuje 😮 co za chore podejscie!!!!!!!
traktowala mnie jak corke robila prezenty itd wlasnie do momentu slubu...
Wiec olalismy sprawe na maxa 🙂
i jak jest taka madra i wogole to niech sobie teraz siedzi sama bo dziecka nie zobaczy...
bo ja sie na to nie zgodze zreszta moj Maz na szczescie tez ma poukladane w glowie i nie da sie nabrac na te jej gierki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czasem myslalam ze ona chciala pokazac jakie ma znajomosci i ze moze wszystko zalatwic i ze moze przez to wymyslila historie z aktem zeby pozniej pokazac ze ona wszystko potrafi i nagle wyslac akt...a ze ja zadzwonilam do USC itd moze sie nie spodziewala ze mam znajoma w USC...i ze juz nie miala jak sie wywinac z tego to zaczela atakowac a pozniej zrobila z siebie ofiare...
ale ja mam to gleboko w czterech i Mariusz rowniez 🙂

JaiHo sliczne zdjecie boskie 🙂
Dodinko Julcia jest ok i wszystko z nia jest w porzadku 🙂 nie martw sie a jeszcze Cie zaskoczy nie raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodinko ja bym Ci radziła zmienić pampersy, bo chy chyba urzywasz new baby te żółte, moja jak je używała to też miała odparzoną dupcię, teraz uzywam biedronkowych Dada i nawet 12 godzin jest w nich i nic się nie dzieje 🙂 a i nie przeciekają i są mięciutki i o połowe tańsze
i gratulacje że teściowie za sponsorują Ślub 🙂
Jai_Ho cudowny prezent 🙂 słodki uśmiech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi ja też używam tzn Amelia tych dada, pampersów też więc może warto spróbować 🙂

Anita weź daj sobie spokój z teściową, przypuszczam że już zawsze będzie "coś" więc im mniej ją widzisz tym lepiej. Po za tym skoro nie chciała dopuścić do śłubu to bądź ostrożna by nei chciała go rozwalić 🙂
Bo to chyba głupia kobieta jest 🙂
Olafek śliczny, widzę że u Was pogoda piękna, u nas w Krakowie właśnie przed chwilą pokazali że od 12 do 17 stopni i deszcz, masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella ona mieszka w Wawce my tutaj i niech spada...bo moze mi skoczyc 😉 zreszta niech nie zadziera hehe bo umiem walczyc o swoje... no a najwazniejsze ze Mariusz jest za mna a nie za nia 🙂
Pogoda no slicznie dzis bylo 🙂 ale juz sie zachmurzylo 😜
ciekawe jak bedzie w nastepny weekend bo chcemy sie wybrac do ZOO na caly dzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek faktycznie Olafek nie mieści się w wózku, no cóż spacerówka wygodniejsza hihihi.
Ale z niego śliczny chłopak ja próbuje zgrać zdjęcie z dziś ale mi się zawiesiło, z jakiego programu wgrywasz fotki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella ja uzywam tego http://www.fotoszok.pl/index.php?&showlinks=1&s=0&viewmode=1#28665
Kamis no duzy z niego chlopak jest i wszyscy mowia ze nie wyglada na 3miesiace no i przeszlismy na ciuszki wiekszosc 6-9 hehe no ale dobrze ze rosnie zdrowy to najwazniejsze 🙂
JaiHo dziekujemy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki, wpadam na chwilę,u mnie jak zwykle...sama ze wszystkim,teściu wyjechał ,teściowa wczoraj miała operację a jutro moja mama ma operację (tarczyca),denerwuje się ale co ja mogę?? musi być dobrze. Mały mi marudził przez dwa dni na brzunio ale już dobrze,prawie wcale nie śpi w dzień,nic dziś nie gotowałam,zamówiłam pizzę bo młoda nalegała i pierniczę,jakiś relax mi się należy...

Anitek Olaf słodki a teściową się nie przejmuj-to nie matka! Kij Jej w oko!!!! Najważniejsze,że chłop po Twojej stronie (zupełnie jak u mnie 🙂) i za to ich kochajmy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wozek jest wogole jakis krotki chyba...
dopiero jak sie zacznie uzytkowac to wiadomo co by sie chcialo a czego nie...
poczekam jeszcze z miesiac i na spacerowke przejdziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos skad Ty sily bierzesz na to wszystko??? podziwiam 🙂
Duzo zdrowka dla Mamy trzymam kciuki!!!
A Tesciowa eeee racja kij jej w oko 🙂 i tak jak piszesz najwazniejsze ze Mariusz jest za mna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Anitek...co do mnie to rzeczywiście stałam sie jakimś terminatorem ale to życie tak mnie nauczyło,zawsze z dala od rodziny i prawie zawsze "bez męża" no i oczywiście dziecko a teraz 2-ka dzieci a ja sama...

jak robiłam magisterke to bywało ,ze Nadia malutka musiała ze mna siedzieć na wykładzie,brałam kredki do plecaka,malowanki i jedzonko bo nie było od nikogo pomocy a obcej niani się bałam zostawić dziecko
tak samo jak robiłam prawko...mała w szkole jazdy z panią sekretarką a ja jeździłam... ehhhh takie życie ale my kobiety jestesmy stworzone do zadań specjalnych 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Anitek...co do mnie to rzeczywiście stałam sie jakimś terminatorem ale to życie tak mnie nauczyło,zawsze z dala od rodziny i prawie zawsze "bez męża" no i oczywiście dziecko a teraz 2-ka dzieci a ja sama...

jak robiłam magisterke to bywało ,ze Nadia malutka musiała ze mna siedzieć na wykładzie,brałam kredki do plecaka,malowanki i jedzonko bo nie było od nikogo pomocy a obcej niani się bałam zostawić dziecko
tak samo jak robiłam prawko...mała w szkole jazdy z panią sekretarką a ja jeździłam... ehhhh takie życie ale my kobiety jestesmy stworzone do zadań specjalnych 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś należy Ci się nagorda dla super mamy naprawdę 🙂

A to my z dzisiejszej kąpieli 🙂
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/be48ed97.jpg[/IMG]

a to język dla cioć z brzuszka
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/718ffc6c.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek ale Olafek już duży i najważniejsze, że zdrowy 🙂
nikoś Ty to przechodzisz Samą siebie, podziwiam 🙂
Cruella widzę że wszystkie Amelki maja problem z opanowaniem języczka 😁, a tym bardziej jak czuje coś mokrego koło buźki lub mój palec:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelka slodziachna hehehe ale bedzie calusnicka 🙂 🤪
Nikos i tak podziwiam hehe 😜 tak wszystko zalatwic i dac rade to naprawde ciezko...

Ja uciekam nyny 🙂
Olaf no coz po kapaniu ja tu zrobilam 210 a On wypil 10ml i zasnal i nic a nic go nie obudzilo...
polozylam do lozeczka ani nie drgnal taki zmeczony 😜
jadla po 18stej wiec pewnie tez nie byl za bardzo glodny... no coz pewnie sie obudzi ok 23ciej na jedzonko 🙂
ale tak zmeczonego go jeszcze nie widzialam 😉 no ale dzis dzien aktywny dosyc i nie spal prawie wcale 🙂
Do spisanka jutro Mamusie 🙂
My jedziemy na 9-30 do lekarza wiec odezwe sie do Was po 🙂
Buziaki 🙂
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ratuuunnnkkkuuuuu znowu pada, a fe 😞
Nocka u nas całkiem całkiem 🙂 ale samopoczucie odwrotnie, od ponad tygodnia męczy mnie jakieś choróbsko, smarkam tyle że aż się dziwię gdzie mi się to mieści 🤔
cruella Amelka fajniutka, tylko dawaj Jej czasem pić bo biedna aż język sobie naciąga w tej wanience żeby dostać do wody 😉 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my też na nogach już dawno ale nie było czasu Amelia dziś nieszczęśliwa hihi.
U nas nocka spoko o 19.30 kąpiel potem o 3.30 jedzenie i o 8.30 🙂
w międzyczasie dwie pobudki na smoczek 🙂 🙂
Zaraz dzwonię do ortopedy bo chyba mam dziś jechać do niego 🙂

Anitek słodziachna i całuśna jak mama hihihhi.

Bób to nie picie, jak się kąpała tata mówi do niej " Amelko popatrz zrobimy zdjęcie dla cioć z brzuszka" i ona wtedy jęzorek hihihihi
Czy Ty zażywasz jakieś leki na to przeziębienie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...