Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

My już jesteśmy po zakupach.
Monia przyjęłam zaproszenie, zdjęcia z nowego aparatu piękne, Nadinka jak królewna 🙂
Współczuję Ci zapalenia, mam nadzieję że szybko się uporacie 🙂

Klaudia moja ostatnie 3 dni taka była, dziś troszkę lepiej, ale troszkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napewno odczuwają zmiany pogody. Fili jest nieznośnik. Teraz drzemną się godzinkę ale juz oczy podniesione i luka czy idę do niego czy nie 🙂 Muszę go pomęczyć żeby go uśpić o 19.30 pozniej moja kąpiel i nynki aasi 😁
no ale chyba o najważniejszym Wam nie napisałam bo po 10 tygodniach przestałam się oczyszczać 😁 hy hy jak to dobrze nie nosić nic w gatkach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana kupiliśmy tylko do domu, miałam nadzieję że uda mi się ze dwie bluzeczki kupić ale lipa, takich dużych nie produkują.
Dziś wysłali mi abrocketa więc pewnie jutro będzie to zaczynam brzuszki robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf wlasnie spi na klacie u Meza zreszta Maz tez drzemie 😜
Klaudia gratuluje 🙂
ja niestety mam lipe...tak jak dostalam okres tak po okresie mam plamienie non stop az do dzis a za tydzien znow okres...
mam takiego nerwa na to ze szok jesli w nastepnym miesiacu tak bedzie to niech sobie ginek te lekkie tabletki wsadzi wiecie gdzie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka napisał(a):
zaraz będe pisac co z tarczyca, tylko uspie mala bo wlasnie toczy ze mna walke 🙂

Olaf wlasnie polegl ze smoczkiem w buzi 😁 dla odmiany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem
dziś z Igorem mieliśmy "jeżdżony dzień", byliśmy u dziadka i prababci a potem jeszcze w Castoramie kupić osłonkę bambusową na tarasik 🙂 a teraz Mały już od godziny smacznie śpiocha 🙂

W końcu przysłali mi nianie 🙂jutro uśpię Młodego i spadam do ogródka wsadzić truskawki 🙂

Dodinka, kurde ale się narobiło! Najważniejsze, że masz wszystko pod lekarską kontrolą i tak świetnie dbasz o Julkę!
JaiHo u Nas walka z kupą prawie cały czas, chociaż dziś Igor się zrąbał i nawet nie wiem kiedy 😜 I wiem jak to boli, gdy Młody nie może się wykupkować 😉
Anitek - włosy rewelka! choć w ciemnych też Ci bardzo ładnie 🙂
CandyMonka brak mi słów na to by opisać jaka Nadinka jest urocza!! Czy Igor może stanąć w kolejce jako kandydat na męża 😜
Monka pochwal się strojem kąpielowym 🙂
Aaana głowa do góry - jak widzisz wszystkie lutowe dziewuszki takie drobinki.
Dawno Sibi u Nas nie było..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wieczorne 🙂
Juz sie wszyscy zawineli, dziecko jak zwykle po ,,gosciach" spi pieknie 🙂. Szybki kurs opieki nad Victorem zaliczyli i raczej nie mam watpliwosci, ze sobie syn T. poradzi przez te kilka godzin, maja z malym rewelacyjny kontakt, Victor non stop ,,banan" na buzi jak tylko Simon jest kolo niego, troche mlodej bylo przykro z tego powodu, bo na nia tak nie reaguje, ale co ja na to poradze... 🤨 tlumacze to ,,meskim swiatem" 😉 oraz tym, ze Simon bez problemu przewinal, przebral i nakarmil Vica a mloda tego nigdy nie robi, chociaz ja tez nigdy o to nie prosilam, jakos od poczatku sama robie wszystko i juz tak pewnie zostanie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś podobno choć dziś pani w tesco stwierdziła że do mnie podobna 🙂
lubię tą panią 🙂
Pięknie wyglądałaś w ciąży aż zazdroszczę a Igorek dopiero na zdjęciach widać jak rośnie 🙂

Ja i Ho musisz być delikatna bo jak widać dzieci bez względu na wiek są zazdrosne, ale dobrze że starszy brat się sprawdził 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już w piżamce, teraz piję siemię lniane (tak jakoś z przyzwyczajenia 🙂 lubię 🙂)

Anitek, dopiero teraz dojrzałam co Ty czytasz, zboczuchu jeden! 😜

JaiHo, super, że syn T, na tyle dojrzały by móc opiekować się Victorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
Anitek bardzo ładnie w takich włoskach 🙂 a grzywkę tak jak pisałam i tak zetniesz jak już ją zapuścisz 😁
CMonka bidna jesteś z tym karmieniem , ciekawe co będzie jak zaczniesz małej rozszerzać dietę jeśli teraz takie restrykcje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella az zajrzalam ponownie do Twojego albumu na aguagu ( ladnego masz tego meza! 🙂 ) i w sumie sama nie wiem, ale Ameliuszek taka chyba wymieszana troszke jest 🙂

Co do dzieciakow T. z pierwszego malzenstwa ( syn 23 lata, corka 17) to na poczatku byla masakra, wiadomo, ale teraz jest bardzo dobrze, kiedy trzeba ,,przytule" a kiedy trzeba "opiernicze" na szczescie jeszcze pamietam jak ja bylam w tym wieku 🙂) ale fakt musze tez sie starac aby nie czuli sie odsunieci, bo Victor jest na pierwszym miejscu teraz. Chociaz dla mnie oczywiscie jest, bo to moje dziecko. 🙂 Ech! takie uroki z facetem z ,,drugiej reki" 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...